דרוש מידע פרויקט חברותא עם מתקרבים

זהב שבא

משתמש חדש
לי הציעו מאילת השחר להתנדב בפרויקט הזה שיש בו (לפי מי שדיבר איתי) 2000 חברותות קבועות רק של גברים !!! ולכן מאד מסקרן אותי פרקטית כמה זה מעשי, וכמה זה נותן לי אתגר להמשיך עם זה, שזה לא יהיה משהו מתיש ומרדים.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק
אני חברותא של יהודיה שעונה על התאור הזה
לפעמים הדף קשר שהילד שלך מביא מהחיידר בכיתה ב' מכיל ידע שלצערנו חסר לאנשים בוגרים ומשכילים.
ובאמת סיכמנו ללמוד נושאים לאור הפרשה
אשמח לעזרה בהפנייה למקור שאוכל לקחת רעיון מתאים לפי הפרשות
או למישהי שרוצה לחשוב ביחד כל שבוע

זהב שבא

משתמש חדש
אלה המתקרבים שמצמידים להם חברותא זה חברה כאלה שחיפשו את זה או שמישהו "לחץ עליהם והדביק להם מורה פרטי"?

פונפוניקו

משתמש מקצוען
זה באמת נכון! הסגר הזה הוא ממש הזדמנות שלכולנו יש קצת יותר זמן... אני באמת חושב שזה הזדמנות בשבילי להצטרף... אני קצת צריך יותר אומץ.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בלת"ק
אני חברותא של יהודיה שעונה על התאור הזה

ובאמת סיכמנו ללמוד נושאים לאור הפרשה
אשמח לעזרה בהפנייה למקור שאוכל לקחת רעיון מתאים לפי הפרשות
או למישהי שרוצה לחשוב ביחד כל שבוע
ואיך זה?
את נהנית? היא מתקדמת?
יש חיבור בינכן?
איזה סוג חילוניה היא?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ואיך זה?
את נהנית? היא מתקדמת?
יש חיבור בינכן?
איזה סוג חילוניה היא?
נחמד מאד, ב"ה
הדגשתי לארגון שאני לא אישיות של קירוב, וגם לא של דיבורים רגשיים וכדו', והם הדגישו שוב ושוב שלא משנה, הרעיון הוא פשוט ללמוד יחד, ושהחברותא תכיר ותדבר עם חרדים אמיתיים.
אני נהנית כי אני מדברת דברים שמעניינים גם אותי, ועושה את זה תוך כדי הליכה לפעמים...
עם החברותא הזו אני בקשר בערך חודש, השיחות קולחות והיא מביעה עניין. מבחינתי אם קודם היא לא ידעה מי הם השבטים ועכשיו כן- זה התקדמות. וגם ש"בדרך אגב" היא שאלה איפה קונים מזוזות כי היא עוברת דירה. מקווה שעזרתי...
איזה סוג חילוניה? שומרת יו"כ וחמץ, כשרות בסיסית מאד- לא בטוחה מה זה אומר.

חברותות קודמות שלי רצו ללמוד ממש, ולמדנו מתוך ספרים לפי הסדר. הנוכחית הגיעה דרך פרויקט הכרות, אז הלימוד פחות כבד.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נחמד מאד, ב"ה
הדגשתי לארגון שאני לא אישיות של קירוב, וגם לא של דיבורים רגשיים וכדו', והם הדגישו שוב ושוב שלא משנה, הרעיון הוא פשוט ללמוד יחד, ושהחברותא תכיר ותדבר עם חרדים אמיתיים.
אני נהנית כי אני מדברת דברים שמעניינים גם אותי, ועושה את זה תוך כדי הליכה לפעמים...
עם החברותא הזו אני בקשר בערך חודש, השיחות קולחות והיא מביעה עניין. מבחינתי אם קודם היא לא ידעה מי הם השבטים ועכשיו כן- זה התקדמות. וגם ש"בדרך אגב" היא שאלה איפה קונים מזוזות כי היא עוברת דירה. מקווה שעזרתי...
איזה סוג חילוניה? שומרת יו"כ וחמץ, כשרות בסיסית מאד- לא בטוחה מה זה אומר.

חברותות קודמות שלי רצו ללמוד ממש, ולמדנו מתוך ספרים לפי הסדר. הנוכחית הגיעה דרך פרויקט הכרות, אז הלימוד פחות כבד.
וואו. כל הכבוד!
התרגשתי.
היא סוג תל אביבית אליטיסטית או בית שאנית כזאת?
גיל פחות או יותר?
אני פשוט רוצה לחשוב אם מה מתאים לי ומה...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו. כל הכבוד!
התרגשתי.
היא סוג תל אביבית אליטיסטית או בית שאנית כזאת?
גיל פחות או יותר?
אני פשוט רוצה לחשוב אם מה מתאים לי ומה...
לא כל כבוד בכלל, אני מרגישה קצת מתנדנדת כל הזמן :( רק בגלל שהיא קלילה ואני בהליכות זה שורד...
היא רווקה בת 28
לומדת תואר (אולי שני) ועובדת במוקד מכירות.
לא חושבת שיש הרבה אשכנזיות מצפון ת"א... יותר מסורתיות וכאלה. אבל אולי זה רק תחושה שלי. את יכולה פשוט להתקשר לשאול
ותמיד שואלים אותך בכל מקרה איזה סגנון את רוצה

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא כל כבוד בכלל, אני מרגישה קצת מתנדנדת כל הזמן :( רק בגלל שהיא קלילה ואני בהליכות זה שורד...
היא רווקה בת 28
לומדת תואר (אולי שני) ועובדת במוקד מכירות.
לא חושבת שיש הרבה אשכנזיות מצפון ת"א... יותר מסורתיות וכאלה. אבל אולי זה רק תחושה שלי. את יכולה פשוט להתקשר לשאול
ותמיד שואלים אותך בכל מקרה איזה סגנון את רוצה
באיזה ארגון את?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הארגון עצמו נותן אחר כך תמיכה אם נוצרו שאלות או בעיות אחרות?
כן.
מתקשרים מידי פעם לשמוע איך הלימוד מתקדם, מייעצים לגבי החומר והספרים, ומבררים גם אצל החברותא המתקרב.
לקראת חגים שולחים חומר מתומצת שכדאי להעביר בהתאם לרמת החברותא ודברים חשובים כמו מכירת חמץ
הם שולחים ספרים לשני החברותות אם רוצים ללמוד אותם (השבת בהלכה ובאגדה, לדוגמא)
ואם יש שאלות אפשר לפנות אליהם.
כל זה מנסיון באגף נשים, כנראה שזה דומה גם לגברים.

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אשמח מאד אם מישהו יתאר איך זה מתבצע טכנית.
קודם כל ניתן ליצור קשר ולקבל את המידע במוקד חברותא איילת השחר
גברים 1800-202-502
נשים 073-2322222

טכנית, פשוט מאוד.
1. אתה מתקשר לשם ועובר תשאול קצר והדרכה.
2. אחר כך משבצים לך את אחד מהמתקרבים שפנה לבקש חברותא.
3. יוצרים איתך קשר ונותנים לך את המידע הקיים עליו, מהם הזמנים שהוא מעוניין ללמוד ובאלו נושאים.
4. אתה מתקשר ל"חברותא" שלך לשיחה ראשונית של הכרות בה אתם מחליטים על זמן קבוע ללימוד.
5. מידי שבוע אתם מקיימים שיחה שבה אתם לומדים יחד.

עוד שאלות? :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה