פרויקט אמנות לבנים-חצר בית ספר

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י תמר;2052810:
תודה, לא חשבתי על זה.
:)
האם יצא פה למישהו לבנות פסלים (נאמר בעלי חיים) לגן?
פעם יצרתי פסל גדול מרשת לולים שעליו הנחתי תחבושות גבס. אני לא יודעת עד כמה זה עמיד בתנאי חוץ.
אשמח לשמוע מבעלי ניסיון.
תודה רבה.

(או שבכלל עדיף לעשות יציקת בטון בתוך חימר? נשמע לי שדורש מיומנות גבוהה בשביל להכין תבנית יציקה שכזו)

יציקת בטון בתוך חימר? מה כוונתך.
לדעתי לחוץ הכי חזק זה יציקת בטון
גבס לא יחזיק מעמק טוב בגשמים.

חימר גם יכול להיות טוב בחוץ אם ישרפו אותו ויצפו באמייל. ( אבל זה פרוצדורה קצת מורכבת וצריך תנורים מיוחדים )
תעשי שילוב של עץ ועליו יציקת בטון.
או עץ לבד וחייב צבע עמיד לגשם.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י בפונטציאל;2052945:
יציקת בטון בתוך חימר? מה כוונתך.
לדעתי לחוץ הכי חזק זה יציקת בטו.
גבס לא יחזיק מעמק טוב בגשמים.

חימר גם יכול להיות טוב בחוץ אם ישרפו אותו ויצפו באמייל. ( אבל זה פרוצדורה קצת מורכבת וצריך תנורים מיוחדים )
תעשי שילוב של עץ ועליו יציקת בטון.
או עץ לבד וחייב צבע עמיד לגשם.

התכוונתי להכין תבנית מחימר, ובתוכה לצקת את הבטון, ואחרי שמתייבש הבטון להוציא את החימר (כשעדיין רך) אבל זה דורש גם לחבר חלקי בטון (שאני לא יודעת איך מחברים) וגם מיומנות להכין תבנית ב'נגטיב'.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
מה את רוצה לעשות?
מה שהעלו כאן- הפסיפס היצוק הגדול או פסלי חיות?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
עצתי היא כזו,
תשרטטי לך על דף את החצר ותנסי לבנות עליו בהתאמה בפרופורציה נכונה מה את רוצה שיהיה בו.
כתבת שזה פעילות עם היתכנות לקישוט חצר.
החצר היא ענקית ואני מניחה שבחלקה הגדול מעונינים להשאיר אותה ריקה כמו שהיא עכשיו.

הרעיון של פסלי חיות הוא מקסים, את יכולה לעשות אותו בכמה טכניקות,
לאורך השביל חיפושיות,
ליד ספסלים -ג'ירפות מעוצבות מכופפות ראש ליושבים למשל.
תעשי בפינה אחת קליעות למטרה.
מקומות לטיפוס ושיווי משקל
מבוכים.

ועוד חיות יצוקות שיקשטו את הגן.
זה יכול להיות חצר יפיפייה ומדהימה.
אם תצליחי ליצור עניין בחצר שהילדים ימצאו בה ענין הלאה במשך השנה לפעילות במה שהכינו זה רווח כפליים. לא רק בתור יום חוויתי אלא גם מעשי לאורך זמן.

mirier

משתמש מקצוען
יש הרבה השראה באינטרנט לבנייה בבטון.
אנחנו בנינו מעין שולחן וכסאות מצמיגים ובטון.
יש גם שיטה לפיסול ברשת וציפוי בבטון, אם זה מעניין אותך, אוכל לכוון אותך לחוברת הדרכה.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י mirier;2053308:
יש הרבה השראה באינטרנט לבנייה בבטון.
אנחנו בנינו מעין שולחן וכסאות מצמיגים ובטון.
יש גם שיטה לפיסול ברשת וציפוי בבטון, אם זה מעניין אותך, אוכל לכוון אותך לחוברת הדרכה.

אשמח. תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה