פרוייקט גמר בפוטושופ לכיתה ט'

• פותח הנושא shany
  • פורסם בתאריך

shany

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
רציתי לשאול את דעתכן לגבי רעיון לפרויקט,
קודם אני אתן קצת רקע - מה שהספקנו עד עכשיו (מלפני פסח) זה את כל תחום המברשות.
נשארו עוד 8 שיעורים , המנהלת מאד רוצה שהבנות יצאו עם משהו משמעותי בסוף שנה - פרויקט גמר שיוצג במסיבת הגמר (אני חושבת שזה מאד נחמד!)
ולכן חשבתי ללמד נושאים לפי נושא הפרויקט. (לדו': רקעים , עיבוד תמונה , נושא הצבע , טיפוגרפיה , קומפוזציה - להכניס להן מידע בסיסי בכל שיעור שיוכלו להתקדם עם הפרויקט).
לגבי הפרויקט חשוב לי מאד שהבנות יתחברו לנושא כדי שהן יהנו לבצע, ומשהו מדי יודאקה לא מתאים להן (מבחינת רקע) , חשבתי על נושא של חדר ילדים ז"א שכל אחת תבחר משהו שקשור לחדר ילדים ותעשה עליו את הפרויקט , לדוגמא: שעון , תמונה של שלוש חלקים , מוביל , וכו'.. וגם בכל זאת משהו שקשור ליודקאה (א"א בלי) מודה אני, שמע ישראל, המלאך הגואל
מה דעתכן הכיון טוב???
אשמח מאד לשמוע את חוות דעתכן!
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה