כללי פרגון - אתר יפה

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
קיבלתי לינק לאתר של סיון האגדית, זו שבנתה לי את האתר.
ומרוב התלהבות אני שמחה מאוד מאוד לשתף את כולם בדבר הזה. תעזרו לי לפרגן, כי היא בטח תראה את זה...

סיון - הצליחי בכל!

http://www.hamenifa.co.il/

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
פתוח בנתיב

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין הרבה מתכנתים שאפשר לסמוך עליהם שיפתחו את העיצוב בדייקנות 'על הפיקסל' ומבלי להתפשר על רמת הקוד. סיון היא דוגמה נדירה כזאת. מעבר לזה היא גם אשת מקצוע נדירה ברמה האנושית.

סיון איפשרה לנו את התענוג לעבוד על עיצוב הזהות החזותית לסטודיו החדש שלה - 'המניפה', שנותן שירותים מקצועיים בכל מה שקשור לאינטרנט (הקמת אתרים, קידום אתרים, שיווק ופרסום חכם באינטרנט, פיתוח תוכנות, אפליקציות ותוספים לדפדפנים).
במסגרת שירותי הסטודיו סיון גם מעצבת אתרים לעילא, אבל במקרה הזה היא קיבלה החלטה למסור את עיצוב האתר בידינו, כדי לאפשר לזהות שפיתחנו בלוגו ובשפה החזותית להתפרש גם על האתר בצורה הכי טבעית (וגם כי בינינו - אין דבר יותר קשה מלעצב לעצמך).

אני ממליצה לכל מי שצריך אתר עבור עצמו או עבור הלקוחות שלו לשריין זמן ביומן שלה, כי היא עומדת להיות (בעצם, היא כבר...) מאוד מאוד עמוסה בעבודה.

המון הצלחות סיון!

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו איזה הפתעה!:eek:

תענוג לגלות סוף סוף כתובת וירטואלית ל'מניפה' האלופה הזו ששמה סיון!

האמת, אני מכירה את סיון דיי מזמן, ממש מהיום שהיא החלה לעבוד בתחומי העיצוב, ומהר מאד היא גלשה אל החלק הטכני והמורכב הזה של תיכנות ובניית אתרים וקידומם.
אני חושבת, שהשילוב היוצא דופן הזה של מתכנתת מקצועית שיש לה יד ורגל בעיצוב חדשני, עדכני, ומשובב לב ועין. בהחלט יוצר את התוצר הטוב ביותר.

האופי המדהים הזה שלא מוותר לאף 'פיקסל' (ע"פ הגדרתה החמודה והאמתית של נעמה) לא להיות במקומו. עם רצון כנה ואמיתי לעשות את ה-כ-ל עבורך, ולהגיע לתוצאה מקסימלית, משאירה טביעת אצבע ברורה על העבודות שיצאו תחת ידיה.<O:p

טוב, אז סיון, די לפטפטת, תצליחי!<O:p

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אהבתי את העיצוב הנקי,
בד בבד עם החדשנות, (כמו היד שיוצאת מעבר למסך)..
נראה מבטיח!
עלי והצליחי.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מושקע יפה מאד.

נ.ב. הרקע האפור מקשה על הקריאה.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
סיוון, ברכותי!!!
סוף סוף רואים משהו ממשי, ומכבד את עצמו כמו שצריך
כמובן שזה מקסים, כמו כל העבודות של נעמה

תמשיכי להצליח ולהניף פרוייקטים מושלמים!!

stsh

משתמש פעיל
נעים לעין, מניע, תצליחו!
בקטנה, היה לי קשה לקרוא את הטקסטים - גם אפור וגם משקל דק

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
איזה מחמם את הלב!
כ"כ כייף לשמע פרגונים מכולם -
לאה תודה רבה!

אני בסביבה כ"כ טובה כאן :)
ומקסים שמה שמאגד את כל המעולים פה - זה המקום הנפלא הזה שנקרא פרוג (!)

חייבת לציין את התענוג האמיתי לעבוד עם נעמה - ועם העיצובים שלה בכלל.
נעמה, מנצלת את ההזדמנות להודות לך גם מעל במה זו,
היה מושלם לקחת את הקבצים שלך ולבנות מהם אתר מדוייק.

כבר הרבה זמן תכננתי להקים אתר עבור עצמי... שמחה שהמשימה הזו בסייעתא דשמיא - כבר מאחורי.
אשמח להוסיף עוד עבודות לפורטפוליו שלי :)
מוזמנים לראות באתר את השרותים המקצועיים שלי וליצור קשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה