פקודת מחיקה ב CMD

Yisrael

משתמש פעיל
שלום וברכה,

אני מנסה ליצור קובץ BAT שיריץ פקודת מחיקת תוכן של תיקייה מסויימת, היעד כולל קבצים ותיקיות שונים שאת כולם אני מעוניין למחוק.

כמו כן הקבצים מוגדרים קבצי מערכת ולכן בכל פעם שאני מוחק אותם אני צריך לאשר את המחיקה שלהם, אני אודה למי שיוכל לעזור בכתיבת הסקריפט.

תודה!

bris

משתמש סופר מקצוען
אם זה תיקיות מערכת , יהיה קשה קצת עם BATCH , עדיף להשתמש ב POWERSHELL יש בו הרבה יותר כלים להרשאות .

יש שם פקודה בדיוק בשביל זה
Set-Owner

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלום וברכה,

אני מנסה ליצור קובץ BAT שיריץ פקודת מחיקת תוכן של תיקייה מסויימת, היעד כולל קבצים ותיקיות שונים שאת כולם אני מעוניין למחוק.

כמו כן הקבצים מוגדרים קבצי מערכת ולכן בכל פעם שאני מוחק אותם אני צריך לאשר את המחיקה שלהם, אני אודה למי שיוכל לעזור בכתיבת הסקריפט.

תודה!

האם אתה מעוניין בסקריפט חד-פעמי או שהסקריפט ירוץ כל תקופה מסויימת?

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בכל אופן @Yisrael אתה יכול פשוט למחוק את התקייה עצמה כולל כל מה שקיים בה ולאחר מכן ליצור את התקייה מחדש.

rd 'path' /s /q
md 'path'

כמובן שהמילה 'path' מייצגת את נתיב התקייה המבוקשת.

במידה ותרצה ליצור משימה מתוזמנת שתריץ את הפקודות כקובץ BAT תוכל להשתמש בפקודה schtasks

אם תסתבך, אני יותר מאשמח לעזור בזמני הפנוי :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה