פצע ניתוח עם הפרשה

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התינוקת שלי עברה ניתוח בפנים ביום שלישי
עד הבוקר הוא היה מכוסה בפלסטר רפואי, שעפ"י הוראת הצוות הרפואי אסור לו לבוא במגע עם מים יומיים, ואח"כ אפשרי.
שמרנו על ההוראות באדיקות
הבוקר, תוך כדי מגע של הקטנטנה בפניה, היא הסירה את הפלסטר (זה בסדר, הצוות אמר לנו לא להסיר בעצמנו, אבל לחכות שיוסר בעצמו)

אבל יש על הפצע של הניתוח מן הפרשה שקופה "חיה" כלומר לא יבשה
אין אדמומית באזור הפצע, אין לה חום, מתנהגת כרגיל, צריך לפנות למיון או משהו?

מאןדהו

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני לא רופא אבל זה נראה דבר רגיל וסביר, אם אין נפיחות ואין אדמומיות לא צריך אפילו משחה, אם מתחיל טיפה אדמומיות או נפיחות זה יכול להיות התחלה של זיהום קטן, וכדאי לשים משחה אנטיביוטית כמו בקטרובן.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה נשמע בסדר.
לא הייתי ממהרת למיון.
אמורה להיות לכם ביקורת אחרי הניתוח?
לדעתי, אפשר להמתין עד אז.
כן
ביום רביעי בעז"ה
אני לא רופא אבל זה נראה דבר רגיל וסביר, אם אין נפיחות ואין אדמומיות לא צריך אפילו משחה, אם מתחיל טיפה אדמומיות או נפיחות זה יכול להיות התחלה של זיהום קטן, וכדאי לשים משחה אנטיביוטית כמו בקטרובן.
אז זהו
שהצוות הנחה אותנו במקרה של זיהום הכי קטן לפנות למיון, הניתוח במקום רגיש ועדין מאוד

אינסוף

משתמש מקצוען
אז זהו
שהצוות הנחה אותנו במקרה של זיהום הכי קטן לפנות למיון, הניתוח במקום רגיש ועדין מאוד
אז את יודעת מה צריך לעשות :rolleyes:
רק שזה מעצבן...
אני הייתי הולכת יכול להיות בזבוז מעצבן של כמה שעות
אבל עדיף על נקיפות מצפון אם מתפתח זיהום שקשה לטפל בו.
(אבל נראה שלא משנה אם תחכי כמה שעות לבוקר- אם Zה יותר נוח לך)
בריאות שלימה!

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איזה ניתוח? מה העומק שהגיעו אליו? יש תפרים? מתמוססים או רגילים?
הפרשה שקופה או מוגלתית?
שולי הפצע- אדומים/חמים?
מעט הפרשה שקופה לא הייתי רצה למיון. תעקבי. אם עדיין ממשיך מחר בבוקר תלכי לרופא.
אם ממש יש אודם בשולי הפצע, חום, הפרשה מוגלתית/דמית, ובמיוחד אם הניתוח גדול (מערב מפרק.. עצם...) אז כדאי לגשת לעזרה רפואית.
ותתיעצי עם מוקד אחיות. מקסימום יפנו אותך למיון שרופא יציץ על זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה