פצעים נראה כמו יבלות קטנות על הפרצוף

• פותח הנושא 20201
  • פורסם בתאריך

20201

משתמש חדש
בתי בת שנתיים וחצי התחילו להופיע לה על הפרצוף כזה אחד ואחרי שבוע עוד 2 . מישהו מכיר את התופעה ? ואת התרופה לדבר תודה

StOT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בתי בת שנתיים וחצי התחילו להופיע לה על הפרצוף כזה אחד ואחרי שבוע עוד 2 . מישהו מכיר את התופעה ? ואת התרופה לדבר תודה

אולי מולוסקום?
אם כן, אלו אכן יבלות (שכיח אצל ילדים) ואין לזה תרופה, אבל יש כל מיני עצות, תעשי חיפוש בפורום.

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פצעים מדבקים שעכשיו מסתובבים בגילאים האלה
כנראה נדבק במעון\ משפחתון
לא שמעתי על טיפול תרופתי שעזר..
אבל מניסיון של חברה היא מרחה את שאריות היין של ההבדלה ותוך כמה ימים הפצעים נעלמו

20201

משתמש חדש
אמרו לי על היין להבדלה ניסתי לא ראיתי תוצאות .בכל אופן תודה

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מרחתי חלב מתאנה טריה ובאותו יום היבלת התיבשה ונפלה

ה. רז

משתמש סופר מקצוען
אנחנו הלכנו על ניתוח להסרת כל הפצעונים ע"י רופא עור (דר' שגיא) מאז לא חזר.

20201

משתמש חדש
זה שאני אבא לא אומר שאני רב :). בכל אופן די נדיר למצוא עצים של תאנים .

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה שאני אבא לא אומר שאני רב :). בכל אופן די נדיר למצוא עצים של תאנים .
יש לי בגינה!
אבל יש לי עוד עיצה:
כשהילד במיטה תשבו איתו ותגידו לו לדמיין שהוא בעננים והוא נח ותגרמו לו לרפות את השרירים ואז תעזרו לו לדמיין איך היבלות פורחות באויר ונעלמות
וזה עובד!
אחרי כמה ימים היבלת נעלמת כלא הייתה!
אני לא בדיוק מבינה איך זה עובד אבל עצה של רב רופא שהועילה

20201

משתמש חדש
יש לי בגינה!
אבל יש לי עוד עיצה:
כשהילד במיטה תשבו איתו ותגידו לו לדמיין שהוא בעננים והוא נח ותגרמו לו לרפות את השרירים ואז תעזרו לו לדמיין איך היבלות פורחות באויר ונעלמות
וזה עובד!
אחרי כמה ימים היבלת נעלמת כלא הייתה!
אני לא בדיוק מבינה איך זה עובד אבל עצה של רב רופא שהועילה
מעניין זה כבר נשמע יותר מידי כוחות על טבעיים .לא מתחבר לזה כל כך .בכל אופן ממש תודה לך על העיצות הנפלאות

I can b

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש את זה לילדון שלי, שנתיים מאתמול:) - תודה תודה...:cool:

כעיקרון זה סוג של נגיף אן משהו כזה שיושב ומצמיח יבלות מתוך המערכת כך שאם השתלטת על יבלת אחת מבחוץ, לא אומר שלא יופיע חדשים..
כך שתאנה למיניהם לא באמת עוזר...
זה מופיע אצל ילדים למשך שנה מגיל ינקות ועד גיל 10 אחרי 10 כבר לא מדבק (שימו לב לאחים הגדולים או בגן)

כעיקרון אין כ"כ מה לעשות ברפואה ה"רגילה"
ברפואה הטבעית, יש את התאנה. וברפואה ה"סגולית" יש הרבהההה
למשל רוק של שחרית, יין של הבדלה, יש כמה מספרי טלפונים של נשים (רבניות) במגזר שע"י לקיחת שם ושם האמא מטפלות בזה מרחוק.
והניסיון יוכיח שדווקא תפילתם(?) עזר:eek: כן, היחיד שעזר לו, במשך קצת זמן, אבל עזר.

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כעיקרון זה סוג של נגיף אן משהו כזה שיושב ומצמיח יבלות מתוך המערכת כך שאם השתלטת על יבלת אחת מבחוץ, לא אומר שלא יופיע חדשים.
זה לא נכון. בניגוד לדברים אחרים כמו הרפס וכדו', כאן הנגיף יושב רק ביבלת, ואם נורד את היבלת, לא משנה באיזו דרך, אם בחלב תאנים או בניתוח, זה לא יחזור.
כמובן, תמיד אפשר להדבק שוב.
מקור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה