פעם שלישית חוברת. אולי הפעם ספר. דרוש עזרה.

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
האמת היא . סיימתי את לימודי האינדיזיין בקורס עימוד על ידי המרצה הנפלא והמסור שהיה לנו ללימוד האינדזיין. המרצה הרב דוד לוי.
ברוך השם אני מרגיש שליטה ויכולת נפלאה בתוכנה.
דא עקא. סיימתי כעת לעמד שתי קונטרסים עם אותם מאפיינים. בשתיהם החומר הגיע בשתי שלבים. בשתיהם הטקסט לא היה מוגה כדבעי. בשתיהם ללקוח לא היה מייל. ודי למבין כמה טרחה זה הוסיף לי. (המחיר לעימוד לא השתנה לפי הטרחה).
עכשיו מישהו שלישי רוצה עימוד לקונטרס ואיך שאני מריח. זה בדיוק כמו שני המקרים הראשונים.
ואני שואל את עצמי. למה שוב פעם קונטרס. אולי הפעם אפשר להשיג ממאן דהו ספר לעימוד.
האמת היא שאני מסכים לתת תמורה למי שיפנה אלי ספר לעימוד.
אשמח לעיצה בעניין.

א. בן אריה
0527159869
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נערך לאחרונה ב:

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לאט לאט, אבל בטוח.
חכה, רק רגע. צבור נסיון, תראה את האנשים, תרגיש אותם בתור לקוחות. אני מאמין שאתה כבר שש בשביל לממש את כל מה שלמדת בעימוד, אבל להתנהלות עם לקוח גם יש ערך לא מבוטל. לעשות ספר יגיע עם הזמן, ככל שתוכל להתנהל עם העסק שלך נכון. השם שלך יתנוסס על קונטריסים אחרים ויגיעו אליך אנשים.
זה באמת מטרחי לעבוד עם כאלה בלי מייל, אבל לכולם בהתחלה לא היה מייל....
בשלב מאוחר יותר בקרירה שלך תוכל להתנות את זה בתנאי שיש מייל ודרכי גישה וזמינות. כעת אני מבין את התסכול, אבל שווה קצת לחוש אי נוחות בשביל להצליח, ד שתגיע לשלב של מיצוק העסק ומשם תוכל כבר לברור לקוחות ולפטר חלק מהם
המון הצלחה!!!

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
גם לקוח שרוצה ספר אינו בהכרח מישהו עם מייל. ובכן יש כאן עירבוב בין שני דברים.
חוץ מזה, וגם זה לא קשור כלל לענין ספר או קונטרס, אתה צריך בהחלט לגבות מחיר נפרד על ההגהה והתיקונים.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
האמת היא . סיימתי את לימודי האינדיזיין בקורס עימוד על ידי המרצה הנפלא והמסור שהיה לנו ללימוד האינדזיין. המרצה הרב דוד לוי.
ברוך השם אני מרגיש שליטה ויכולת נפלאה בתוכנה.
דא עקא. סיימתי כעת לעמד שתי קונטרסים עם אותם מאפיינים. בשתיהם החומר הגיע בשתי שלבים. בשתיהם הטקסט לא היה מוגה כדבעי. בשתיהם ללקוח לא היה מייל. ודי למבין כמה טרחה זה הוסיף לי. (המחיר לעימוד לא השתנה לפי הטרחה).
עכשיו מישהו שלישי רוצה עימוד לקונטרס ואיך שאני מריח. זה בדיוק כמו שני המקרים הראשונים.
ואני שואל את עצמי. למה שוב פעם קונטרס. אולי הפעם אפשר להשיג ממאן דהו ספר לעימוד.
האמת היא שאני מסכים לתת תמורה למי שיפנה אלי ספר לעימוד.
אשמח לעיצה בעניין.

א. בן אריה
0527159869
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
דבר ראשון שמדברים איתי על ספר אני שואל אם הוא מוגה

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני יש לי שגעון. לוקח מחיר יקר לשעה על תיקוני הגהה לאחר העימוד.
עונש.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני יש לי שגעון. לוקח מחיר יקר לשעה על תיקוני הגהה לאחר העימוד.
עונש.
זה לא שגעון, זה שיא השפיות.
אני מזהיר הלוך ושוב על המחיר הגבוה הזה וזה מדברן לקוחות להגיהה היטב את החומר. אם זה לא במחיר גבוה אתה מקבל לקוח שחושב שאין בזה שום בעיה, הרי הכל גולש לך אוטומטי לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה