מדריך פעם ראשונה בקהילה? איזה כיף! הקדישו כמה דקות לקריאת אשכול זה.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
welcom לקהילת המאיירים הגדולה של פרוג!

שמחה גדולה שבאתם לכאן. מטרת הקהילה היא לתת בית חם ליצירה מכל גווני ציבור השומר תורה ומצוות, ללא כל הפליה או אפליה.

להלן תקציר הודעת הפתיחה הארוכה, אם אין לכם זמן:

• אם אתם לראשונה כאן, מומלץ ביותר לעבור על כללי הקהילה שבהודעה הבאה. זה חוסך עגמת נפש, ו"מכניס לענינים".
  • הקהילה כאן היא בחסות פרוג. עקב כך, הפרסומים לא יהיו נגד האינטרסים של מקימי האתר והמכללה.
  • אנו מעודדים שותפות אמת בין המבקרים היוצרים לבין הנהלת הקהילה והאתר, אשר על כן אל תהססו לפנות לפי פרטי הקשר שבהודעה הארוכה.
  • השיח בקהילה ממוקד ומקצועי, עניני ולבבי. כל מה שהיפך זה, פחות.
  • ביקורת כלפי נורמה כלשהי יכולה להתבצע בדיווח, או בפניה אישית לניהול.
  • כיף שאתם פה. בואו נעשה דברים טובים ויפים ביחד.

והנה ההודעה החופרת.
תהנו!

שלום וברוכים הבאים לקהילה!

כאן השגשוג של היצירה עצמה הוא במקום הראשון, ואין לנו שום מוצר נסתר, הדרכה יקרה או דחיפה מוסווית לקידום אישי. הן הניהול והן ההחלטות מתקבלים בשקיפות על ידי המנהלים בהתנדבות מוחלטת, ומתוך אהבת שיתוף והפצת ידע חינמי לחלוטין.

הקהילה מתארחת תחת מטרייתה של מכללת פרוג, ומטבע הדברים, לא תהיינה התנגשויות אינטרסים מול בית הספר או מול מוצריו.

האטמוספרה בקהילה חמה ומזמינה, וככזאת רגישה מאוד לרגשות הלב של כל אחת ואחד. אם יש תחושה שלילית כלפי תופעה או תרחיש שפוגע או מטריד, פניה ישירות לאחד או אחת מהמנהלים או המנהלות תיענה בהקדם ובכל לב.

מנהלי הקהילה הם : @שירי כהן , @דבורה קוטובסקי ואנוכי, @אבימי .

אנו מעודדים הצעות לייעול ביקורת בונה ורעיונות כיצד למקסם את איכות הפורום.
הצעות לניסוח שונה של כללים או כיוונים חדשים, ביקורת על התנהלות הקהילה, נקודות שצריכות לקבל הדחקה או חידוד, יתקבלו בברכה ובידידות רבה.
יש כאן שותפות אמת בין יוצרים לבין פלטפורמה שצריכה ארגון ותמיכה טכנית על ידי מתנדבים. טעויות יכולות להעשות, ואם מישהו חש אי נוחות, ביקורת או הצעה לשיפור, אנא אל תהססו ופנו אל הקהל כאן, או בפרטי, או תייגו את המנהלים.

אנו ממליצים ביותר לקרוא את כללי הקהילה שיופיעו בהודעה הבאה, משום שרוב מוחלט של ההחלטות הניהוליות באות כתוצאה באופן ישיר מהכללים הללו. עיון קצר בכללים יבהיר לחלוטין מה עובד ומה פחות, והאווירה נשמרת בחום ובמשפחתיות.

בהצלחה רבה!

נערך לאחרונה ב:

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
כללי הקהילה:

הכלל שלפני הכלל הראשון: שמרו על כבוד היוצר/ת. ללא יוצא/ת מן הכלל. סגנון התגובות הוא מכבד, מעודן רגיש בצורה יוצאת דופן, ונקי לשון. אם עבודה מפריעה לכם, דווחו להנהלה. חשבו 100 פעם לפני הבעת ביקורת צולפנית, בפרט כזו שאיננה איורית-מקצועית. אנו נתייחס בחומרה רבה לכל הפרת כלל זה. כאן הקהילה היא חממה מיטיבה ובטוחה, ללא התלהמויות וללא פגיעה בכבוד האמנ/ית.

• כל כללי האתר חלים גם על קהילת האיור, ללא יוצא מן הכלל.​

• חל איסור גורף וחד משמעי להשתמש באיורים המפורסמים בפורום. בין למטרה אישית, וקל וחומר עסקית. כל שימוש או העברה לפלטפורמה אחרת מחייבת אישור במפורש של יוצר העבודה. היום בקלי קלות בית המשפט פוסק פיצויים מפליגים מאוד למפירי זכויות יוצרים. אם, חלילה, תשתמשו ביצירה לא שלכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם נתבעים לשלם ליוצר הון תועפות. ניק\ית אשר יתפס בשימוש באיורים המפורסמים בקהילה, הן למטרות רווח והן למטרות פרטיות, יעמוד בסיכון משפטי ממשי, ובנוסף לכך, יושעה מכל מערכת פרוג לצמיתות.​

• כל משתמשי האתר יכולים לפרסם הודעה בפורום הקהילה הכללי. רק חברי קהילת האיור יכולים לצפות או לפרסם הודעות בפורום wip.​

• חברות בקהילה נתונה לשיקול דעת המנהלים, אם ברצונכם להתקבל לקהילה עליכם להציג תיק עבודות כמאיירים. או באמצעות אשכול שבו תפרסמו את עבודותיכם, או באמצעות מערכת תיקי העבודות, או באמצעות קישור לאתר או תיק עבודות שפורסם ברשת. משהו. ללא הצגת עבודות - לא תתקבלו לקהילה. פירוט ההסטוריה המקצועית יעזור גם הוא. סטודנטים\ות במסלולי האיור בפרוג מתקבלים אוטומטית.​

• חברות בקהילה איננה לכל החיים, מדי כמה חודשים ינופו חברים שאינם פעילים במשך כמה חודשים. אם נעשתה שגיאה ואתם\ן חשים שנופיתם שלא בצדק או רוצים לשוב, אנא הגישו טופס קבלה בשנית ונקבלכם\ן בשמחה.​

• פרסום הצעת עבודה בחינם או התנדבות, או בעבור קרדיט, אסור, לרוב. גם הצעת מחיר שמותחת את גבולות ההגיון, וכזו שחברי הקהילה מוצאים כפוגענית, או מזלזלת, לא מקובלת כאן. אם אתם חשים שהצעתכם יוצאת מן הכלל, אנא ציינו זאת.​

• הקפצת אשכולות (פרסום הודעה באשכול שההודעה האחרונה בו נכתבה לפני ששה חודשים או יותר) גורמת לבילבול רב, ולכן, אסורה. אם ברצונכם לכתוב הודעה באשכול ישן - אפשרי לחלוטין לפתוח אשכול חדש, ובו קישור לאשכול הישן.​

• אנו מאוד מכוונים לכך שהפורום יהיה מקצועי ביותר. דיונים שאינם קשורים לאיור מקצועי, או לתהליכי עבודה מול לקוחות והמסתעף, אינם מקובלים כלל, בפרט אם הכותב\ת אינו\ה בן\ת הקהילה. הודעה בנושא שאינו איור מקצועי אסור בהחלט, מהווה סיבה למחיקת ההודעה, ובמקרים שתוכן ההודעה טרולי או\ו פוגעני, הנל יוסר מגישה לקהילת האיור, ובמקרים קיצוניים ממערכת האתר כולה. היות והכללים אינם מוגדרים - מומלץ לנהוג לחומרא, והטהרה תרב.​

• פרסום מדריכים ומידע שימושי רצוי ביותר, מכיוון שאשכולות כאלה נוטים להשאר זמן רב בראש רשימת הנושאים, וכך גורמים לחשיפה רבה ללקוחות.​

• ביקורת על עבודות מתקבלת בברכה, רק שימו לב. ישנם מקרים שבהם הן המאייר והן הלקוח צופים במשוב, ועלול להווצר נזק מסויים למאייר. אם ברצונכם לקבל משוב כנה ומחמיר, אנא ציינו זאת במפורש, או פרסמו בפורום wip. אם מאייר מפרסם עבודה, הוא לוקח כמובן מאליו שעבודתו תבוקר. אם אינו רוצה לקבל ביקורת, עליו לציין במפורש, שברצונו לקבל מחמאות בלבד. וזה בסדר גמור.​

נערך לאחרונה ב:

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
כן. אלה ראשי תיבות למילים work in progress, שמשמעותם עבודה בהתהוות.
ֿראשי התיבות הללו נכתבים ליד עבודת אמנות לציון כך שהעבודה לא הסתיימה והאמן מבקש ביקורת ביניים.

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
שלום וברכה.
כבר פעמיים שהגשתי בקשת הצטרפות לקהילת המאיירים, וללא תשובה.
אנא עזרתכם בענין!

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
שלום וברכה.
כבר פעמיים שהגשתי בקשת הצטרפות לקהילת המאיירים, וללא תשובה.
אנא עזרתכם בענין!

איני רואה את בקשת ההצטרפות שלך.
בעקבות נסיון העבר תתכן תקלה. נסי לצאת מחשבונך ולהכנס שנית, ואם זה לא הסתדר, נסי להגיש שנית בקשת הצטרפות.
בהצלחה.

שירהsh

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שלום,
אני מנסה מספר פעמים להתחבר לקבוצה ללא הצלחה,
בכל פעם שאני ממלאת את השדות ולוחצת שלח קופץ הודעה: התרחשה בעיה, שאלת חובה
מה הסיבה?
תודה
שירה

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
שלום,
אני מנסה מספר פעמים להתחבר לקבוצה ללא הצלחה,
בכל פעם שאני ממלאת את השדות ולוחצת שלח קופץ הודעה: התרחשה בעיה, שאלת חובה
מה הסיבה?
תודה
שירה
נסי להתנתק מהחשבון ולחזור, או מדפדפן אחר

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
תוך כמה זמן בערך מחזירים תשובה???

rivkat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום וברכה
אני למדתי בלומדה בשנת תש"פ
עם חני זילברמן אברהם זמורה שירי כהן בתיה יונה אסתי אייכלר ורייזי וקסמן
וכיום אני לומדת בשיעורי אונליין עם מירי וינרב
צירפתי קבצים לציורים התחלתיים שלי
אם אפשר לצרף אותי לקבוצה מאוד עוזר לי תודה רבה

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
למה אשכול "הארי פוטר" ננעל?
כי הוא מיצה את עצמו, וכי הוא מכיל מידע ישן ולא רלווטי.
מי שהנושא עדיין בוער בעצמותיו, מוזמן לפתוח אשכול חדש ועדכני בעניין.

Chani.m

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
שלום,
ניסתי כמה פעמים להיצטף לקהילה, צירפתי קבצים של ציורים שלי והם די טובים, וקיבלתי כל פעם תשובה שלילית(בלי הסבר מדוע).
אשמח אם תוכלו לצרף אותי לקהילה.
תודה מראש!

דה וינצ'ית

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ניסיתי לפתוח אשכול חדש כאן, בקהילת המאיירים (הצטרפתי)וקופצת לי הודעה "משתמשים חדשים יכולים ליצור רק 1 נושאים בכל 24 שעות. אנחנו ממליצים לכם להצטרף לתוכנית מנויי הפרימיום המדהימה שלנו, ותהנו מכתיבה ללא הגבלה ועוד המון יתרונות ואפשרויות קידום ופרסום בטוחות ומקצועיות!"
בכל אופן, האשכול האחרון שהעליתי היה לפני שבוע
אני משתמשת חדשה, אז אולי אני לא הבנתי פה דבר או שניים... אבל גם בפורום למשמשים החדשים אני לא יכולה לפתוח נושא עם הבעיה.. אשמח לתשובה/פתרון הבעיה...

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
שלום,
ניסתי כמה פעמים להיצטף לקהילה, צירפתי קבצים של ציורים שלי והם די טובים, וקיבלתי כל פעם תשובה שלילית(בלי הסבר מדוע).
אשמח אם תוכלו לצרף אותי לקהילה.
תודה מראש!​
מצר על כך. אנא נסי שנית, ואולי השתמשי ביותר מלל שבו תסבירי באופן פרטני מדוע את חושבת להשתייך לקהילה.
אדגיש שקהילת המאיירים נועדת בראש וראשונה למאיירים העוסקים באיור באופן מקצועי ושוטף, ולסטודנטים של פרוג. לצערנו, לא נוכל לקבל כל אדם שרוח איור בו.
אם המקרה שלך משתייך לאלה שכן אמורים להיות כאן, אנא כתבי זאת, ונשתדל לעשות מה שאפשר.
בברכה.​
ניסיתי לפתוח אשכול חדש כאן, בקהילת המאיירים (הצטרפתי)וקופצת לי הודעה "משתמשים חדשים יכולים ליצור רק 1 נושאים בכל 24 שעות. אנחנו ממליצים לכם להצטרף
לתוכנית מנויי הפרימיום​
המדהימה שלנו, ותהנו מכתיבה ללא הגבלה ועוד המון יתרונות ואפשרויות קידום ופרסום בטוחות ומקצועיות!"
בכל אופן, האשכול האחרון שהעליתי היה לפני שבוע
אני משתמשת חדשה, אז אולי אני לא הבנתי פה דבר או שניים... אבל גם בפורום למשמשים החדשים אני לא יכולה לפתוח נושא עם הבעיה.. אשמח לתשובה/פתרון הבעיה...​
@הכלבויניק - ענה לי, שבחודש הראשון ישנן פעולות רבות שנחשבות כפתיחת נושא. הייתי ממתין בסבלנות.​

נערך לאחרונה ב:

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
שלום
אני מנסה להרשם ולא מצליחה.. רושם לי שאלת חובה למרות שעניתי על כל השאלות
אשמח לקבל עזרה
תודה רבה

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
שלום
אני מנסה להרשם ולא מצליחה.. רושם לי שאלת חובה למרות שעניתי על כל השאלות
אשמח לקבל עזרה
תודה רבה
שלום,
אפשר עזרה בבקשה?
תודה רבה

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    KB 249 · צפיות: 101

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
כשאני ניסיתי להירשם, בשאלה "מדוע את/ה מעוניינ/ת להצטרף לקהילת המאיירים?" סימנתי כמה אפשרויות, והייתה לי את אותה בעיה, עד שסימנתי אפשרות אחת, וזה זרם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה