פס לד מתחת לארונות מטבח

כוס קולה

משתמש פעיל
אם זה עדיין רלוונטי מצרפת תכנית מטבח+חתך מקומי שמראה את החריץ הנדרש לפס לד נסתר+תמונה אחרי ביצוע(הלד חלש אמורים להחליף) אני תכננתי את החריץ קרוב לחזית הארון שישפוך מספיק אור על משטח העבודה ולא רק ליופי.(להתעלם מהבלאגן)צפה בקובץ המצורף 595681
יפה מאד
שאלה: זה מאיר מכזה מרחק עד השיש? ומתחת לארון?

יעל ברוכים

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה
הכל תלוי בעוצמה של הלד.. ספציפית בתכנון של המטבח הנ"ל התאורה בארונות העליוניים כי משטח העבודה העיקרי הוא באי שבמטבח ולא באזור הכיורים.
לגבי שאר המטבחים שהמשטח עבודה מתחת לארונות אני עושה את הפס לד מתחת לארונות הנמוכים יותר ככה שזה שופך המון אור על השיש..

שושנית100

משתמש מקצוען
תודה
הכל תלוי בעוצמה של הלד.. ספציפית בתכנון של המטבח הנ"ל התאורה בארונות העליוניים כי משטח העבודה העיקרי הוא באי שבמטבח ולא באזור הכיורים.
לגבי שאר המטבחים שהמשטח עבודה מתחת לארונות אני עושה את הפס לד מתחת לארונות הנמוכים יותר ככה שזה שופך המון אור על השיש..
ואז את מתקינה בחלק האחורי של הארון או בחלק הקדמי (קרוב לדלת?)

ו @Miller
אשמח מאד לתמונות של הקרניז

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אפשר לבד להדביק? ואיפה קונים?
כמו שכתבתי קניתי יקר וזה היה חזק מידי...
הזמנתי בעלי אקספרס חדש (לא יודע למה הפעם הראשונה לא), וגם מסילות.
הדבקתי עם סופר 7.

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אנחנו גם עשינו הזמנה באלי
בלי פרופיל רק הלד עצמו דבוק
עובד כבר 3 שנים ב''ה
ברור חייבים שנאי, בדר''כ זה מגיע ביחד מאלי

תילתן

משתמש סופר מקצוען
נעשה סדר?
יש לד עם פס דבק, מקלפים ומדביקים לארון
יש לד ללא סרט הדבקה, מגיע עם קליפסים מפלסטיק שאיתם מחברים את הלד לארון
יש לד בלי זה ובלי זה והוא מיועד להשחלה בתוך פרופיל

שנאי:
יש פסי לד שזקוקים לשנאי ובעלי אקספרס זה יגיע קומפלט
ויש פסי לד ללא שנאי או שהוא יושב בתוך התקע בצורת צ'יפ

לדעתי,
לד מתחת לארון שממוקם מעל הכיריים מומלץ רק עם פרופיל שמגן על הנורות
ללא פרופיל זה אפשרי אבל כל הזמן נשרפות נורות בסרט מלחות וחום

112123

משתמש מקצוען
כמו שכתבתי קניתי יקר וזה היה חזק מידי...
כמה מטר?
ואם את/ה רוצה למכור? ובכמה?
אני קניתי פס לד צבעוני עם שלט שהלבן שלו זה לא לבן ממש אלא תוצאה של כל הצבעים שדלוקים יחד

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו עשינו עם פרופיל מתכת משופע בפינה בין הקרמיקה לארון עליון לא רואים נקודות של הפס לד רק קו חשמל מואר יפה
השנאי מותקן בארון עליון בפינתי בשטח מת.
קניתי בחנות כנעני בבית שמש (איזור התעשייה) הם מוכרים לפי מטר כל מיני צבעים וכן הם הכינו לי במידה המדויקת של הפרופיל עם גרונג משופע לפינות. הפרופיל גם נמכר אצלם בכמה צבעים.
נותנים אחריות ל3 שנים על השנאי.
עובד כבר מעל שנתיים ברוך השם ללא בעיות.

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מצאת כבר קישור?
כזה יש לי במרפסת.
במטבח, לצערי קניתי משהו יקר בארץ והחנות המלצה לי על משהו שהתברר כמסנוור מידי. אז הזמנתי תושבת מעלי אקספרס ולא עזר...
אז הזמנתי מעלי אקספרס סרט לד פשוט - והחלפתי, ובא לציון גואל..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה