פסקאות 'ממוספרות' קופצים פנימה

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
תמיד קופצים לי פסקאות ממוספרות פנימה (כאילו הייתי מגדיר כניסה) גם אם אני מגדיר בפירוש שלא יהיה עם כניסות, דהיינו ידנית אני מצליח לשנות את זה, אבל כל פעם כשאני מעדכן את זה, לדוגמה בשינוי עיצוב מסוים או כשאני מוסיף רשימה חדשה שמתחיל עוד פעם מאות א', מיד האות א' יקפוץ פנימה.
האם מישהו נתקל בזה? האם יש פתרון לזה?

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
באיזה וורד?
תוכל לשלוח לי למייל דוגמה? - לא כ"כ הבנתי...

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם זה וורד 2010, תכנס לקובץ - אפשרויות - הגהה - אפשרויות תיקון שגיאות אוטומטי. תחת הלשונית עיצוב אוטומטי בעת הקלדה, בתיבה החל בעת הקלדה, תבטל את הסימון מהשורה 'רשימות עם תבליטים אוטומטית' ו'רשימות ממוספרות אוטומטית'.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ברור אבל זה יבטל את המספר האוטומטי, וזה אני לא רוצה.

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם הבנתי נכון צריך ללחוץ על הקטן כניסה ואז זה יזוז ימינה.
‏‏לכידה.JPG

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כמובן. הבעיה היא שגם כשאני מגדיר את ה'סגנון' ככזה שלא יהיה לו כניסות, הוא מתעלם מזה, והוא תמיד עוד פעם יקפוץ פנימה כשאני יעדכן את הסגנון, או יתחיל המספור מחדש מא'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה