פסנתר P125 של ימאהה

• פותח הנושא h5247
  • פורסם בתאריך

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח לקבל מידע על פסנתר חשמלי P125 של ימאה
האם מומלץ ואיפה הכי כדאי לקנות?
וכן מה אתם אומרים sp4200 של מדלי?

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא יכול לכתוב ביחס לפסנתרים אחרים, כי אני משתמש בו, אבל בהחלט יכול לומר שגם כיום אני לא מתחרט על הקנייה !
מרוצה מכל בחינה, צליל מעולה, הקלידים מרגישים ממש טוב, גודל מצויין, בלי הרבה פונקציות מבלבלות, פשוט לנגן פסנתר איכותי, במחיר שפוי.
(כמובן שדוושה זה גם נושא חשוב - בלי קשר לפסנתר עצמו, כיון שהיא לא מחוברת לפסנתר כמו בפסנתר אמיתי)

מנחם 2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני לא יכול לכתוב ביחס לפסנתרים אחרים, כי אני משתמש בו, אבל בהחלט יכול לומר שגם כיום אני לא מתחרט על הקנייה !
מרוצה מכל בחינה, צליל מעולה, הקלידים מרגישים ממש טוב, גודל מצויין, בלי הרבה פונקציות מבלבלות, פשוט לנגן פסנתר איכותי, במחיר שפוי.
(כמובן שדוושה זה גם נושא חשוב - בלי קשר לפסנתר עצמו, כיון שהיא לא מחוברת לפסנתר כמו בפסנתר אמיתי)
תודה רבה!
התכוונתי בהשוואה לפסנתר אמיתי (אקוסטי)
וקנית אותו עם המעמד?

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה רבה!
התכוונתי בהשוואה לפסנתר אמיתי (אקוסטי)
וקנית אותו עם המעמד?
אף פעם לא יהיה הוגן להשוות איכות שמע של פסנתר אמיתי לפסנתר חשמלי, אבל בשקלול כלל המעלות והחסרונות של פסנתר אמיתי (כמו המחיר הגודל וחוסר היכולת לשלוט על עוצמת הרעש \ אוזניות וכו')
העדפתי את החשמלי
קניתי עם המעמד המלא מעץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה