דרוש מידע פסגת זאב, מי מכיר? מי יודע?

חנה תהילה

משתמש מקצוען
מחפשת מידע על פסגת זאב לצורך רכישת דירה למגורים,
היכן הרחובות המתחרדים? מה עם מוסדות לימוד לילדים?
מה המחירים שם?
ניסיתי לשאול בפורום נד"לן, אבל כנראה התנועה שם דלילה יותר...

adina lib

משתמש רשום
כמו שידוע לי עעשיו הוקצה בית ספר לפסגת זאב..
מה שאומר שמסתמא הבי"ס בנווה יעקב לא יסכים לקבל בנות מפסגת זאב

Shoshan

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בתור אחת שגרה בצפון- האיזור מתחרד- לא לפי רחובות אלא כל האיזור.
לגבי המרכז- לא יודעת מה קורה שם היום פעם זה היה בעיקר ספרדים שנכנסו, היום יש גם ליטאים, עכשיו שיש גם את נווה הפסגה אני מאמינה שזה משפיע על סוג ההתחרדות שם גם (נראה לי שפתחו במרכז חידר ספרדי)
הרבה פרנקים יש גם לטאים אבל פחות
לא יודעת על מה אתם מדברים, בתור אחת שגרה כאן יותר מעשור, יש הרבה ליטאים שנכנסו ונכנסים...
כמו שידוע לי עעשיו הוקצה בית ספר לפסגת זאב..
מה שאומר שמסתמא הבי"ס בנווה יעקב לא יסכים לקבל בנות מפסגת זאב
יש מקור? זה נושא שעלה כבר לפני 5 שנים ולא התקדם עם זה כלום, בינתיים ב"ה זה עוד לא קרה
האם האוכלוסיה בצפון היא צעירה?
האוכלוסיה בעיקר צעירה, אבל יש גם מבוגרים יותר שנכנסו
לגבי מוסדות, גנים יש בפסגת זאב, חיידרים ובי"ס זה בנווה יעקב
מחירים- נדמה לי שבמרכז קצת יותר זול מהצפון (תבדקי ביד 2 לקבל תמונה של מחירים)
מקווה שעזרתי

חנה תהילה

משתמש מקצוען
תודה רבה על המענה המפורט.
בגדול מתלבטים על מעבר לאזור הצפון.
אבל השאלה כמה זה חרדי.
הגדולה שלי כבר בת 9 ואחריה ילד בן 8,
כמה חברה יהיה להם?
התרשמתי שהאוכלוסיה יותר זוצית.
כמה זה בעיה לשלוח אותם לשחק למטה או למכולת?
לגבי מוסדות חשבתי שבאמת זה המצב.

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אזור המזלות ממש מתחרד
(נתיב המזלות, מזל טלה, מזל שור וכולי)

shiralove

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למשפחה עם ילדים יותר גדולים שלא צריכים מוסדות איפה עדיף לגור מבחינת מחיר ומבחינת קירבה למקומות (תחנה מרכזית ,כנפי נשרים)

מיקה ל

משתמש חדש
שלום לכולם
אני גרה בפסגת זאב (זוצ+2 ) לגבי פקקים זה לא נכון מה שכתבו כי אני כל בוקר נוסעת לעבודה שהיא ליד שוק מחנה יהודה ואני גרה בסיירת דוכיפת בפסגת זאב מרכז, אני עולה על קו 65 ותוך חצי שעה (כולל כמה דקות הליכה מהתחנה) אני כבר בעבודה.
לגבי רכבת היא נוסעת לאטטט ועושה סיבובים מיותרים (ביישובים ערביים אגב) - רכבת זה 45 דקות בערך אז אל תגזימו

לגבי הסיגנון של האוכלוסיה, כמו שאמרו סיגנון ליטאים יוצאי חברון לאו דווקא חברון אבל הסיגנון. למשל בעלי למד בישיבת כנסת הגדולה מה שנקרא "רב הילל" ... בבנין שלנו גרים 3 חרדים.

יש מלא בתי כנסת, אפילו גמחים יש כאן, יש מטפלות ואפילו המעון כאן שהוא של ויצו (רשת מעונות חילונית) אך - יש 90% חרדים ומתארגנים אוכל כשר במעון וכו....

למשל יש קבוצת מייל של כל הנשים בשכונה יש שם כמעט 200 נשים... וזה רק של פסגת זאב מרכז

הולכים לעשות את רחוב חיל האויר טיילת ופארק למטה (יער מיר) ואז פסגת זאב מרכז תתחבר עם נווה יעקב יעשו שבילי אופניים וכו..

בקיצור אני ממש ממליצה על המקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה