פנים ביה"כ

3Design

משתמש צעיר
תודה למ_הלוי על הפרוכת
(באמצע עבודה)

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 113.9 · צפיות: 32

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
יפה מאד מאד
לטעמי התאורה דורשת עוד מאמץ, היא מדי חזקה.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
יפה מאוד!

בחלונות זה נראה צלבים. עדיף לשנות את זה. או להוריד את הקו בחלק העליון או להוסיף עוד כדוגמת קרני שמש.

עמודי שש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
יפה ומוצלח מאוד!

אני מקווה שאתה עדיין במהלך העבודה, אני הייתי מוסיף עוד כל מיני 'פכים קטנים' שהיו מוסיפים מאוד, כמו שיויתי בעמוד החזן ועוד כל מיני צ'אצ'קעס...

ב-ה-צ-ל-ח-ה!

עסעמסי

משתמש צעיר
מאוד יפה.

עדיין חסר מקורות לכל האור הזה שלא יכול לבא מנברשת אחת באמצע - אבל כמו שכתבת "באמצע עבודה".

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
באיזו תוכנה זה נעשה?

יפה מאוד עבודה טובה!

kamov50

משתמש חדש
אין בכלל אור חיצוני. החלונות אטומים. והאור הפנימי לבן מידי בשביל להיות אור שמגיע ממנורת פלואורסנט או ליבון. זה נראה כאילו השמש הוכנסה לתוך בית הכנסת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה