• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

פניה אישית.

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
בס''ד

חנוכה שמח!

בסייעתא דשמיא כבר למעלה מ5 שנים זכינו להחזיק כולל ערב בו לומדים כל ערב אברכים חשובים ברמת שלמה - ירושלים.

בס''ד מיוחדת השנה בחודש אלול נפתח קבוצה חדשה אחרי צהרים בבית וגן, ירושלים.
בסך הכל מדובר על 20 אברכים.

אין לנו תורם שלקח ע''ע את עול הכולל. בכל שנה אנו עורכים דינר עם כמה מידידי הכולל וב''ה מצליחים לאסוף 70% מהחזקת הכולל, ובנוסף יש לנו הו''ק קטנות שאיתם מגיעים לכלל החזקת הכולל.
השנה, בגלל הקורונה לא התאפשר, ולכן יצאנו בקמפיין בשבועיים הבאים לאסוף את הסכום הנדרש.
התקציב של הכולל הוא 140 אלף ש''ח לשנה. ובסייעתא דישמיא כבר הצלחנו לארגן 80 אלף ש''ח.

התוכנית המדובר בשנה זו היא ע''י רכישת כרטיסים להגרלה גדולה שתערך בסוף חודש אדר. ובנוסף בר''ח אדר תערך הגרלה על מגילת אסתר מהודרת.
הגרלה הגדולה על רכב או 50 אלף ש''ח וכן נופש משפחתי חרד ילדים.

כל כרטיס שווה 42 ש''ח לחודש למשך שנה (או 500 ש''ח)

אשמח את העזרה שלכם. ושתמיד תהיו מהנותנים!!!

גם למי שלא מתאפשר לקחת ע''ע סכום כזה נשמח בכל תרומה קטנה כגדולה.

תזכו למצוות!!!!!

לתרומות לחץ כאן

או העברה בנקאית
בנק דיסקונט
סניף 65 (קרית יובל)
ח''ן 197223
ע''ש דרכים לחכמה ע"ר

וכ''כ אפשר לתרום במזומן. רק תשלחו לי הודעה אישית ואני ידאג לשליח לאסוף ממך את הכסף.

מי שמגיע לו כרטיס הגרלה נא לרשום בזמן התרומה מספר טלפון ואנו נחזור אליכם ונשלח לכם את הכרטיס.

נערך לאחרונה ב:

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
תודה לכל מי שתרם. גם מי שלקח כרטיס וגם מי שתרם 50 ש''ח.
כל שקל עוזר לעוד אברך שיושב ולומד
אשמח שכל מי שתורם יכתוב כאן.
תודה רבה

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
תעזור לי עוד...
חסר עוד 40 אלף!!
טיפה טיפה מצטרף להרבה
תודה

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
תודה על העוזרים!
עדיין חסר לי 25000 ש''ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה