שיתוף פלייר בשביל לקוח- תנו חוות דעת!

• פותח הנושא a.b.c
  • פורסם בתאריך

a.b.c

משתמש רשום
חדש בפורום, מקווה ללמוד משהו.
הנה פלייר בשביל לקוח, משהו חדש.
אשמח להארות והרבה הערות (:
יהודה מאזוגי.png

a.b.c

משתמש רשום
מצורף שוב

קבצים מצורפים

• יהודה מאזוגי.png
    יהודה מאזוגי.png
    KB 147.1 · צפיות: 128

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
המודעה נחמדה, אבל היא 'אינפורמטיבית' מדי - מספקת את המידע: שיש יהודה זגורי, ושהבחור מאלף כלבים, חינוך ומשמעת ובעיות התנהגות (..!!??@#*) וגם שיש חבילות אילוף במחירים אטרקטיביים. אין כאן מיתוג, אתה לא נותן לי להבין שום דבר מיוחד על מיסטר זגורי, על איכות האילוף שלו - כלום.
יותר מזה - בתחום כזה צריך יותר לב ו'נשמה' (זה אבסורד, אבל זה מה שהלקוח צריך) כלב זה כולו לב, קהל היעד - בעלי כלבים. אנשים מתייחסים לכלב שלהם בצורה מאוד רגשית, לפעמים הוא מעסיק אותם כמו ילד נוסף.. המודעה צריכה להיות יותר רגשית ונוגעת ללב.
גם מבחינה עיצובית: המודעה מעוצבת טוב ונכון, אבל אין כאן שום מסר ויזואלי.

נראה לי שהשפה יכולה וצריכה להיות הומוריסטית ורגשית יותר. אני הייתי למשל שם איור גדול ויפה של כלב כשהוא 'חושב' משהו. אולי: "אין כלב רע, יש כלב שרע לו". או "הולכים לעשות ממני בן אדם". אולי: "למה הוא מתנהג כמו כלב?! אפשר אולי משהו באנגלית.

אני כמובן לא בעל כלב ולא מכיר בדיוק את השפה, אבל נראה לי שזה הכיוון שיגרום ליותר לקוחות להתעניין.

a.b.c

משתמש רשום
ראיתי, תודה!
מצרף עיצוב חדש לאותו מודעה, שינויים שהלקוח ביקש...

קבצים מצורפים

• מזוגי אילוף מודעה.png
    מזוגי אילוף מודעה.png
    KB 115.1 · צפיות: 185

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
הכיוון טוב וייתכן שהלקוח יסתפק בזה והמודעה אולי מספיקה לאופי הייעוד שלה. אבל מבחינה עיצובית יש מה לשפר לדעתי.
1. יותר מדיי פונטים במודעה אחת. כדאי לנסות להשתמש בפונט אחד במשקלים שונים ולא להחליף פונט בכל מקטע..
2. המודעה אוורירית מדיי. המון רווחים ואוויר. אויל כדאי להגדיל את כפות הרגל בצד השורות, שיקבלו יותר נופך (הרעיון שלהם בהחלט טוב!)
3. הרווח בין השורות של "חבילת אילוף" וכו' מדיי גדול. לצמצם.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה