פליבק בקורג

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי יכול להסביר איך עושים פלייבק בקורג (pa3) הדברים הבסיים הקלטת ערוצי המקצב, הקלטת ערוצי הסולו, לחזור אחרי ההקלטה הראשונה להוסיף לערוץ קיים, להוסיף תיבות חדשות. תודה רבה.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי יכול להסביר איך עושים פלייבק בקורג (pa3) הדברים הבסיים הקלטת ערוצי המקצב, הקלטת ערוצי הסולו, לחזור אחרי ההקלטה הראשונה להוסיף לערוץ קיים, להוסיף תיבות חדשות. תודה רבה.
אז ככה
קודם כל בוחרים את המקצב הרצוי
אחרי זה נכנסים לsong play ואז record
בוחרים באפשרות השניה ואז מפעילים את המקצב ע"י לחיתה על הstop/play ואתה מקליט את האקורדים וכו
לאחר מכן אתה לוחץ על play (של הפעלת השירים לא של המקצב) כדי להפסיק את ההקלטה ואז לוחץ שוב record ובוחר באפשרות הראשונה כדי להוסיף ערוצים וכו (יש לך בערך שמונה ערוצים פנויים)
מקווה שעזרתי אם צריך עוד תשאל
(אגב מה עם הסט המזרחי? ;))

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה על ההסבר. הסט המזרחי לא התקדם, התחלתי להעביר דגימות וכמה לא הצלחתי, דווקא מהמיוחדות שיש לי

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
ועוד שאלה אחרי ששמרתי כקובץ מידי איך אני מיצא לmp3? תודה רבה
לאחר שהכל מוכן ושמרת את הקובץ מידי אתה יוצא מהsequencer לsong play ואז בוחר את קובץ המידי לוחץ shift וrecord ביחד עד שמופיע לך חלון הקלטה של mp3 ואז אתה מפעיל את ההקלטה ואז לוחץ על הפליי להפעיל את השיר

91645, member: 23183"]אני רוצה להוסיף לאחר הקלטה נגינה של כלים של כל הuper יחד יש אפשרות כזו?[/QUOTE]
אפשרי תוך כדי נגינת המקצב לאחר מכן איני יודע

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קופץ על האשכול
הקלטתי ב sequencer לחצתי record ובחרתי באפשרות השנייה - פלייבק - מקצב עם האקורדים
האפשרות שאני יודע להוסיף צלילים לסולו וכו' זה ללחוץ שוב record ולבחור באפשרות הראשונה ואז יש כמה ערוצים,
הבעיה - אין אפשרות לבחור צלילים מה user הרגיל
יש שם איזה user אבל לא מה שיש בנגינה הרגילה
אני רוצה להשתמש בסאונדים - בדגימות שיש לי ב user הרגיל
מה עושים?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
קופץ על האשכול
הקלטתי ב sequencer לחצתי record ובחרתי באפשרות השנייה - פלייבק - מקצב עם האקורדים
האפשרות שאני יודע להוסיף צלילים לסולו וכו' זה ללחוץ שוב record ולבחור באפשרות הראשונה ואז יש כמה ערוצים,
הבעיה - אין אפשרות לבחור צלילים מה user הרגיל
יש שם איזה user אבל לא מה שיש בנגינה הרגילה
אני רוצה להשתמש בסאונדים - בדגימות שיש לי ב user הרגיל
מה עושים?
מה זאת אומרת? אין כזה דבר אצלי זה אפשרי ...
אתה מתכוון מהיוזר 1 2 וכו שאי אפשר?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
pa 4

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אחרי שהקלטת את המקצב וכו ואתה נכנס לאפשרות הראשונה כמו שכתבת וכו אתה אמור לבחור את הערוץ שעליו אתה רוצה להקליט ללחוץ עליו ואז מופיע לך כל תיקיות הסאונד כולל היוזירם ואז אתה הולך אליהם ובוחר את מה שאתה צריך.... ככה אני עושה.
ככה עשית?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...