עזרה פלאפונים!! תענו לסקר ותגיבו עם הסבר מה לדעתכם הכי טוב

ללי ק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין על c2!
כמה שנסינו אחרים, לא עבר זמן וחזרנו אליו.

גוט

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@ישראל ר. יש לך כתובת מייל לשלוח?
אני שולח שוב ושוב ואני לא מקבל מענה.

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וכמובן נוקיה לא מתחרים אם אף אחד... (למרות שיש קצת ביקורת על החדש שלהם) אבל בכללי יש כלל כמה שהמחיר היקר מחזיק להרבה זמן!!! זה טוב
למרות שאני אחרי נפילה של כמה וכמה פלאפונים קניתי עכשיו m5 זול מאד אבל תותח
בקשר ליאנג אבא שלי קנה כזה אחד לא כשר אבל לפני הרבה זמן והוא לא מרוצה ממנו בכלל!!!
כרגע הוא הפך את זה לפאלפון הכשר שלו והוא נמנע מלהשתמש בו (הוא מתקשר לאנשים בלי רשות וכדומה)
בעיית הפלאפונים היא אחץ הבעיות ואני בעד לא לקנות יקר כיזה בכל מקרה לא מחזיק!!!

@qwerty

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ל3310 יש שמע פצצה!!!
ברמה שאפשר לשים את הטלפון ביד בלי דיבורית ולשמוע.
זה פלאפון שאחרי שמתרגלים אליו,
הוא הטוב ביותר!!!!
(בהתחשב בככך שהנוקיה האחרים מחודשים והוא לא)

דתן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מכשיר בלו המעודכן , הוא אחד החזקים והעמידים עם שקע הטענה מסך ומקשים טובים . הגירסה החדשה שלו עם קליטה מעולה , יותר טובה מכל אלה עם המעבדי mtk [פירסט פון , k34 ו35 אפטק ועוד] או מנוקיה 3310 . החיסרון שלו הוא גרפי וגודל כתב . אבל בנתוני הבסיס שזה קליטה שמע חוזק , הוא מהטובים ביותר , סוללה בינונית אבל נטענת מאוד מהר , וממש זול .

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק.
מבחינת מכשיר-הכי אהבתי את הc2-הבעיה שהוא מוכשר. ז"א שקליטה לרמי לוי-אין לו בכלל. ועם סלקום הוא לא עובד.
208 נחמד.
לשתיהם אין ממשק נורמלי. כמו שהיה לי בk34.
שכותבים מספר ועולים האנשי קשר וכד'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה