מידע שימושי פלאפון כשר שמקליט שיחות

. net

משתמש צעיר
שלום

האם יש פלאפון כשר שמקליט שיחות וכן שמקליט סתם כך ,ואפשר להעביר את הקבצים במחשב ?

אשמח לעזרה

תודה רבה מראש

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
G5.

בדרך כלל, טלפון שיש בו אפשרות להכניס כרטיס זכרון (מיקרו SD), יאפשר גם הקלטת שיחות.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
C2 זה לא אוטומטי
וזה עושה "ביפ" כל כמה שניות (הצד השני יודע שמוקלט וגם זה עושה לו חור בראש)

יש כמה וכמה מכשירים שמקליטים אוטומטי על כרטיס זיכרון, ואפשר להעביר את הכרטיס למחשב כמובן

A052

משתמש סופר מקצוען
C2 כשר מקליט וא"א לעשות עם זה כלום.

90% מהמכשירים הכשרים החדשים יש להם הקלטת שיחות, כולל אפשרות אוטומטית, וכולל אפשרות שמירה לכרטיס זיכרון.

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

90% מהמכשירים הכשרים החדשים יש להם הקלטת שיחות, כולל אפשרות אוטומטית, וכולל אפשרות שמירה לכרטיס זיכרון.
איך מקליטים ב c2? יש לי כזה מכשיר וחיפשתי בהגדרות ולא מצאתי אופציה כזאת, ז"א שלא בכל המכשירים אפשר?

ממששהה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
למי שכתב שיואמי
השיואמי הכשר אין דרך להעביר את ההקלטות שיחה
וההקלטות למחשב ככה נדמה לי שמישהוא יתקן אותי

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שלום

האם יש פלאפון כשר שמקליט שיחות וכן שמקליט סתם כך ,ואפשר להעביר את הקבצים במחשב ?

אשמח לעזרה

תודה רבה מראש
MTK
לעשות הקלטה על כרטיס זכרון

. net

משתמש צעיר

בפלאפון שלי זה חסום .

גם בכשרים ?

A052

משתמש סופר מקצוען
מה חסום?
כפי שכתבתי כמעט בכל המכשירים הכשרים החדשים (וא"א לפורטם כי רבים הם) שנמכרים היום יש הקלטת שיחה לכרטיס זיכרון.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
מה חסום?
כפי שכתבתי כמעט בכל המכשירים הכשרים החדשים (וא"א לפורטם כי רבים הם) שנמכרים היום יש הקלטת שיחה לכרטיס זיכרון.
בדיוק.
יש הרבה שיש להם את זה ואין להם מושג.

כמו שכתבו למעלה, פשוט לפתוח את המכשיר, ואם ליד החור של הסים יש חור קטן יותר לכרטיס זיכרון - שימו שם כרטיס SD ותוכלו להקליט.

עוד אופציה חשובה שיש זה לגבות את האנשי קשר, ולא מוגבל ל250 כמו הסים

ממששהה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
בדיוק.
יש הרבה שיש להם את זה ואין להם מושג.

כמו שכתבו למעלה, פשוט לפתוח את המכשיר, ואם ליד החור של הסים יש חור קטן יותר לכרטיס זיכרון - שימו שם כרטיס SD ותוכלו להקליט.

עוד אופציה חשובה שיש זה לגבות את האנשי קשר, ולא מוגבל ל250 כמו הסים
עוזר גם בשיואמי?

. net

משתמש צעיר
מה חסום?
מה חסום לי ?
ההקלטה ,אפשר להכניס כרטיס אבל ההקלטה חסומה בגלל שזה כשר .

וזה מעצבן אותי כי אני רוצה להקליט שיחות ,כי אני לא זוכרת אח''כ מה אמרתי .

ב k11 ,k34 ,G10 , אפשר ?
mtk , יאנג אפשר ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה