דרוש מידע פלאפון כשר (נכון, יש עוד הרבה אשכולות בנושא, בכל זאת אשמח אם תענו לי ותשאירו אותו נקי לפלא' המתאימים לתנאים שלי. תודה.)

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עד היום היה לי פלא' v22.
למי שמכיר, מושלם!!!
אני בדילמה אם לקנות אותו שוב, או לחפש אחר.
הכינוי שלו: אגרופן בפוטנציאל... הוא פשוט נשק קר. וחוקי.

הפלא' שאני רוצה:
א. הקלטת שיחה אוטומטית. מה שמציק לי ב v22 שא"א ללחוץ על כלום תוך כדי הקלטה. נניח אם מתקשרים לחברה מסוימת וצריכים ללחוץ שלוחות, חובה אח"כ ללחוץ שוב על הקלט שיחה. אם לא = :( .
ב. בטרייה טובה!!! שלא תיגמר מהר, גם אם שומעים את קו אש קודש נסיעה שלמה... (*2867, במחיר שיחה רגילה.)
ג. אחד הדברים הטובים ב-v22 - גם אם הוא נופל, מועד, מופל, מושלך, מוכה, נחבל, נורה וכיו"ב, לא קורה לו כלום. אין לי בעיה שוב לפלא' כזה...
ד. לא חייב, אבל עוד משהו שאהבתי ב-v22 שהוא נגד מים.
ה. מקווה שלא שכחתי כלום...

עריכה:
ועוד משהו, חשוב לי שהפלא' יהיה כשר למהדרין!
לא משהו שאוכל לפרוץ תוך פחות משישים שניות (וזה קרה...), ולא מה'כשרים' עם המצלמה וכו'.
כשר ממש.

עוד עריכה:
קליטה טובה!!!

ותודה מראש :) .

נערך לאחרונה ב:

חיים מירושלים

משתמש פעיל
עד היום היה לי פלא' v22.
למי שמכיר, מושלם!!!

הפלא' שאני רוצה:
א. הקלטת שיחה אוטומטית. מה שמציק לי ב v22 שא"א ללחוץ על כלום תוך כדי הקלטה. נניח אם מתקשרים לחברה מסוימת וצריכים ללחוץ שלוחות, חובה אח"כ ללחוץ שוב על הקלט שיחה. אם לא = :( .
ב. בטרייה טובה!!! שלא תיגמר מהר, גם אם שומעים את קו אש קודש נסיעה שלמה... (*2867, במחיר שיחה רגילה.)
ג. אחד הדברים הטובים ב-v22 - גם אם הוא נופל, מועד, מופל, מושלך, מוכה, נחבל, נורה וכיו"ב, לא קורה לו כלום. אין לי בעיה שוב לפלא' כזה...

שיאומי מתאים לכל הדרישות

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שימו לב!
עריכה:
לא משהו שאוכל לפרוץ תוך פחות משישים שניות (וזה קרה...), ולא מה'כשרים' עם המצלמה וכו'.
כשר ממש.
שיאומי גם יש לו קטע מרגיז של רעשים. אני טועה?

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כשמדברים, אז הצד השני (לא בעל הפלא') שומע מידי פעם רעשים כאלו, מין ת ת ת ת ת (זה לא על דרך קבע, זה פתאום קורה, ואז מחייגים שוב והכל טוב. אבל נתקלתי בכמה פלא' מאותה חברה עם זה, נראה לי זה היה שיאומי, לא בטוח. אוכל לברר עם בעלי הפלא' איזה פלא' יש להם רק מחר)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני עם שיאומי עד עכשיו ולא נתקלתי באופן אישי בבעיה זו
שמעתי על זה דווקא בטלפונים הפשוטים..
והפיתרון לכאורה הוא לעבור לדור 2
רק אז יש בעיה של פחות קליטה ופספוס של שיחות טלפון

(לכאורה הבעיה מצויה כשבעל הטלפון הולך ממקום למקום ואז יש מקום עם קצת פחות קליטה , והמכשיר לא מצליח להתאפס על עצמו ולחזור לקלוט)

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הופ הופ הופ!!!

הכי חשוב:
קליטה מעולה!!!
ל-v22 יש קליטה תותחית!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צודק שיאומי הוא מכשיר די עדין
היום דיברתי עם טכנאי שמתקן מכשירים והוא אמר לי לא לקנות שיאומי כי זה מגיע אליו עם המון תקלות ! (אני בעצמי ראיתי אצלו על השולחן לפחות שני מכשירים שמחכים לתיקון, לא יודע מה הבעיה)

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא להאמין כמה מילים אפשר להכניס בתוך הכותרת... מגילה שלימה....
אין ספק ששברת שיא.

ו.. פרוג!! לא מבין למה נתתם אפשרות כזואתי.... תראו בעצמכם לאן זה יכול להידרדר... :p

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עד היום היה לי פלא' v22.
למי שמכיר, מושלם!!!

הפלא' שאני רוצה:

עריכה:
כשר ממש.

עוד עריכה:
קליטה טובה!!!

דבר ראשון: אם הוא כזה מושלם שאחרי שמרביצים לו וכ"ו לא קורה לו כלום אז למה אתה צריך חדש....

דבר שני: לפי התנאים שכתבת קודם אתה צריך לקנות פלאפון C 2, תנור אפיה דו תאי, מקרר בקו 560 ליטר, מיניבוס מרצדס ספרינטר, פטיש 5 קילו ואז יהיה לך את המוצר המושלם..

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
דבר ראשון: אם הוא כזה מושלם שאחרי שמרביצים לו וכ"ו לא קורה לו כלום אז למה אתה צריך חדש....

דבר שני: לפי התנאים שכתבת קודם אתה צריך לקנות פלאפון C 2, תנור אפיה דו תאי, מקרר בקו 560 ליטר, מיניבוס מרצדס ספרינטר, פטיש 5 קילו ואז יהיה לך את המוצר המושלם..
או שישתמש בטלפון ציבורי...

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא להאמין כמה מילים אפשר להכניס בתוך הכותרת... מגילה שלימה....
אין ספק ששברת שיא.

ו.. פרוג!! לא מבין למה נתתם אפשרות כזואתי.... תראו בעצמכם לאן זה יכול להידרדר... :p
וזה עוד היה בקיצור...

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

דבר ראשון: אחרי כל ההתעללויות שלי הוא כבר נשבר נפשית! מסכן...

דבר שני: רולקס ורולס רויס.
בעיה תקציבית.
האמת חשבתי לשדוד בנק, אבל בישראל זה בעיה, משום שזה מיהודים, ואסור לצאת מהארץ (מבחינה הלכתית) או שמא לצורך פרנסה מותר???

לc2 אין הקלטת שיחות אוטומטית. אני טועה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה