פלאפון חדש. צריכה לקנות פלאפון חדש,איזה כדאי לקנות??

glick

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תומך כל החברות זה כשר עם הכשר?
למה כל כך יקר?
בחניות יש הרבה יותר בזול

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
לי יש את הפלאפון גלקסי יאנג הכשר - מחוודש ואני מאד מרוצה . ניסתי הרבה פלאפונים והוא הכי טוב.
הפלוס הגדול שלו להוא לא מיוצר בסין ורואים את זה באיכות. הוא נפל לי אין ספור פעמים ולפעמים ממרחקים שחשבתי שהלך עליו והוא המשיך לעבוד מקסים!
יש שמה הרבה אופציות ובדם החדש יותר יש מנגינות עדכניות הקלטת שיחה ועוד!
יש ל שמיעה מצוינת קליטה טובה ובלוטוס.
ממליצה בחום!

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
לי יש את הפלאפון גלקסי יאנג הכשר - מחוודש ואני מאד מרוצה . ניסתי הרבה פלאפונים והוא הכי טוב.
הפלוס הגדול שלו להוא לא מיוצר בסין ורואים את זה באיכות. הוא נפל לי אין ספור פעמים ולפעמים ממרחקים שחשבתי שהלך עליו והוא המשיך לעבוד מקסים!
יש שמה הרבה אופציות ובדם החדש יותר יש מנגינות עדכניות הקלטת שיחה ועוד!
יש ל שמיעה מצוינת קליטה טובה ובלוטוס.
ממליצה בחום!
במיוחד שאיכשהו אפשר להכניס עוד אפליקציות...

חיבור*

משתמש מקצוען
אפשר תמונה של K35?
K35-300x300.jpg

מקור: https://cellularsale.co.il/?compare=2892,3160

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
ממש לא. הכשר היא אפשר ניסתי ללכת לכמה חנוית והמוכרים אמרו לי שבפאלפן מחודש היא אפשר כי הגדירו אותו לכשר . משהו כזה לא הבנתי בידיוק את ההסבר. אבל אני לא יכולה אפילו להכניס מנגינות חדשות.

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
לא, אבל צריך תוכנות מיוחדות שאין לי ומסתמא לרוב העולם אין אלא לבודדים

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
היא אפשר -יכול ליהות שאתה מדבר על חדש ועל גרסה שונה כי יש בזה כמה גירסאות ובמחודש פשוט ארסו את האפציה הזו...

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
היא אפשר -יכול ליהות שאתה מדבר על חדש ועל גרסה שונה כי יש בזה כמה גירסאות ובמחודש פשוט ארסו את האפציה הזו...
דיברת על הגירסה החדשה עם הקלטות אז אפשר להכניס שירים דרך הכרטיס אשמח לעזור יותר בפרטי

אקזיט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עימוד ספרים
היה לי סמסונג יאנג והייתי מאוד מאוכזב עברתי לסי 2 מחודש ואני מאוד מרוצה שנתיים עובד לי בלי שום בעיה קליטה טובה שמיעה טובה וכו' קניתי גם נוקיה 3310 ואני לא ממליץ בכלל חוץ מבעיות לא עושה כלום חוסר קליטה חוסר אפשרות בקבלת והוצאת שיחות בקיצור לא ממליץ בכלל

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
דבר מעניין: קניתי בשבוע שעבר מכשיר חדש (לא דובר עליו באשכול זה), והבוקר חייגתי ממנו למוקד 103 והגעתי למשטרה! המספר מוגדר במכשיר כקו חירום!

999

משתמש מקצוען
האם בK35 אפשרות של שני סימים?
ומה ההבדל בינו לK34?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה