פיצ'רים חדשים ותצוגה חדשה בג'ימייל

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חוצפה! מכריחים אנשים לקבל דברים בלתי נוחים בעליל למה לשנות כל החיים? כל החיים צריכים ריגושים, דברים חדשים, נמאס.
מי שיש לו חשבון חינם פחות יכול לבא בטענות
אבל אני משלם להם תשלום חודשי!
האם יש עם מי לדבר?

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הפיצ'ר החדש, סוף סוף עליתי מה אפשר לעשות איתו!
מכירים את זה שמבקשים לשלוח תמונה לשידוכים, ויש פחד כזה שזה יתחיל להסתובב ומי יודע לאן יגיע?
אז הנה.. יש פתרון :)
יכול גם להתאים לצלמות/גרפיקאיות/ציירות שמציירות סקיצה.
במקום לכתוב אין להוריד למחשב!!!! אין לעשות שימוש!! בגופן בגודל 20 ובאותיות אדומות, הנה, יש פתרון!
ויש אפילו בונוס, שזה נמחק ולא תופס מקום...
רחלי

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הפיצ'ר החדש, סוף סוף עליתי מה אפשר לעשות איתו!
מכירים את זה שמבקשים לשלוח תמונה לשידוכים, ויש פחד כזה שזה יתחיל להסתובב ומי יודע לאן יגיע?
אז הנה.. יש פתרון :)
יכול גם להתאים לצלמות/גרפיקאיות/ציירות שמציירות סקיצה.
במקום לכתוב אין להוריד למחשב!!!! אין לעשות שימוש!! בגופן בגודל 20 ובאותיות אדומות, הנה, יש פתרון!
ויש אפילו בונוס, שזה נמחק ולא תופס מקום...
רחלי
לא הבנתי.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
כוונתו למה שכתב @שי613 :
מצב חשאי חדש. אם תשלחו מייל "סודי", הנמען לא יוכל לשלוח אותו לאחרים, להעתיק, להוריד או להדפיס אותו. אפשר גם להגדיר זמן מסוים שבו יפוג תוקפו של המייל והוא יימחק מעצמו. לפי גוגל, הדבר יעיל לצורך שיגור אינפורמציה רגישה ופרטית (כמובן – זה לא מבטיח במאה אחוז פרטיות והגנה על מידע, שכן תמיד הצד השני יכול להעתיק את תוכן המייל בדרכים אחרות, כמו צילום המסך).
להפעלת הפונקצייה לחץ במסך שליחת המייל על
unnamed.png

נערך לאחרונה ב:

DVD COAN

משתמש מקצוען
מצב חשאי זה מצב פרטי- גלישה פרטית אני חושב.
אין קשר בין הדברים

רעיונית זה אמור להיות בשורה של העיצוב גופן וכו', גם אני לא מצאתי את זה בינתיים. לא ממש השקעתי בזה יותר מידי זמן.

להדרכה אך מבצעים את זה קרא כאן

ולכל מי שהסתקרן מהפיצ'ר החדש של מצב חשאי (שכנראה יעלה לאויר בימים הקרובים), חשוב לדעת כי במסגרת הפיצ'ר הזה ניתן אף לשפר את החשאיות בעזרת יכולת אימות דו שלבית, במסגרתה יקבל הנמען הודעת SMS ורק לאחר הזנת קוד שיתקבל בה יוכל לקרוא את המייל.צפה בקובץ המצורף 347315

אין לזה שום קשר לאימות ד שלבי של GMAIL
והשירות לא קיים למספרים ישראלים

נערך לאחרונה ב:

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי שיש לו חשבון חינם פחות יכול לבא בטענות
אבל אני משלם להם תשלום חודשי!
האם יש עם מי לדבר?
עדכון
באמת בחשבון שלי ממשיכה התצוגה הישנה [עם אופציה לשנות לתצוגה החדשה]
אולי באמת זה בגלל שאני משלם...

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עדכון
באמת בחשבון שלי ממשיכה התצוגה הישנה [עם אופציה לשנות לתצוגה החדשה]
אולי באמת זה בגלל שאני משלם...
גם לי רק במייל אחד זה עובד בגרסה הישנה ללא תשלום

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
גם אני משלם, אך התרגלתי להשלים עם שינויים כפויים. אני כן מנסה לברר כיצד אפשר לשנות את מה שמפריע נקודתית.
הנקודה שהכי מעיקה היא הדגשת הפונט של ההודעות שלא נקראו, שבמייל החדש קשה להבחין בה. כך גם מספרי ההודעות שלא נקראו ליד ה'תיבת דואר נכנס' או שאר תגיות אינם בולטים מספיק.
תקלה נוספת שנזכרה כבר, שאי אפשר לצפות בוידיאו בלא להורידו.

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איך חוזרים לגרסה הישנה של גוגל

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לפני שאתם חוזרים לגמרי גירסה אחורה, מה שיכול להחזיר תצוגה למשהו דומה לגירסה הקודמת זה ללחוץ על הגלגל שיניים בצד שמאל מעל ההודעות וללחוץ על צפיפות תצוגה ולבחור אוורירית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה