פיצ'רים חדשים ותצוגה חדשה בג'ימייל

בלומי קליין

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
האפשרות של המצב החשאי: כאשר כותבים הודעה חדשה, יש למטה, בשורה בה אפשר לצרף קובץ \ לעצב את הטקסט וכו' אייקון של מנעול+ שעון, שם בוחרים בעוד כמה זמן ההודעה תימחק אוטומטית.
תוספת גאונית של גימייל!

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האפשרות של המצב החשאי: כאשר כותבים הודעה חדשה, יש למטה, בשורה בה אפשר לצרף קובץ \ לעצב את הטקסט וכו' אייקון של מנעול+ שעון, שם בוחרים בעוד כמה זמן ההודעה תימחק אוטומטית.
תוספת גאונית של גימייל!
רק חבל שאין שם אפשרות ''ללא הגבלת זמן''

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכון
אבל ברור שיש בזה חסם מסוים
למשל אני יכול לשלוח טקסט שיהיה אפשר לקרוא אותו בלי לעשות בו שינוי
היום עם הOCR זה לא מוסיף הרבה.
אני מקבל הרבה מיילים ביום, בינתיים (חוץ מהנסיונות שלי לעצמי כמובן :) ), לא קיבלתי שום מייל כזה... זה לא באמת פיצ'ר אמיתי.

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מקבל הרבה מיילים ביום, בינתיים (חוץ מהנסיונות שלי לעצמי כמובן :) ), לא קיבלתי שום מייל כזה... זה לא באמת פיצ'ר אמיתי.
מסכים איתך
ובכל זאת זה טוב בשביל ''פת בסלו''...

מ.א.ק

משתמש מקצוען
קרה לי בעיה מוזרה מהשדרוג שאין אפשרות לעצב את הטקסט כלומר כל השורה של הגדרות עיצוב במייל לא מגיב

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
קרה לי בעיה מוזרה מהשדרוג שאין אפשרות לעצב את הטקסט כלומר כל השורה של הגדרות עיצוב במייל לא מגיב
בטוח שזה משידרוג המייל?
זה מתאים לתופעה המרגיזה של הגירסה האחרונה של ה-מיילטראק.

Control R

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
לא הבנתי מה זה תופעה אחרונה של המיילטראק
תופעה זו מוכרת מהעדכון האחרון של המיילטראק.
מיילטראק הוא תוסף שעוקב אחר שליחה וקריאה של מיילים.
אם אין לכם מיילטראק כנראה שזאת לא הסיבה, אבל אתם הראשונים שמציינים את התופעה כמקושרת לגירסה החדשה של ג'ימייל.

מ.א.ק

משתמש מקצוען
תופעה זו מוכרת מהעדכון האחרון של המיילטראק.
מיילטראק הוא תוסף שעוקב אחר שליחה וקריאה של מיילים.
אם אין לכם מיילטראק כנראה שזאת לא הסיבה, אבל אתם הראשונים שמציינים את התופעה כמקושרת לגירסה החדשה של ג'ימייל.

צודקים!
בימים האחרונים גם שידרגתי את הג'ימל וגם התקנתי את התוסף הזה לא עלה בדעתי שהתוסף גורם לבעיות.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה קשור?
מאומת?
https://www.kikar.co.il/275775.html

הונאה חדשה ברשת: משתלטים על המייל
שיטת הונאה חדשה מנסה להשתלט על חשבון הג'ימייל שלכם באמצעות הודעה כוזבת, כביכול בעוד כשבועיים כתובת המייל שלכם אמורה להשתנות כשהססמה תישאר כרגיל (דיגיטל)
בני סולומון | ט"ז באייר תשעח 11:54 01.05.18
-jNsU7-WVYPS8y-Yt1Y-_TR_zjXahhWBgafoxO123FKSAiabYVBq4KaqyQvGcLYKi17FgVDkfW10JSutYicz9wxDzYNY63Q4BYZevrkpfTNGdxbf0sx5_d_QMA=s0-d-e1-ft

(צילום: שאטרסטוק)
הונאה חדשה החלה להתפשט ברשת ונשלחת באמצעות הודעות SMS. על פי נוסח ההודעה שכמובן לא מגיעה מגוגל, כתובת הג'ימייל שלכם תשתנה ב-14.5 ועליכם רק להיכנס לכתובת החדשה כשהססמה תישאר אותו הדבר.

הנוכלים מצרפים להודעה לינק בו אמורים הנעקצים להיכנס ולהקיש את הססמה למייל שכמובן תילקח מידית כדי לפרוץ ולהשתלט על כתובת המייל המקורית שכמובן לא עומדת להיות מוחלפת.

ההמלצה היא לא להיכנס כלל ללינק שנשלח ולמחוק את ההודעה באופן מיידי. כל שינוי בכתובת המייל שלכם תיעשה אך ורק בהודעות רשמיות של גוגל לתוך תיבת הדואר ולא בשום דרך אחרת.

רק עכשיו ראיתי את השאלה.

לא רק שזה לא קשור לשינוי של גוגל -
זוהי ידיעה מפוברקת של בור ועם הארץ במערכת כיכר השבת.

ראיתי את הכתבה, ולאחר שבדקתי את הנושא באמצעים שונים, המסקנה הינה שמדובר במכללת הדסה וההודעה הינה אמיתית לגמרי.
בסוף מצאתי גם כפי שתוכלו לראות באתר הרשמי שלהם:
https://www.hac.ac.il/על-המכללה/כל-מה-שקורה/חדשות/2018/שינויים-בדואר-האלקטרוני-ובכתובת-אתר-האינטרנט/

ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים
גם ללא הOCR אפשרי גם ע"י ctrl+a ולהעביר לוורד - הוא מעתיק את כל הטקסט יופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה