פיצול דופלקס ל2 יח"ד - האם אפשר לעשות זאת בדרך חוקית?

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
למיטב ידיעתי, פיצול דירות הוא בניגוד לחוק, אבל נאכף רק על ידי הרשות המקומית, ולכן הסיכון הוא בהתאם לגישת העיריה / מועצה.
יש הטוענים שרשות המיסים בודקת לפני מכירה בערים ''מועדות''

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני יודעת שבגדול זה לא חוקי
ולכן אני שואלת האם אפשר לעשות זאת בדרך חוקית

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכון
אבל אם יש לי דירת מציאה שאני חייבת לקנות עם שותף,
ואני לא רוצה להשאר עם שותף לאורך ימים ושנים
זה אופציה

ביררתי קצת
והבנתי שזה תהליך שלוקח כשנתיים +
והוא אכן ארוך מאוד
אבל לפעמים יכול להיות מאוד משתלם

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
נכון
אבל אם יש לי דירת מציאה שאני חייבת לקנות עם שותף,
ואני לא רוצה להשאר עם שותף לאורך ימים ושנים
זה אופציה

ביררתי קצת
והבנתי שזה תהליך שלוקח כשנתיים +
והוא אכן ארוך מאוד
אבל לפעמים יכול להיות מאוד משתלם
תמיד הוא מאד משתלם, אבל אין סיכוי שזה מסתיים בשנתיים
זה כמו שדורות עילית מספר שיגמור ב7 שנים.
מישהו אמר לי פעם שבנדל"ן הדבר היחיד שצפוי, זה שיקרו דברים לא צפויים

ממליץ לא להסתמך בכלל על שמועות, ללכת לעו"ד ענק בתחום הנדל"ן, שעשה כאלה דברים הרבה פעמים, לשלם טון כסף על פגישה ולשמוע הערכה ריאלית

מאיר530

משתמש פעיל
אם את מתכוונת להפרדת טאבו זה תהליך ארוך מאד שהיה שייך לעשות עד לפני כ4-5 חודשים ונראה לי משמועה מחבר שהפריד טאבו שהם הוציאו את האופציה מהמשחק בנדל"ן

היימיש

משתמש חדש
מהידע שלי בתחום עליכם לבדוק דבר ראשון אם יש כזו אופציה בעירייה. וכן את אחוזי הבניה ואת האתרים של הגג ושל הבניין לפעמים יש אתרים לבנות עוד דירות .וחוץ מזה דבר מאוד חשוב בפיצול בטאבו זה כמה דיירים יש בבניין כי הם צריכים לחתום שהם מאשרים שיוסיפו עוד דירה
נתקלתי בעבר בדירות גדולות שהיה להם אופציה לפיצול וזה ממש לא לקח שנתיים הרבה פחות לאחר שנתיים כבר
לא היה דירה אלא שני דירות וחנות ...
ולגבי מה שמאיר כתב אין לי מושג יכול להיות שזה באמת כבר לא מעשי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה