פינת יצירה נחמדת

תמר1

משתמש פעיל
שולחן שמצאנו בפח, הפורמייקה סדוקה, קילופים בצדדים, והרגליים המתכתיות זקוקות לצביעה.
והכסאות ידעו ימים טובים יותר.
צירפנו מדפון ממגירה של ארון שפורקה.
ועטפתי הכל בשעוונית מדוגמת ומעליה שעוונית שקופה.
הדבקתי מלמטה בסולטייפ עבה וד'סט אול..:)
על המדף אפשר להניח קופסאות שימורים או ממרחים מקושטות לצבעים, טושים עפרונות ומכשירי כתיבה אחרים.

גילוי נאות- עוד לא צבעתי את המתכת.
עוד לא תליתי את המדף.

קבצים מצורפים

• יצירה.jpg
    יצירה.jpg
    KB 393.1 · צפיות: 7

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
חרוצה אחת;)

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
כמה פעמים אני רואה דברים כאלה ולא עושה אתם כלום:rolleyes:
כל הכבוד!
מחכה לארות את התוצאה גם עם הרגליים הצבועות
(יכול להיות שצילום בזוית שונה - מעט רחוק יותר וגבוה - ייתן תמונה יותר יפה של המציאות)

תמר1

משתמש פעיל
תודה על התגובות, מחמם את הלב.
גם אני רוצה לקחת ולעשות הרבה דברים, בפרט בהשראת הפורום הנפלא הזה, אז לפחות משהו קטן פעם ב..
[חנה, תודה על העצה, ניסיתי לתפוס הכל בבת אחת :) אולי בזכותך אתקדם עם הרגליים [בעזרת הידיים ;)]]

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מקסים הרעיון לייחד פינה ליצירה
אני צריכה כזה דבר בבית ..
באיזה חדר זה?

תמר1

משתמש פעיל
עד היום זה היה בפינת החדר, ועכשיו מיטת תינוק תפסה את המקום אז העברתי את זה להול.
[עשרות וריאציות עבר ההול.. כולל חיפוש ארון נמוך וקטן שמתאים לכל המעילים והסוודרים, מה עושים איתם?]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה