פינת אוכל כזאת ומטבח מודרני יכולים ללכת ביחד?

אביגיל !!

משתמש פעיל
@אביגיל !!
מה את אומרת? יש מטבח פורמייקה שכן יוכל להשתלב?
ואני בכוונה לא פונה למעצבות, כי בסוף זה נוגע קצת במקצוע שממנו הן מתפרנסות.
ברור שכן, בקלות ממש.
היום יש פורמייקות שמדמות עץ טבעי אמיתי ממש, ועושה ממש תחושה של כפרי לחלוטין.
תלכי על גוון לבן או שמנת בטקסטורה הזאת של העץ טבעי ופה ושם תשלבי כזה עץ בגוון אמיתי, וזה יוצא שואו גדול.
המטבח שלי עוד לא מוכן ולכן אין לי תמונה אבל עשיתי את זה באיניסייד, וזה בכיוון כזה, לדעתי זה הפיתרון בשבילך.
בהצלחה רבה.

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חושבת שזה יכול להשתלב אם הצבע של המטבח יהיה שמנת שחור כמו פינת האוכל
ואולי לשלב בסלון שחור בכריות או בוילון אפילו שבבדים יהיה צבע נוסף או אגרטל שחור זה יקשר את כל העסק

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לכאורה זה לא במטבח זה בסלון, יש צורך לעצב את כל הבית באותו קו?? ואם בא חדר אחד נגיד חדר שינה כבד ומחוטב וחדר ילדים מודרני?
אמנם הסלון פתוח השאלה כמה הוא רחוק מהמטבח, את צריכה לעצב את הסלון באותו קו של הכסאות
אני אישית כן אוהבת קו אחד בסלון-מטבח

מה שהייתי עושה מכניסה למטבח קצת נגיעות אלגנטיות , אולי זהב , ראיתי מטבח שחור לבן וזהב, מאלף!!!
מגירות לבנות, כל הגבוהים שחור (או אפור מאד כהה) גם המקרר היהשחור מבריק, שיש בהיר עם גידי זהב , ברזי זהב מט, כסאות שחורים קטיפה עם רגלי זהב, מדהים!
זה אמנם לא אתו סגנון כפרי כמו הכסאת אבל יותר מתקרב מהמטבח שצרפת פה למעלה

לי יש מטבח פולמרי אמנם לא מידי עיטורים וכו, ועם כל זה הייתי הולכת על סגנון אחר בכסאות, זה כבד לי מידי , אז זה באמת עניין של טעם!!

Hany

משתמש מקצוען
@אביגיל !!
מה את אומרת? יש מטבח פורמייקה שכן יוכל להשתלב?
ואני בכוונה לא פונה למעצבות, כי בסוף זה נוגע קצת במקצוע שממנו הן מתפרנסות.
לי יש מטבח פורמייקה עם שילוב של עץ טבעי.
מתכננת פינת אוכל לסלון דומה לסגנון הנ"ל.
לדעתי משתלב מאוד.
המטבח והסלון פתוחים אבל לא לגמרי- באמצע יש מסדרון מעבר וחצי קיר.
ה"בעייתי" כאן זה הצבע השחור במטבח שאין בו מראה כפרי, אלא אם כן את משלבת זהב כמו שאמרו לעיל.

מאמושקה

משתמש פעיל
לי יש מטבח פולמרי אמנם לא מידי עיטורים וכו, ועם כל זה הייתי הולכת על סגנון אחר בכסאות, זה כבד לי מידי , אז זה באמת עניין של טעם!!

איילת , בשם משתמש מציצה תמונה של מטבח נראה מיוחד אני לפני בניה וזה נראה בדיוק הסגנון שאני מחפשת
יש מצב שתשלחי לי תמונה למייל ? מי עיצב לך ?
m9791501 שטרודל גימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה