פינוי בינוי

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
נ.ב. לא כל עו"ד מבין בפינוי בינוי ובתמ"א 38, וכאן הרבה אנשים נופלים , שבוחרים עו"ד שהם מכירים אותו מתחומים אחרים, והוא לא מתאים כלל לעבוד עם דיירים ומול יזמים

גם אני נתקלתי בכזה סיפור, בנין שהקימו נציגות דיירים ובחרו יזם
ואחד הנציגים החליט על עו"ד שהיה נראה לו עו"ד טוב, אבל העו"ד לא התמצא כלל בפינוי בינוי
אני אמרתי להם שזאת טעות גדולה לקחת עו"ד שלא מתמחה בפינוי בינוי.

באמת לאחר חצי שנה פנו אלי שהם רואים שזאת טעות, ושאמליץ להם על עו"ד טוב שמתמחה בתחום פינוי בינוי.

אשמח לעזור בענין במייל: zpc5060אין לכתוב כתובת מייל

הנדלניסט

משתמש פעיל
כאחד שמתעסק בתחום לא הייתי ממליץ לקבל שום מידע ממה שרשום כאן בפורום כי אחרי שקראתי את כל התגובות רוב המבינים הם אינטרסנטים.
זה תחום מאד מורכב ופרוץ ובודדים מבינים בנושא
לדוגמה בתחום התמ"א 38 לא תמיד החברות הגדולות הם יודעים לקדם פרויקט מסובך כזאת ודווקא הקטנים יש להם יותר גמישות וניסיון.
בחדרה היית מכרז לבניית כמה אלפי יחי"ד זכו חברת פרקש חברת רוטשטיין וחברת דן כשותפות, כולנו מכירים את רוטשטיין ודן כחברות ענקיות בשווי של מיליארדים בעוד חברת פרקש היא חברה קטנה אבל מבינה בתמ"א 38 עד כדי כך שהחברות הגדולות הבינו את תרומתה לפרוקיט וצירפה אותה ל1/3 מהפרויקט. וד"ל

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כאחד שמתעסק בתחום לא הייתי ממליץ לקבל שום מידע ממה שרשום כאן בפורום כי אחרי שקראתי את כל התגובות רוב המבינים הם אינטרסנטים.
לטענתך שרובם אינטרסנטים, מי אמר לנו שאתה לא אינטרסנט? ;)

ישראל123

משתמש פעיל
הטיפ הכי גדול שאני יכולה לתת לכם, מנסיון אישי! כדיירת, לא כיזם.
לקחת קבלן שמכיר טוב את התנהלות הועדה לתכנון ובנייה באותה עיר, כדי שידע לקדם את הפרוייקט כמו שצריך ולא יהיו עיכובים מול הרשויות.
טיפ נוסף, קודם תגיעו להסכמה בכתב מול כל השכנים (גם מה מקבלים, בד’’כ 25 מטר כל דירה, לא משנה הגודל, וגם מה דורשים: איזה מפרט, איזו ערבות בנקאית, וכדו’ כמובן צריך להיות ראלי ביחס של הריווח לקבלן - כדאי להתייעץ עם מומחים בנושא), ואז תפנו למו’’מ עם קבלנים, כך תקבלו הרבה יותר
אגב, בעקבות הדברים שנאמרו לעיל, אל תפנו בנושא באישי....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה