מדריך פינוי בינוי-עו"ד פרטי?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לפי הידוע לי אם השכנים נתנו הסכמה לבניה והם הוציאו תב"ע חדשה והיתרי בניה,
אז מגיע להם יותר לפי השטח שיש להם כיום.
אבל אם הם הרחיבו ללא אישור מהעיריה, לא מגיע להם יותר לפי החוק, אבל הם גם לא חייבים לחתום, וצריך לנסות להגיע איתם להסדר.
רק שיקחו בחשבון שאם הם תוקעים את הפינוי בינוי, השכנים יכולים ללכת לעיריה (בהיתר רב) ולהוציא להם צו הריסה.

הנמצא

משתמש מקצוען
לפי הידוע לי אם השכנים נתנו הסכמה לבניה והם הוציאו תב"ע חדשה והיתרי בניה,
אז מגיע להם יותר לפי השטח שיש להם כיום.
אבל אם הם הרחיבו ללא אישור מהעיריה, לא מגיע להם יותר לפי החוק, אבל הם גם לא חייבים לחתום, וצריך לנסות להגיע איתם להסדר.
רק שיקחו בחשבון שאם הם תוקעים את הפינוי בינוי, השכנים יכולים ללכת לעיריה (בהיתר רב) ולהוציא להם צו הריסה.
אני שואל במקרה שיש היתרי בניה, מדוע מקבלים לפי השטח החדש. הרי בשטח הקרקע יש לכולם אותו הדבר.
ואם בגלל שמשקיעים כסף, שיקבלו את זה בדירה החדשה, כמו מי שהדירה שלו משופצת שמקבל יותר.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני שואל במקרה שיש היתרי בניה, מדוע מקבלים לפי השטח החדש. הרי בשטח הקרקע יש לכולם אותו הדבר.
ואם בגלל שמשקיעים כסף, שיקבלו את זה בדירה החדשה, כמו מי שהדירה שלו משופצת שמקבל יותר.

אחרי שיש לו אישור מהשכנים והתרי בניה השטח הזה שלו גם בטאבו
שזה אומר שהבנק נותן ע"ז משכנתא או אם הוא מוכר את הדירה הוא מקבל יותר כסף בגלל ההרחבה.

זה לא דומה לשיפוץ כיון ששיפוץ זה לא יותר שטח, וגם בזה לא כל היזמים נותנים יותר, כי בסוף היזם נותן לך דירה משופצת,
וגם מי שנותן יותר בגלל השיפוץ, לא נותן יותר מטר אלא זיכוי לשדרוג פנים הדירה או בחירת דירה ראשון.
אבל מי שיש לו יותר מטר, היזם צריך להוסיף לו 25 מטר על הדירה הקיימת.
זה החוק ואין מה לעשות.

הרי בשטח הקרקע יש לכולם אותו הדבר.

ובאמת כולם יכולים לבנות בגלל שהשטח של כולם.

יודע הכל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
למי אני יכול לתת את החוזה שלי שיעבור עליו?
(האם יש חורים? או האם אפשר לקבל יותר?)

חד מסר

אסטרטגיה קופי וקריאייטיב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שלום רב,
האם יש פה מישהו שעשה תהליך של פינוי בינוי?
אני צריך חוזה של נציגות הדיירים מול עוה"ד שמייצג אותם. לצורך השוואה.
אשמח אם מישהו יוכל להעלות פה או לשלוח לי בפרטי. 6659889 בגימייל.
תודה רבה!

חד מסר

אסטרטגיה קופי וקריאייטיב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שלום רב,
האם יש פה מישהו שעשה תהליך של פינוי בינוי?
אני צריך חוזה של נציגות הדיירים מול עוה"ד שמייצג אותם. לצורך השוואה.
אשמח אם מישהו יוכל להעלות פה או לשלוח לי בפרטי. 6659889 בגימייל.
תודה רבה!

מפתחות - מאגר דירות.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
היי עו"ד לפינוי בינוי תכלס מי מומלץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה