פילטר לסינון מילים גסות

• פותח הנושא wmw
  • פורסם בתאריך

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
האתר http://www.purgomalum.com/ מספק פילטר לסינון של מילים גסות, כולל הטיות שונות של המילה, או שימוש בתווים מיוחדים.

הדגמות לשימוש בקלות יש בלינק המצ"ב

כמובן שזה באנגלית.

מתי יהיה דבר כזה בעברית?

מתי השימוש בזה יהיה חובה על מנת להכנס לרשימה לבנה של חברות הסינון?

מי ירים את הכפפה?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה לי שבעברית עוד לא קיים מודול שמתמודד עם ההטיות (לגוגל אמנם יש את זה, אולי אפשר לבקש מהם ;) ).
ולפתח דבר כזה, זו נראה עבודה כבירה. בפרט שצריך להיזהר לא לפגוע במילים שחפות מפשע.
[מענין לענין, לא מזמן ניסיתי לחפש בגוגל 'how to stop wordpress from stripping tags', ורימון בשום אופן לא נתן לי לעיין במסמכים. אחת המילים מאוד הפריעה לו ;) ]

ycprog

משתמש צעיר
אני מוכן

אם מישהו מוכן להיכנס איתי לפרויקט
אני מוכן ללכת על זה.

david48483

משתמש צעיר
אצלי חברת נט צח חסמה אתר הלכות תפילה כי הופיע המילה "אונס"

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י ycprog;934692:
אם מישהו מוכן להיכנס איתי לפרויקט
אני מוכן ללכת על זה.
איך מדברים איתך?

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
עבדתי במקום שהיה סגור עם אינטרנט של אתרוג
וכמה פעמים כשחיפשתי משהו בגוגל, המערכת חסמה לי את התוצאות.

פעם אחת החלטתי לבדוק מה יש שם שחוסם. בסך הכל חיפשתי באותה פעם הגדרת CSS מסויימת..

ומצאתי שיש כותרת עמוד [באנגלית] "כיצד תגרום לאתר שלך להיראות מושך" כשאת המילה "מושך" החליפה מילה לא נקיה.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י trew;934729:
איך מדברים איתך?

שלחתי לך הודעה בפרטי

טוב לבנתיים בניתי את המנוע לסינון המילים כמובן הוא התחלתי אבל לשם הדוגמה אתם יכולים להתרשם .

לדוגמה שלנו סיננתי את המילה בית מהטקסט ששולחים לשרת

http://wpserv.com/list.php?text=דוד הלך לטייל ליד הבית , ליד הבית הוא מצא אוצר

יש להעתיק את הכתובת עם הדוגמה ותראו כיצד המילה בית מסוננת מהטקסט ששלחנו לשרת

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
רגע, צריך לבדוק, אולי יש להם איזשהו מנגנון להגשת מילים להצעה, ואז אפשר לקחת רשימת מילים בעברית ולתת להם.
הרעיון עלה כשחשבתי שלקוח יהיה מעוניין לסנן גם אנגלית, וזה יהיה מיותר לבנות גם לאנגלית מחדש, אז או שהכל יעבור גם במנגנון שלהם [אם מצד הלקוח, ואם מצד המנוע שאתה בונה כשהוא מזהה אותיות באנגלית]

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י wmw;934787:
רגע, צריך לבדוק, אולי יש להם איזשהו מנגנון להגשת מילים להצעה, ואז אפשר לקחת רשימת מילים בעברית ולתת להם.
אולי פשוט תפתחו אשכול נפרד, ושם כל אחד יוכל להציע מילים שצריכות להיכנס לרשימה...:D

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

טוב הכנסנו מילים באנגלית ועברית אפשר תמיד להוסיף עוד מילים

לבנתיים עד שנבנה לזה אתר עם הסברים אפשר לעבוד עם זה בצורה הזאת
יש לעבוד עם json יש פקודות מובנות ב php

דוגמה לעבודה עם php

PHP:
// כאן מכניסים את הטקסט שלנו
// כמו שאמרתי לכם המילה בית משמשת לדוגמה שלנו כ מילה לסינון
$get = urlencode('אבא שלח את דני לבית, הבית היה נקי אבל דני הקטן לכלך את הבית ואבא קצת כעס');

$data = file_get_contents("http://wpserv.com/list.php?text=".$get);
$data = json_decode($data);

// הדפסה למסך של הטקסט הנקי אפשר לשים את זה בתוך הדיב שלכם 
echo $data->text;

KingYes

משתמש צעיר
רגע, למה JSON אם זה חוזר רק משתנה אחד? וגם, אם כבר אתה הולך על כיוון של API, למה שלא תפתח כבר SECRET KEY לכל אחד, שיהיה לך יותר שליטה על זה בעתיד (וגם תדע מי צורך מה), או שתגביל אנשים.. אני סתם זורק דברים..

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י KingYes;935158:
רגע, למה JSON אם זה חוזר רק משתנה אחד? וגם, אם כבר אתה הולך על כיוון של API, למה שלא תפתח כבר SECRET KEY לכל אחד, שיהיה לך יותר שליטה על זה בעתיד (וגם תדע מי צורך מה), או שתגביל אנשים.. אני סתם זורק דברים..

json כי נשאיר את זה פתוח לשדרוגים אולי ונצטרך להחזיר יותר נתונים.
וגם יש אפשרות שהנתונים יחזרו xml או טקסט נקי או json כל אחד יעשה שימוש הנוח לו.

וגם נפתח לזה פונקציות מובנות שיהיה קל לעבוד עם זה.

אשמח לקבל ממך רקע על SECRET KEYבהחלט נישמע טוב

KingYes

משתמש צעיר
אתה פשוט בונה לך טבלה קטנה, ששמה יש לך id, secret_key.. ועוד דברים שתרצה להכניס שמה (פרטים על האדם, או כמה פעמים הוא השתמש בשירות שלך, וכו').

ואת ה-secret_key אתה מייצר (מה שאני הייתי עושה), זה שימוש ב-md5(uniqid()) וקצת "salt" מסביב. ככה יש לך מספר יחודי לכל אחד. ודרכו אתה עושה את הבדיקה אם הוא קיים במאגר או לא.. או שהוא "חסום" ועל זו הדרך (ממש כמו מערכת יוזרים רגילה).

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

מי שרוצה לראות דוגמה

כל מה שצריך לעשות כדי להשתמש בפילטר זה להעתיק את הפונקציה הזאת ולהכליל אותה בקוד שלכם.

PHP:
function getCleanText($text)
{
    $data = file_get_contents("http://wpserv.com/filterWord.php?text=".urlencode($text));

return $data;
}
לאחר מכן השימוש הוא פשוט מאוד כל טקסט שרוצים לבדוק שולחים אותו כמו בדוגמה הבאה

PHP:
echo getCleanText("אבא שלח את דני לבית, הבית היה נקי אבל דני הקטן לכלך את הבית ואבא קצת כעס");
אפשר לשלוח כמה פעמים שרוצים טקסט בהצלחה שבת שלום.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י KingYes;935367:
אתה פשוט בונה לך טבלה קטנה, ששמה יש לך id, secret_key.. ועוד דברים שתרצה להכניס שמה (פרטים על האדם, או כמה פעמים הוא השתמש בשירות שלך, וכו').

ואת ה-secret_key אתה מייצר (מה שאני הייתי עושה), זה שימוש ב-md5(uniqid()) וקצת "salt" מסביב. ככה יש לך מספר יחודי לכל אחד. ודרכו אתה עושה את הבדיקה אם הוא קיים במאגר או לא.. או שהוא "חסום" ועל זו הדרך (ממש כמו מערכת יוזרים רגילה).

בסדר תודה נפתח המערך הזה יותר ביום ראשון.

KingYes

משתמש צעיר
תתן אופציה גם לקבל את הטקסט בפורמט RAW ולאו דווקא HTML.

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

טוב לאחר שדרוג הוספתי מילים לא יפות לסינון באנגלית ועברית, והוספתי קוד לסמיילי שיהפוך לתמונה בהתאם.

דוגמאות והסברים איך לעבוד עם המערכת אפשר לראות פה

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

עדכון נוסף למערכת אפשרות לבחון את המערכת.
כמו כן נוסף למערכת אפשרות שגם אם הגולש עושה רווחים או נקודות או קו תחתון מקף ועוד בין האותיות המערכת תזהה את המילה . לדוגמה
המילה בית תכתב כך ב-י.ת או ב י ת או ב_י_ת או כל דבר דומה המערכת תזהה את המילה ותוריד אותה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ycprog;937543:
בס"ד

עדכון נוסף למערכת אפשרות לבחון את המערכת.
כמו כן נוסף למערכת אפשרות שגם אם הגולש עושה רווחים או נקודות או קו תחתון מקף ועוד בין האותיות המערכת תזהה את המילה . לדוגמה
המילה בית תכתב כך ב-י.ת או ב י ת או ב_י_ת או כל דבר דומה המערכת תזהה את המילה ותוריד אותה.

כדאי גם להוסיף כוכביות, יש כאלה שמשתמשים בזה ע"מ לעקוף מסננים.

ככה: ש*ל*ו*ם

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

עדכון אפשר להוריד פלאגין שמתאים ל wordpress פה
בצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה