מדיה פייסבוק- Manychat

שמאל

משתמש חדש
שלום
אני מוכר מוצר באמזון ואני מנסה לקדם אותו, לכן חשבתי לנסות לעשות זאת בפייסבוק
רק העניין שיש לי נטפרי, ושמה לא ממש אוהבים את פייסבוק..
העניין שבדקתי קצת את העניין בFiverr (אתר שנותן שירותים לכל דבר כמעט) ושמה הציעו שיפתחו לי manychat שזה סוג של רובוט שמפנה אנשים למוצר שלי באמזון.
העניין הוא שלפתוח לי חשבון בפייסבוק אין להם בעיה, אז הם יפתחו לי ויעשו הרשאה לעצמם ליצור את הרובוט הזה, העניין שאני צריך לפעמים לספק ללקוחות תשובות לשאלות שיש להם על המוצר, לדון על החזרים כספיים שהם מבקשים, החזרת מוצר וכו'..
אז אמרו לי בפייבר שבעצם יש בפייסבוק עמוד מיוחד לניהול מודעות בפייסבוק שנקרא Manager account ושם אפשר לנהל את כל עניין המודעות והתשובות לשאלות הקונים וכו', וראיתי שישנה גם תוכנה כזאת לפלאפון בכתובת הזאת https://www.facebook.com/business/news/ads-manager-app (למי שיש נטפרי לא יוכל לראות..), על כל פנים אני מנסה לומר שכביכול יש אפשרות לגישה לפייסבוק בלי להיות בכלל בפייסבוק רק באותו דף של ניהול החשבון.

אם מישהו יודע עוד קצת מידע על מה שאני מדבר, נגיד דרך שאפשר להשתמש בmanychat גם בנטפרי ולנהל את החשבון שלי אני אשמח (שמעתי על האתר hootsuite.com, אתם יודעים אם איתו אני יוכל לנהל את הManychat?)

אשמח לתגובה אך בבקשה רק מי שבאמת מבין

נ.ב.
הנה קצת מידע על הmanager account:

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
אם אתה מתכוון לשאלות ששואלים במסנג'ר -
פייסבוק מאפשרת לאחרונה לענות דרך המייל.
(השאלה נשלחת אליך למייל, אתה עושה השב, והשאול מקבל תשובה חזרה במסנג'ר)
רק צריך כמובן שהחשבון יהיה על המייל שלך.

אם אתה מתכוון להגדרת שאלות ותשובות אוטומטיות,
שמי שנכנס יכול לבחור את השאלה מתוך השאלות שהגדרת, ולקבל תשובה אוטומטית -
מגדירים את זה רק פעם אחת, וזה נשאר
אז אולי אתה יכול לבקש את זה כטובה או בתשלום קטן
ממישהו שאתה מכיר וסומך עליו שלא יגנוב לך את פרטי החשבון.

שמאל

משתמש חדש
תודה על התגובה קופירייטה
אני האמת לא הכי מתמצא ברובוט הזה, פשוט הפייבר מפרסמים כאלה שעושים manychat ששואל שאלות אנשים ומכווין אותם למוצר שלך, והם עושים לי בפייבר גם פרסומות שמכוונים לאותו עמוד פייסבוק של המוצר וגם מתכנתים את הרובוט, רק שאמר לי זה בפייבר שאין אפשרות שאני יהיה לגמרי מנותק מפייסבוק כיוון שצריך לענות על שאלות של אנשים על המוצר שנראה לי שזה גם מה שאתה מתכוונת, גם את חושבת?

עוד דבר, אם תוכלי בבקשה להסביר לי איך מפעילים את האופציה הזאת בפייסבוק שישלחו לי את כל ההודעות במייל
תודה!

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
איך מפעילים את האופציה הזאת בפייסבוק שישלחו לי את כל ההודעות במייל
כשפותחים את חשבון הפייסבוק צריך להגדיר את המייל. אם הכנסת את המייל שלך זה קורה אוטומטי.

לגבי כל השאר פשוט לא הבנתי...
מה הבוט הזה עושה? איך זה עוזר לך? איך הוא מביא אנשים לדף הפייסבוק שלך? (או שהוא לא מביא בכלל, וזה מיועד רק לדף פייסבוק שכבר יש בו צופים או שיש לו קידום ממומן?)
נראה לי שאתה צריך לשאול באיש את רעהו אם יש מישהו שיש לו ניסיון בזה.

שמאל

משתמש חדש
כשפותחים את חשבון הפייסבוק צריך להגדיר את המייל. אם הכנסת את המייל שלך זה קורה אוטומטי.

לגבי כל השאר פשוט לא הבנתי...
מה הבוט הזה עושה? איך זה עוזר לך? איך הוא מביא אנשים לדף הפייסבוק שלך? (או שהוא לא מביא בכלל, וזה מיועד רק לדף פייסבוק שכבר יש בו צופים או שיש לו קידום ממומן?)
נראה לי שאתה צריך לשאול באיש את רעהו אם יש מישהו שיש לו ניסיון בזה.

אפשר ממש לנהל את כל ההתכתבויות שעושים במסנג'ר דרך האימייל?, גם לקבל הודעות ממשתמשים שלא נמצאים ברשימה שלי וגם לשלוח?, שאלתי כמה בפייבר והם אמרו לי שהשם לא מודעים לכזה דבר, את בטוחה?

והדרך שזה עובד מלמעלה זה ככה:
עושים מודעות פרסום לדף פייסבוק שלי וכשנכנסים לדף הבוט מציע לקנות את המוצר..

נערך לאחרונה ב:

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
אפשר ממש לנהל את כל ההתכתבויות שעושים במסנג'ר דרך האימייל?, גם לקבל הודעות ממשתמשים שלא נמצאים ברשימה שלי וגם לשלוח?, שאלתי כמה בפייבר והם אמרו לי שהשם לא מודעים לכזה דבר, את בטוחה?
זה מה שידוע לי, אבל אולי זה לא עובד בכל הגרסאות של הפייסבוק (פייסבוק מריצה כמה גרסאות של האפליקציה שלה במקביל, בלי לטרוח להשוות בינהן).

והדרך שזה עובד מלמעלה זה ככה:
עושים מודעות פרסום לדף פייסבוק שלי וכשנכנסים לדף הבוט מציע לקנות את המוצר..
אז למה שלא תעשה קידום בתוך אמזון?
נשמע לי הגיוני יותר שליד יסתיים במכירה כשמישהו כבר נמצא שתוך אזור הקניות שלו.
לעומת זאת כשמישהו סתם שוטט בפייסבוק, ונתקל במודעה שמזמינה אותו להיכנס לדף מסוים, ובדף הזה נפתח לו מסנג'ר רובוטי שמציע לו מוצר - הסבירות שאותו אדם יקנה בסוף את המוצר נמוכה ביותר.

שמאל

משתמש חדש
אז למה שלא תעשה קידום בתוך אמזון?
נשמע לי הגיוני יותר שליד יסתיים במכירה כשמישהו כבר נמצא שתוך אזור הקניות שלו.
לעומת זאת כשמישהו סתם שוטט בפייסבוק, ונתקל במודעה שמזמינה אותו להיכנס לדף מסוים, ובדף הזה נפתח לו מסנג'ר רובוטי שמציע לו מוצר - הסבירות שאותו אדם יקנה בסוף את המוצר נמוכה ביותר.

צודקת, באמת זה השלב הבא..
הרעיון הוא שהפרסומת מנווטת לעמוד הפייסבוק, אז הבוט משכנע את הלקוח להיכנס לתוך מנוע החיפוש של פייסבוק ולהקיש מילות מפתח בחיפוש ואז לחפש את המוצר הספיציפי שלי, ואז הבוט בעצם מציע לו לקנות ולקבל החזר כספי מלא, אחרי שבוע הבוט פונה אוטומטית לאדם ושואל מה דעתו על המוצר, אם דעתו חיובית הוא מבקש ממנו להשאיר ביקורת טובה באמזון, העניין הוא להגדיל קודם את כמות הביקורות החיוביות שלי באמזון ולקדם אותי במנוע החיפוש.
אחרי נגיד איזה 10, 15 ביקורות אפשר כבר די לעזוב את הבוט, ולהתחיל קידום מכירות אמיתיות באמזון
מה דעתך?

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
צריך לשאול מישהו שמבין בקידום בתוך אתרי מכירות ואמזון במיוחד,
שזה נושא אחר לגמרי מפרסום.

לדעתי זה תהליך ארוך מדי ולא יעיל,
אבל אני לא אומרת את זה מידיעה, או על סמך נתונים שאני מכירה.

יש דרך אחרת, שאולי יעילה יותר:
להקצות קופונים לאנשים שאתה מכיר,
כדי שייכנסו לאמזון וייקנו בחנות שלך עם הקופונים שנתת להם, תמורת ביקורת טובה.
זה נשמע לי קצר יותר ובטוח יותר,
ואני, למשל, אשמח לקבל קופון לקנות מוצרים שווים בדולר בודד, תמורת השארת ביקורת טובה.

אבל שוב,
אני לא מקצועית בנושא
וכדאי להתייעץ עם מי שמבין עניין,
איך אמזון מקבלת את זה, ואם היא יכולה לזהות את הטריק.

שמאל

משתמש חדש
דיברתי באמת עם מישהו שמבין..
אמאזון ממש מפקחת על כל העניין הזה של מסירה בחינם של מוצרים לצורך ביקורות
זאת דרך מתוחכמת ולצערי רק בחלוקה בחינם זה הוכיח את עצמו להביא במהירות קונים ומהר מאוד ליצור ביקורות טובות ולהתחיל פרסום ידני (אפשר לעשות את כל הפרסום בפייסבוק ממש ימים ספורים, שבוע ובדר"כ יש כבר מספיק ביקורות) העניין שוב שאני צריך רק לנהל את ההתכתבויות ואני צריך בשביל זה מיזוג למייל, דרך אגב, גם לנהל את הפרסומות בפייסבוק אפשרי דרך המייל בצורה כלשהיא (מסתבר שלא אבל אני רוצה להיות בטוח :))
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה