דרוש מידע פטנט פצצה לכיסוי כיריים בשבת

גי גי גי

משתמש צעיר
שלום לך,
ראיתי רעיון לכיסוי כיריים אינדוקציה (/חשמלי) בשבת עם קופסה שמבקשים מהנגר לבנות
כשהמטרה - מקום להנחת הפלטה וכן למנוע לחיצה בטעות על הכיריים
אהבת?

אשמח לשמוע על עוד אפשרויות, מה עושים אצלכם?
האם יש לך רעיון עוד יותר מוצלח?

גי גי גי

משתמש צעיר
20200601_092211.jpg
20200601_092211.jpg

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יפה מאד רעיון מקורי! אחותי שמה כמו מפה עבה כמו שטיח כזה,זה גם עוזר

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בכיריים גודל רגיל- הבעיה כאשר מניחים פלטה חשמלית המשטח זכוכית מתחמם ואז לפעמים הכיריים מצפצפות מעצמם- צפצוף מעצבן בשבת, (בדר"כ אין את הבעיה של להניח דברים בגלל שהכפתורים ממוקמים בצד)
בכירים דאבל- (2 להבות) יש בעיה שמניחים חפצים על הכיריים והמגע של ההדלקה וכיבוי וכו' נמצא בקדימה, וכאשר מניחים על זה דברים זה מתחיל לצפצף.
הפתרון לעשות מפסק לשקע שימוקם מעל הקרמיקה ואז לנתק בקלות, אופציה נוספת להוריד בלוח חשמל
וכן ההצעה שהעלו למעלה

עשירה

משתמש מקצוען
אצלנו מורידים את הכפתור בארון החשמל, זה הפך לחלק מההכנות לשבת כמו כיוון המקרר, שעון שבת....
ועל הכיריים עצמו אני שמה שעוונית יפה שהצבעים שלו מתאימים למטבח, וגזור בדיוק לפי המידות של הכיריים
(המיקום של כיריים לא מתאים לשים על זה פלטה, לכן לא ביקשנו מהנגר לבנות כיסוי )

cherry c

משתמש סופר מקצוען
בעת הבישול הכיריים לא מתחממות?
זה חום מבוקר שהמערכת בנויה לזה.
כל כלי חשמלי אם תחממי אותו בצורה מתמשכת יהרס, אפילו בטריה.

חום גבוה על לוח הבקרה/על 'המחשב' של האינדוקציה יהרוס אותו.

קרן שמש

משתמש סופר מקצוען
זה חום מבוקר שהמערכת בנויה לזה.
כל כלי חשמלי אם תחממי אותו בצורה מתמשכת יהרס, אפילו בטריה.

חום גבוה על לוח הבקרה/על 'המחשב' של האינדוקציה יהרוס אותו.

סיר רותח על מקסימום חום מחמם את הכיריים יותר מאשר חום של פלטה.
וכמובן איני מדברת על הנחה על לוח הבקרה והמחוונים. הכיריים שלי יותר רחבות וגדולות מהפלטה, והיא ממוקמת טוב באמצע, לא מכסה את הלחצנים.
לא לוקחת אחריות כמובן, אבל אני כבר תקופה ארוכה שמה את הפלטה ישירות על הכיריים... לא נגרם כל נזק (עד כמה שניתן לראות). הן גם בחיים לא צפצפו לי בשבת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה