דרוש מידע פטנטים "שהינו רוצים" לפרקטיקה בחיים...

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מכזה מצב אני רועדת... היכן המראות??

אתמול- "בחור ישיבה שהיה בדרכו לירושלים, הכניס את חפציו לתוך תא המטען של אוטובוס 'אגד', הנהג בלי משים סגר את הנער בתוך תא המטען והמשיך בנסיעה. הנער המבוהל צלצל למשטרה שמייד החלה במאמצים לאיתורו"..
הנער לא עידכן את הנהג על כך שמוציא את חפציו בכוחות עצמו, מעומק המטען, צריך לעדכן את הנהג.

הישבישער

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אתמול- "בחור ישיבה שהיה בדרכו לירושלים, הכניס את חפציו לתוך תא המטען של אוטובוס 'אגד', הנהג בלי משים סגר את הנער בתוך תא המטען והמשיך בנסיעה. הנער המבוהל צלצל למשטרה שמייד החלה במאמצים לאיתורו"..
תמיד התקשתי מה הבעיה לפתור את הסכנה הכ"כ חמורה הזו ע"י פתרון מאוד פשוט ישים ויעיל:
פשוט שבמקום שהנהג יצטרך לפתוח ולסגור את התא מטען של האוטובוס, שיעשו לחצן כזה ליד התא עצמו שרק אחרי שהנוסע גמר להכניס \להוציא את חפציו הוא ילחץ עליו והתא יסגר, מה? כ"כ מסובך????!!

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הנער לא עידכן את הנהג על כך שמוציא את חפציו בכוחות עצמו, מעומק המטען, צריך לעדכן את הנהג.
תמיד התקשתי מה הבעיה לפתור את הסכנה הכ"כ חמורה הזו ע"י פתרון מאוד פשוט ישים ויעיל:
פשוט שבמקום שהנהג יצטרך לפתוח ולסגור את התא מטען של האוטובוס, שיעשו לחצן כזה ליד התא עצמו שרק אחרי שהנוסע גמר להכניס \להוציא את חפציו הוא ילחץ עליו והתא יסגר, מה? כ"כ מסובך????!!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
פטנט קיים,
בספרי תחליף מגבונים לשבת, תחליפו את המים ב 50% מים רגילים, עם 50% שמן תינוקות, יותר בריא לתינוק, והטישו לא נדבק ומתפורר, אלוווווף!
לא מתערבב ביחד...
המים למטה והשמן למעלה.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בוא נראה מי תצליח להמציא פתרון לסגירת רוכסן מאחורה דחוףףףףףף
ואל תגידו לי שיש כבר כי חיפשתי
מה הבעיה?
חצי רוכסן סוגרים מלמטה ואת החצי השני מרימים טיפה את השמלה וסוגרים

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
אני מת להמציא צופר לרכב שכשלוחצים עליו נשמעות שאגות וקללות...
בינתיים משתמשים בפה.....:cool:
ראיתי סרטון שאדם במקסיקו התקין צופר שמשמיע קולות של יריות.. :eek:
ורואים איך שהוא מפעיל את זה כשמגיעים לשם שודדים . :p:p

501

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא עברתי על כל הודעות העבר, יש לי המוון פטנטים:p:p

מיקרוגל עם שתי קומות - ארוחת צהריים חמה בו זמנית לגבר ולאשה ולא קורה שאחד מסיים לאכול כהשמיקרוגל סיים לחמם את הצלחת השניה.

סיר מתרחב/מתרומם - במקום לאכסן הרבה סוגי סירים בגדלים שונים, סיר אחד שיש לו אפשרויות משחק.

המשך יבוא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה