דרוש מידע פטנטים "שהינו רוצים" לפרקטיקה בחיים...

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
קראתי באיזה ספר של נחמן גרשנוביץ שעוזר לשים בקערה מים עם מעט מלח ובתוך זה לשים את הבקבוק/הפחית וכמובן את זה במקפיא ותוך כמה דקות זה ניהיה קר..
שווה בדיקה...
:p:p:p:p:p

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היי אם היה סקוטש שמחובר לברז נשלף-( מים)
שכשלוחצים ותוך כדי זה גם משפשף וגם שוטף את הכלים.

A B

משתמש מקצוען
היי אם היה סקוטש שמחובר לברז נשלף-( מים)
שכשלוחצים ותוך כדי זה גם משפשף וגם שוטף את הכלים.
ובאותו נושא אולי כפפה שכל הכף שלה מסקוטשברייט ואז מלבישים ומשפשים- נראה לי הרבה הרבה יותר נח

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לא מובן מה הפטנט
?
להורדת כמות הקפאין היומית לכדי שליש.
מרווה כמו כוס קפה גדול. (יש בזה משהו פסיכולוגי, אבל מה לא עושים בשביל להיגמל???)
אם לא מובן, אתן קישור לאשכול המקורי- כתוב שם יותר ברור (-לדעתי)
ואם עדיין יהיו שאלות, אני כאן ואשמח לענות.

נ.ב. מוזמנים לעלות לשם פטנטים נוספים.

נערך לאחרונה ב:

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
לדעתי גם שימכרו איגלויים מים
זה גם מרענן וגם בריא
מנסיון ילדים ואפילו תינוקות אוהבים את זה..
יש דבר כזה.
בערב יום כיפור, כל מיני ארגונים מכינים כאלה איגלואים עם מים לאלה שמותר להם לשתות בשיעורים.
אפשר לקנות מהם ולהקפיא לשאר השנה אם רוצים.

<סקריפטית>

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני הייתי רוצה שיהיה אתר ששם יעלו תמונות של מוצרם שהוזמנו מאתרים מסין ואין הם הגיעו. עם חוות דעת של אנשים משלנו (לא כל מיני סינים שממליצים...).
בנוסף, אתר כמו זאפ שמשווה בין מוצרים ומחיריהם אבל לא רק שתיים עד עשר חנויות/ רשתות וזאת באמצעות איסוף מידע ומחירים מאתרים פרטיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה