דרוש מידע פטנטים "שהינו רוצים" לפרקטיקה בחיים...

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
שלט שמשנה את השעון שבת ממצב רגיל למצב שבת ולהיפך, יועיל לאלו שקשה להם לעלות לתקע שנמצא מאד גבוה. כמובן שצריך גם שעון שבת אחר ומותאם לשלט לא רק שלט לבד
יותר פרקטי שעון שבת עם שלט, שאפשר גם לכוון אותו מלמטה

nchmeya

משתמש צעיר

מגוגל:

המסלול המהיר: פיתוח ישראלי חדש - מנוע חשמלי לעגלת תינוק - ...

https://tech.walla.co.il › חדשות

10 בספט׳ 2017 - המסלול המהיר: פיתוח ישראלי חדש - מנוע חשמלי לעגלת תינוק. הגלגל מגיע למהירות מקסימלית של 4 קמ"ש, שזה קצב הליכה ממוצע עם עגלה. בנוסף המתקן כולל ...

איכות גבוהה מנוע חשמלי לעגלהשל יצרן מנוע חשמלי לעגלה ב ...

https://hebrew.alibaba.com › מנועים › מנוע ac

מצא את האיכות הגבוהה של מנוע חשמלי לעגלה היצרן מנוע חשמלי לעגלה ספקים מנוע חשמלי לעגלה ומוצרים במחירים הכי טובים ב-Alibaba.com.
עגלה מתנדנדת עצמאית

https://www.gizmomaker.co.il/projects/עגלה-מתנדנדת-עצמאית/

הפטנט מבצע נידנוד של העגלה הלוך וחזור בתנודה קבועה בכדי להרגיע ולהרדים את התינוק או הפעוט. המכשיר בנוי מסוללה, מנוע חשמלי עם גיר ובקר אלקטרוני המאפשר לקבוע את תדר ...
עגלת תינוקות ממונעת | מנוע עזר לעגלת תינוקות | עגלה לילדים ממונעת

https://www.scootergo1.com/carriages-strollers-scooter-nova2.html

עגלה ממונעת עם כסא לתינוק - עגלת ילדים - עגלות וטיולונים - עגלה לתינוק - פתרון אידיאלי ... כיסא מרופד, סל מטען מראה. מנוע, 500W. מצברים ניטענים, 20Ah 2x12V. מהירות נסיעה

SARA47

משתמש פעיל
תעדכנו אותי אם יש:
סנו אוקסיג'ן/ וניש קליה וכדו' בשפורפרת כמו משחת נעליים.
במקום לשבור את היד בהתזה של 10 דק', פשוט מעבירים עם הכתמים.
בכל פעם שאני מתיזה על הכתמים אני חולמת על זה...

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
תעדכנו אותי אם יש:
סנו אוקסיג'ן/ וניש קליה וכדו' בשפורפרת כמו משחת נעליים.
במקום לשבור את היד בהתזה של 10 דק', פשוט מעבירים עם הכתמים.
בכל פעם שאני מתיזה על הכתמים אני חולמת על זה...
יש אוקסיג'ן "למריחה" עם קצוות כמו של מברשת שיניים...

זרח

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שַׁׁעון שבת למזגן למעלות.
דהיינו אני רוצה שבליל שבת יהיה 24 נכלות, ובשמונה בבוקר יתהפך ל-22. ב3 אחה"צ יעבור ל-19 מעלות וכו'
סליחה לא ראיתי שכבר העלו את הנושא מקודם

נערך לאחרונה ב:

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
שַׁׁעון שבת למזגן למעלות.
דהיינו אני רוצה שבליל שבת יהיה 24 נכלות, ובשמונה בבוקר יתהפך ל-22. ב3 אחה"צ יעבור ל-19 מעלות וכו'
יש לי שיטה מניסיון רחוק, אז ללא אחריות...., תעשו ניסוי ביום חול ותעדכנו.
אחרי שכיוונתם את המזגן לטמרטורה הרצויה ללילה, תרחיקו את השלט מהמזגן (שלא ישנה כלום עכשיו) ותכוונו טיימר הפעלה לשעה שבו תרצו שהמזגן ישנה את הטמפרטורה ותכוונו את הטמפרטורה הרצוייה לשעת השינוי, ותשימו את השלט בחזרה באזור ההשפעה של המזגן.
תוצאה: בשעת ההפעלה של הטיימר, השלט שולח הוראת הדלקה למזגן עם הטמפרטורה המעודכנת בו, והמזגן שכבר ממילא פועל, מקבל למעשה רק את שינוי הטמפרטורה.

ברסלב'ר

משתמש פעיל

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
לפרוייקט גמר שלי בהנדסאים (פיתוח תוכנה) חלמתי לעשות את המכשיר הזה שמצלם את ברקוד של המוצרים לפני שנכנסים לעגלה. בדיוק מה שקיים היום בסופרים...
עם אפשרות ליצירת רשימת קניות וכד'. אבל הבעיה היתה שלא היה קיים המיכשור הטכני (אז עוד לא היה קיים סמארטפון ודומיו עם מצלמה..)

מי יודע, כמה מהפטנטים פה יבואו לידי מימוש בשנים הקרובות?...

riki aharon

משתמש מקצוען
במקום לשפשף סירים (במיוחד במוצאי שבת) -
נייר אפיה / נייר כסף / סיליקון עמיד בחום או חומר אחר שמונח בתחתית הסיר ומכסה גם את הדפנות (יהיה כמה מידות) ועליו יניחו את האוכל.
אחרי שמוציאים את האוכל מהסיר, זורקים את הציפוי של הסיר לפח (אם זה סיליקון - שוטפים) ומעבירים רק בשביל הכייף שטיפה קלה על הסיר.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
במקום לשפשף סירים (במיוחד במוצאי שבת) -
נייר אפיה / נייר כסף / סיליקון עמיד בחום או חומר אחר שמונח בתחתית הסיר ומכסה גם את הדפנות (יהיה כמה מידות) ועליו יניחו את האוכל.
אחרי שמוציאים את האוכל מהסיר, זורקים את הציפוי של הסיר לפח (אם זה סיליקון - שוטפים) ומעבירים רק בשביל הכייף שטיפה קלה על הסיר.
אפשרות שניה: סירי יציקה מאבן (פוד אפיל, דרים שף וכדו').
נשרף לי הטשולנט בערב שבת, כל החלק השרוף ירד בתנועה קלה, ניגוב עם מגבון והסיר נוצץ.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L

public

משתמש פעיל
בלת"ק
אבל הכי הכי הכי דחוף - זה מכונה לקיפול כביסה.
ובאמת עם כל הטכנולוגיה של היום, אין סיבה שלא תהיה מכונה כזאת כבר מזמן.
גם אם יצטרכו להכניס כל סוג ביגוד בנפרד - עדיין זה שווה..

סתם פשוט כי הגברים מן הסתם פחות מקפלים כביסה (פחות עד בכלל לא) - אז כנראה לכן הצורך הזה נעלם ולא בא לידי ביטוי באיזה מיכשור מתאים..

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ומה עם מכונת פרימה?
כמו שיש מכונת תפירה
שנים כבר חשבתי על זה
יבורך מי שיוציא את זה לפועל

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
הדבר הכי פרימיטיבי שעוד קיים היום, בשנות האלפיים, וכל אחד נצרך לו, ואף אחד לא סובל אותו, אלא סובל מזה, הוא:
רפואת השיניים!
תסבירו לי למה בשנת 2019 צריך אדם להגיע למרפאה עם ריח דוחה, להתיישב על הכיסא המבחיל, לפעור את פיו, וכל זה קטן לעומת הטיפול שבא, רופא שיניים + עוזרת רוכנים מעליו עם 'מגוון' גדול של כלי חפירה בדרגות חפירה שונות, מחטים ודקירות וטעמים מחרידים נכנסים לפה, ועוד יוצאים עם פה נפוח ורדום, נוזל ריר ודם, ולקינוח, אסור לאכול שעתיים! והדובדבן, קבלו ------ לחזור לעוד סדרה של כמה טיפולים!!!
למען השם!!! בגלל חור בשן!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה