מידע שימושי פותחת אשכול של ארגון וסדר בבית

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני ישבתי לפני כמה שנים וסרקתי מהטעימות את כל המתכונים שנראים לי רלבנטיים שאי פעם אכין.

אח"כ חילקתי במחשב לתיקיות משנה של עוף/דגים/תוספות/חלבי וכו'
ושיניתי את שמות הקבצים לפי התוכן.

כל פעם שבא לי משהו מעניין אני פותחת ומכינה משם משהו, וזה ממש כיף.

רק מה, צריך המון זמן וסבלנות (בזמנו זה היה כמה בקרים של חל"ד...)

עמליה 098

משתמש מקצוען
במקום אוסף דפי ממו ממורטטים, רבעי הזמנות מעוטרות, ושאריות של דפי קשר- היום אני מכריחה את עצמי להכניס כל מתכון חדש ישר לתיקית "מתכונים" שבמחשב- כן לפעמים זה דורש לעזוב את המטבח לשטוף ידיים, לנגב היטב לפתוח את המחשב, לבקש מהחברה/אחות/גיסה שתחכה עוד דקה עד שהיא מקריאה לי- ולהקליד- שווה ממש!!.

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני שומרת גזרי מתכונים עד שמנסה פעם ראשונה.
אם עבר את הביקורת ישר מוקלד, מודפס ומקוטלג בניילונית בקלסר.
אם לא עבר את הביקורת נשלח אחר כבוד לפח.
בד"כ הגזירים מנוסים די מהר, אז אין לי הצטברות גדולה מדי.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מגירת הגרביים: אם אין לכן חלוקה מאיקאה, או שאתן רוצות את האופציה של שליפה אל מחוץ למגירה - הכניסו למגירה קופסאות 2 ליטר חפ"מ מלבניות -אני מאחסנת כך גרביים לחוד, גרביונים לחוד, לבנים לחוד וכו' (עודה כך גם במגירת מכשירי הכתיבה - לורדים, עטים, עפרונות כל סוג בקופסא נפרדת)

וכן כדאי 'להעמיד' את הגרביים ולא סתם לזרוק לקופסא או לתא החלוקה, כך לא צריך לנבור כשמחפשים צבע מסוים.

מצעים: מקפלת כמו מרים אדריכל, זה אלוף! גם מסודר כמו חיילים בארון וגם לא מחפשים חלקים אבודים

פיג'מות: על אותה טכניקה של המצעים, המכנסיים מקופלות בתוך החולצה, וכך הפיג'מות מורכב עומדות כסטים מוכנים:
אני מקפלת לחולצת הפיג'מה את השרוולים פנימה (לרוחב): IMG_9101.JPG
מעליהם מניחה את המכנסיים מקופלות באמצע:
IMG_9104.JPG
ואז סוגרת את החצי של החולצה:
IMG_9105.JPG

נערך לאחרונה ב:

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מגירת הגרביים: אם אין לכן חלוקה מאיקאה, או שאתן רוצות את האופציה של שליפה אל מחוץ למגירה - הכניסו למגירה קופסאות 2 ליטר חפ"מ מלבניות -אני מאחסנת כך גרביים לחוד, גרביונים לחוד, לבנים לחוד וכו' (עודה כך גם במגירת מכשירי הכתיבה - לורדים, עטים, עפרונות כל סוג בקופסא נפרדת)

וכן כדאי 'להעמיד' את הגרביים ולא סתם לזרוק לקופסא או לתא החלוקה, כך לא צריך לנבור כשמחפשים צבע מסוים.

מצעים: מקפלת כמו מרים אדריכל, זה אלוף! גם מסודר כמו חיילים בארון וגם לא מחפשים חלקים אבודים

פיג'מות: על אותה טכניקה של המצעים, המכנסיים מקופלות בתוך החולצה, וכך הפיג'מות מורכב עומדות כסטים מוכנים.
אני מקפלת לחולצת הפיג'מה את השרוולים פנימה (לרוחב) מעליהם מניחה את המכנסיים מקופלות באמצע, ואז סוגרת את החצי של החולצה.
לא מספיק מובן בכתב, אם יהיה לי זמן, אעלה תמונה
הבעיה מתחילה כשיש לך עזרה בקיפול כביסה וסידורה אז מתחיל הבלגן ...

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעזרת ה' כשיהיו לך 50 חולצות בשבוע לגהץ. .. תתחילי לבקש עזרה
אני מגהצת ה-כ-ל
חולצות + מכנסיים + חצאיות + מצעים + פיג'מות טריקו + חיתולי טטרה
זה יוצא בטח לא פחות מ-50 חולצות, אבל זה לגמרי הבאג שלי לעשות זאת בעצמי, חמותי משכנעת אותי נואשות לקחת מגהצת
אמא שלי נעזרת בבנים הגדולים, ואני מתעקשת בעצמי (לא אוהבת שנוגעים לי בכביסה)
אני לא אוהבת לגהץ, אבל אוהבת לראות ערימות מגוהצות בארון, זה נותן לי סיפוק

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מגהצת ה-כ-ל
חולצות + מכנסיים + חצאיות + מצעים + פיג'מות טריקו + חיתולי טטרה
זה יוצא בטח לא פחות מ-50 חולצות, אבל זה לגמרי הבאג שלי לעשות זאת בעצמי, חמותי משכנעת אותי נואשות לקחת מגהצת
אמא שלי נעזרת בבנים הגדולים, ואני מתעקשת בעצמי (לא אוהבת שנוגעים לי בכביסה)
אני לא אוהבת לגהץ, אבל אוהבת לראות ערימות מגוהצות בארון, זה נותן לי סיפוק
גם אני מגהצת הכל חוץ מפיג'מות .... ורק בחולצות יש לי כחמישים לשבוע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה