מידע שימושי פותחת אשכול של ארגון וסדר בבית

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כחובבת סדר אני צריכה שלכל דבר יהיה מקום מוגדר נגיש ונוח וגם אסטטי
אשמח שתזרקו כאן רעיונות ותמונות איך אתן מסדרות מצעים? איפה שמים את כל חומרי הניקוי שנמצאים מתחת לכיור וגם באמבטיה?
אני תכף אעלה גם תמונות למכסי סירים ( סוף סוף מצאתי משהו)
לנעליים
ולקופסאות שימורים

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מנצלת את האשכול כדי לשאול: איך מקפלים יפה מצעים כך שהציפה 'עוטפת' בין קיפוליה את הסדין והציפית? אשמח להדרכה מפורטת.

תודה!!!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אבל איך יוצא מלבן יפה ולא בומבה עבה? הסדין מאד משמין לי את הציפה, מחפשת דרך לקפלו הכי דק שאפשר.

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מעלה לכן תמונה לשראה למצעים- ארון המצעים שלי נראה עכשיו בדיוק כך ב"ה...
אם היה לי כח הייתי מצלמת, אבל אין לי...
הרעיון הוא שקיפלתי את הסדין ואת השמיכה למלבן, הכנסתי בתוך הציפית של הכרית וקיפלתי את הציפית לשניים מעל (מקווה שהובן)
זה פשוט מאד מאד, וגם פרקטי ונוח לשימוש, שלא נדבר על הארון הפינטרסטי...

קבצים מצורפים

• 3336c5392ee6ce2dd9975301637c7772.jpg
    3336c5392ee6ce2dd9975301637c7772.jpg
    KB 65.9 · צפיות: 1,464

שולמית אור

משתמש מקצוען
מעלה לכן תמונה לשראה למצעים- ארון המצעים שלי נראה עכשיו בדיוק כך ב"ה...
אם היה לי כח הייתי מצלמת, אבל אין לי...
הרעיון הוא שקיפלתי את הסדין ואת השמיכה למלבן, הכנסתי בתוך הציפית של הכרית וקיפלתי את הציפית לשניים מעל (מקווה שהובן)
זה פשוט מאד מאד, וגם פרקטי ונוח לשימוש, שלא נדבר על הארון הפינטרסטי...

יפה.

אבל למה לא לשים את כל העסק הפוך שלא יראו קיפולים בכלל, רק את הצד החלק?

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שימי לב שב 3 צדדים יש קיפולים, והצד החלק הוא הרחב יותר- שזה תלוי לגמרי אם יש לך מקום בארון לזה או לא...
וגם ככה זה יפה מאד.

איילתוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני קניתי באיקאה פלסטיק שמחלק את המגירה ובכך עוזר לסדר, רק בעלי הציע שאפשר להכין את זה לבד מפוליגל, ובאמת זה מה שעשיתי אתמול, התוצאה לפניכם...ממליצה בחום! זה משנה את המצב ומסדר מאד את המגירה. אפילו הילדים התלהבו... ובינתיים זה עושה רושם יותר מוצלח מהמקור...יותר יציב!
P3720421.jpg P3720421.jpg

חרמון

משתמש מקצוען
שימי לב שב 3 צדדים יש קיפולים, והצד החלק הוא הרחב יותר- שזה תלוי לגמרי אם יש לך מקום בארון לזה או לא...
וגם ככה זה יפה מאד.
לא כ"כ הבנתי למה יש ב3 הצדדים קיפולים, מהתמונה זה נראה שפשוט הכניסו את הציפות והסדינים לתוך ציפית של כרית,
אולי לא ממש הבנתי..
בכל אופן הולכת לנסות את זה!

פרפר

משתמש מקצוען
אני קניתי באיקאה פלסטיק שמחלק את המגירה ובכך עוזר לסדר, רק בעלי הציע שאפשר להכין את זה לבד מפוליגל, ובאמת זה מה שעשיתי אתמול, התוצאה לפניכם...ממליצה בחום! זה משנה את המצב ומסדר מאד את המגירה. אפילו הילדים התלהבו... ובינתיים זה עושה רושם יותר מוצלח מהמקור...יותר יציב!
צפה בקובץ המצורף 337817 צפה בקובץ המצורף 337817
אני עשיתי כזה מקאפה, וזה מוצלח מאד. מחזיק לי מעמד כבר כמה שנים!.

אני4321

משתמש רשום
איך העמדת את הפוליגל בצורה יציבה?

פריידי

צילום תוסס ואנרגטי:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איך אתן מאכסנות בגדי חורף או קייץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה