פורמייקה עץ לשילוב בחדר ילדים

styehoshua

משתמש מקצוען
כאחת שפנתה בעבר למייל- יש לי גם תחושה שיש כאן משהו שמריח לא טוב.
פעם חיפשתי מספר של מישהי שמפרסמת פה וכתגובה קיבלתי "תפני אלי אני יכולה לעזור לך.." למרות שזה כבר לא ממש יכל לעזור מתוך סקרנות להודעה כזו בכל אשכול שני פניתי.
המסקנה שכנראה @חרש עץ צודק ומנסים לקבל אחוזים כי בתגובה ביקשו ממני להגיד שהגעתי דרכם ואחרי כמה ימים כתבו לי שחשוב להם לדעת אם קניתי...
לקבל אחוזים על עסק שמקדמים - לגיטימי אם זה ההסכם. אבל אם מישהו מחפש מספר טלפון וללא ידיעתו נותנים לו את זה בעד עמלה זה לא הגון לא למוכר שהלקוח חיפש אותו ולא הגיע דרך נותן המספר ולא לקונה!

סובי

משתמש רשום
אני באמצע תכנון של ארון לחדר ילדים שמשלב גם מכתביה וכוורת, צבע הבסיס הוא שמנת ואני רוצה לשלב גם עץ.
ממה שקצת בדקתי- רוב הפורמיקות שמדמות עץ אמיתי יותר הן בגווני חום כהה, אני חשבתי על משהו יותר בהיר שישתלב עם צבע האפרסק שמשולב בחדר ובאופן כללי למראה הבהיר שהחדר משדר ואני לא מחפשת להכהות אותו.
האם יש המלצה לפורמיקת עץ שלא תיראה כמו הפורמיקות שאיתם עשו ארונות לפני 15-20 שנה אלא כן תדמה עץ אבל בגוון יותר בהיר?
יעזור לי מאד!!!
תודה.
אוהווו זה בדיוק הגוונים שגם אני חולמת עליהם...
עשיתם כבר?
תוכלי להעלות תמונות איך יצא?

בת הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עשיתי לאחרונה אצל נגר ערבי מסחנין
לבנות הגדולות
הידיות לא מצאתי משהו שאהבתי אז בנתיים זה נשאר ככה.
20220817_194844.jpg

אולי מעניין אותך גם...