מידע שימושי פורום צליאק

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
קניתי סופגניות קפואות ברמות לפני שבוע, לא מוצאת את הוראות ההכנה, למישהו יש?
וזה יוצא טעים? כי זה לא נראה מגרה במיוחד בתור בצק..

stk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הקו נחסם עד כמב שידוע לי הקו של צליאק בקהילה מאושר עי ועדת הרבנים ומעולם לא נחסם אשמח למידע אם איי פעם חסמו אותו

אני נחסמתי כמה פעמים
מקווה שאני לא מבלבלת בין הקו שלכם לקו של עזר מציון כאן בביתר

Rochit

משתמש מקצוען
בירושלים יש עוד מישהי שמוכרת סופגניות מקושטות. חלבי או פרווה. יש לה מקום איסוף אחד בברוכים ובעוד מקום. מספר הפלאפון שלה:
052-7160730
קניתי ממנה שנה שעברה ואני זוכרת שהיה ממש טעים. השנה עדיין לא הספקתי לאסוף אז אין לי עדיין חוו"ד.

יעקב מנחם

משתמש פעיל
מעיר אחר אי אפשר להשתתף?
אני גרה בבית שמש
האם בבית שמש גם יקיימו ארוע כזה?
שווה לי להגיע לעיר אחרת, בשביל הבת שלי זה אדיר הפעילויות האלו
יש 3 אירועים אירוע לתושבי מודעין עלית אירוע לתושבי ביתתר עלית
ואירוע לבנות סמינר ונשים צעירות בירושלים שפתוח לכל הארץ

משפחה גדולה

משתמש מקצוען
היינו היום באירוע בקריית ספר. היה פשוט מיוחד!! מושקע! מהנה! טעים! בקיצור- מושלם!הבן שלי נהנה מאוד מאוד!!! וחזר הביתה עם אורות בעיניים!

תודה לקופ"ח כללית!!! החלוציות שלכם בנושא הצליאק ודאי תזכר לזכותכם. יישר כח!

ותודה רבה לך יעקב מנחם על הכל! ממש הרגישו את הלב והנשמה!! שה' יתן לך כוחות להמשיך הלאה בפועלך המבורך!

יעקב מנחם

משתמש פעיל
היינו היום באירוע בקריית ספר. היה פשוט מיוחד!! מושקע! מהנה! טעים! בקיצור- מושלם!הבן שלי נהנה מאוד מאוד!!! וחזר הביתה עם אורות בעיניים!

תודה לקופ"ח כללית!!! החלוציות שלכם בנושא הצליאק ודאי תזכר לזכותכם. יישר כח!

ותודה רבה לך יעקב מנחם על הכל! ממש הרגישו את הלב והנשמה!! שה' יתן לך כוחות להמשיך הלאה בפועלך המבורך!
שנזכה תמיד לעשות ולהצליח .

grreen

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אחרי שרותי המדהימה עזרה לי לפני 8 שנים.
אולי אעזור לך? זה יהיה כמין גלגל חוזר / עוזר בעולם.
תוכלי לכתוב לי מס' באישי ואתן לך המון מידע.
בשמחה....
את יכולה לשלוח לי הודעה\מייל?
כי אני לא מצליחה לשלוח לך הודעה פרטית...
בתודה מראש!

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ניסתי לחפש באשכול ומצאתי רק דברים ישנים... איפה אפשר לקנות בירושלים פיצה ללא גלוטן בהכשר טוב - עדה חרדית, רובין או קהילות?
פיצה שמש לפי מה שראיתי הוא בית יוסף. יש עוד מקומות שמוכרים? וראיתי גם שבפיצה האט (ששמעתי שהוא קהילות?) הפיצה הוא 75 ש"ח!!:eek: אז חוץ מזה יש עוד מקומות??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה