חדשות פורום פרסום מקצועי

סופר ומונה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם הוא לא יהיה היחיד, האשכול באמת יעשה פירות ולא יישאר ימים שלמים על מכונו בלי חידושים

ראפ

משתמש פעיל
דווקא יש משהו יפה בפורום הפתוח שגם אחד לא מקצועי יכול להביע את דעתו בסופו שליום הוא גם הצרכן כבר העלתי משהו כזה לדיון והיתה סוג של הסכמה על העניין תיקוותי שהפורום ימשיך לתפקד

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ממליצה מאד להיכנס לפורום המקצועי
הוא מקדם ומועיל מאד.
תודה רבה @לאה בלוי
וכל חברי וחברות הפורום המקסימים והמקסימות

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מאוד רוצים להיכנס אבל אין כניסה :eek:
למה אין כניסה?
מי שפעיל בפורום הזה, והמקצוע העיקרי שלו הוא פרסום על כל המסתעף, יכול להיכנס בקלות רבה.
אם יש בעיות, אפשר לפנות אלי באישי, או במקרה שהבעיה טכנית לניק @ניהול האתר. יש תמיכה לא רעה בפרטי, אני חושבת :)

סופר ומונה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כי אני עובד -גם - בפרסום, אבל לא מנהל משרד וכדו', אלא מנהל קמפיינים בתוך הקהילה שלי כמתנת שמיים מולדת, ומעניין אותי לעקוב אחר עבודות, שפעם הוצגו כאן והיום נכנסו לקומה שמורה ומוגנת (והתנאי להתקבל הוא ... ו-... ו-.... כאשר אני לא עונה בדיוק על הקריטריונים הללו למיטב זכרוני)

שרה אייזנברג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני לא הצלחתי לקבל אישור, אני די צעירה בפרוג אבל אני עוקבת אחרי הפעילות המקסימה פה.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
גם אני לא הצלחתי לקבל אישור, אני די צעירה בפרוג אבל אני עוקבת אחרי הפעילות המקסימה פה.
עוד קצת פעילות פה, לא רק מעקב, ותוכלי בשמחה להיכנס.
את הרי עובדת בזה.
תשלחי שוב בקשה להיכנס לפורום בעוד חודש פלוס-מינוס, ובעזרת השם נאשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה