פורום חרדי מקצועי או שוק העבדים?!

מצב
הנושא נעול.

טובה ע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תמיד יש איזה משועמם שלוחץ על אשכול מס' 598 באופן אקראי ומקפיץ משהו שעבר עליו הכלח...

(אף פעם לא הצלחתי להבין את הביטוי הזה... מה זה כלח?!)

היא הנותנת, אם בשנת 2012 אלו היו המחירים, קל וחומר כיום

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
על עבודה ח"פ של הקלדת 120 עמודים גם לוקחים לפי תווים או לפי עמוד או פרמטר אחר?

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
על עבודה ח"פ של הקלדת 120 עמודים גם לוקחים לפי תווים או לפי עמוד או פרמטר אחר?
תלוי מאד.
בעיקרון - כל אחת (או אחד) לוקח את המחיר ששווה לאופי העבודה ולפי השיקולים שלה. זה הכל בסופו של דבר.
בהמשך לאשכול הזה - חיבת לצין שלדעתי, פחות מ - 7 - 10 ש"ח ל - 1,000 זה מחיר זול.
אני אתן דוגמא מעצמי - ראיתי שלא נכון לי לעבוד לפי תווים כי העבודה כוללת הרבה פעמים גם הגהה ולעיתים גם ניקוד אם מבקשים -
לכן קבעתי מחיר לעמוד בגופן וגודל כתב אחיד - 25 ₪ לעמוד מוקלד, מוגה (וערוך לשונית - אם מעונינים).
ועם ניקוד - 30 ₪
אלו המחירים לעמוד הראשון, כמובן שבכמות דפים גדולה ישנה הנחה על הדפים הנוספים.
לא חושבת שנכון מצד מקלידות שעובדות קשה כל כך, להתעלם מעבודת ההגהה (הראשונית בד"כ, ובכל זאת) שנדרשת לטקסט.

עריכה ת

משתמש פעיל
אצלי מנסיון של 7 שנים, הוכח לגמרי כדלהלן, מי שאינו מכיר בערך העבודה שלו עצמו ולוקח עבודות בזול ומתגמש וכו' גם המעסיק ישתכנע בכך במהירות גדולה ואיכות העבודה שלו לעולם לא תשביע רצון.

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
בעיקרון - כל אחת (או אחד) לוקח את המחיר ששווה לאופי העבודה ולפי השיקולים שלה. זה הכל בסופו של דבר.
אני אתן דוגמא מעצמי - ראיתי שלא נכון לי לעבוד לפי תווים כי העבודה כוללת הרבה פעמים גם הגהה ולעיתים גם ניקוד אם מבקשים -
לכן קבעתי מחיר לעמוד בגופן וגודל כתב אחיד - 25 ₪ לעמוד מוקלד, מוגה (וערוך לשונית - אם מעונינים).
ועם ניקוד - 30 ₪
אני גם חושבת ש-4 ש"ח זה קצת עבור עבודת הקלדה בעבר לקחתי ככה וזה מעט מאד, היום לא מתעסקת עם זה רק פה ושם מידי פעם כשמבקשים ממני מאוד ואז כל פעם לפי איך שבא לי ולפי איך שאני רואה את הכתב יד לפני זה, (לא לוקחת עבודה לפני שרואה שיש לי כח לכתב יד הזה) אבל לא פחות מ-6 ש"ח. וגם אם צריך אפילו קצת עיצוב המחיר עולה.

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני לא יודע לגבי הקלדות
אבל אם תנסו לפרסם דבר הכי קטן פה המנהל ימחוק את התגובה
בנסיון לקחת כסף על "פרסום"
אפילו שרק ניסית להציע את אישתך \עצמך בתור מורה פרטית וכדומה

אני באמת לא מבין איך אמור להראות פה השיתוף-איש לרעהו!!

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תלוי מאד.
ועם ניקוד - 30 ₪
אלו המחירים לעמוד הראשון, כמובן שבכמות דפים גדולה ישנה הנחה על הדפים הנוספים.
לא חושבת שנכון מצד מקלידות שעובדות קשה כל כך, להתעלם מעבודת ההגהה (הראשונית בד"כ, ובכל זאת) שנדרשת לטקסט.

למה להקפיץ אשכול ישן????

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מטרת פורום אא"ר הוא שיתוף הדדי בנושאים שאינם מקצועיים נטו
אין לו כל קשר לפרסום אישי מכל סוג שהוא.
וגם אם בעיני אי מי קיים קשר
ישנה זכות לכל מנהל להחליט איך יתנהל הבית שלו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה