התייעצות פורום דף היומי

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
בסיעתא דשמיא אני עומד להשלים בניית פורום על הדף היומי.
הפורום הוא רק על הדף היומי ודיונים תלמודיים, לנושאים אחרים יש לנו את הפורום המוצלח הזה.
אשמח לקבל עצות הערות והארות.
כמו כן אני מעונין לפתוח שם טור על הרי"ד של הדף, אשמח לשמוע על מגידי שיעורים שמוסרים הערות של רי"ד ולא רק גפ"ת [ועדיף כאילו שכבר מקלידים את הרי"ד ואת ההערות שלהם, כדי שלא טירחה יתרה]
תודה מראש.

יצחק!

משתמש מקצוען
בסיעתא דשמיא אני עומד להשלים בניית פורום על הדף היומי.
הפורום הוא רק על הדף היומי ודיונים תלמודיים, לנושאים אחרים יש לנו את הפורום המוצלח הזה.
אשמח לקבל עצות הערות והארות.
כמו כן אני מעונין לפתוח שם טור על הרי"ד של הדף, אשמח לשמוע על מגידי שיעורים שמוסרים הערות של רי"ד ולא רק גפ"ת [ועדיף כאילו שכבר מקלידים את הרי"ד ואת ההערות שלהם, כדי שלא טירחה יתרה]
תודה מראש.
זכות ענקית של מזכאי הרבים
מתפלל שיצא לפועל כמה שיותר מהר
תודה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אולי תעשה איזה אינטרקציה עם @הדרנא

גם תוכל לשים אצלך קישור ל@הדרנא למעקב נוח אחרי הלימוד

וגם אולי יהיה שם קישור לפורום שלך
למשל על כל דף יהיה קישור למיקום של אותו דף בפורום...

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
אם אני רוצה שמישהו יעשה לי לוגו לפורום, היכן אני צריך לבקש?
תודה מראש.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה