פוסט פרסומת לעצמי :)

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי כולם פה... אני כבר כמה שנים מפרסם פה מדי פעם פוסטים בנושאי פרסום ויח"צ, על אף שזה לא העיסוק שלי כיום. אני מרשה לעצמי להעלות פעם אחת פוסט שיווקי שההקשר היחידי שלו לכאן הוא שאני מעורב בו עסקית ושיש לו איזה קשר ליוצרים ופרסומאים. בקיצר - אם מישהו לא רוצה לקרוא - תלחצו "אחורה" - יש פורום תוסס בחוץ.

בימים אלו הקמנו חלל עבודה בבני ברק שמיועד לאנשי ונשות הייטק, יוצרים, גרפיקאים, פרילנסרים, יזמים, אדריכלים, עיתונאים, כותבים, וכו' - כל מי שעוסק בבנייה ויצירתיות.

מה משמעות של המתחם הזה בעצם? אני יכול להגדיר אותו כ"בית מלון - משרד". כלומר, במקום לשכור משרד בעצמכם, לדאוג לתחזוקה שלו, תשלומי שכירות ארנונא חשמל מים חניה קפה סוכר נקיון וזה - אתם משלמים דמי חברות חודשיים (נגיד 700 לחודש) ויש לכם שלחן שאתם מניחים בו את הלפטופ או המחשב, ומתחילים לעבוד. כל השאר מסביב - עלינו.

את המקום בנינו ברמה הכי גבוהה שיש. האדריכלים של המקום הם אלו שתכננו את משרדי גוגל ופייסבוק בישראל (כלומר - תותחי על) . יש בו קפיטריה מליאה ומפנקת, תקשורת הכי מהירה שיש (עם קו או עם וויפי), חדרי ישיבות מפוארים מאד עם מסכים לשיחות ועידה וכו', מרפסת ע-נ-ק-ית לרגעי איוורור עם ריהוט גן מפנק ואפילו כיתת הדרכה וסוג של בית-כנסת. כל זה בקומה 18 של מגדל קונקורד שבמתחם ביביסי בבני ברק.

מה עוד שם? יהיו שם סדנאות עסקיות, ליווי של מנטורים בכל התעשיות, קשרים עסקיים, עטרכי דין ורואי חשבון שילוו את יושבי המקום וזה. הספונסרים של המקום הם בנק לאומי (מהזוית העסקית) חברת גוגל (לסטארטאפים ויזמים) ומרכס הפיתוח של פייסבוק בישראל (לעסקים בדיגיטל) , פירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג, ועוד.

המקום כמובן יהיה בהפרדה - חלל אחד לגברים וחלל אחד לנשים.

הבצפר של חברות הפרסום העתיק את משכנו אלינו ומהיום כל הבלגאן שלו - קרוב אליכם

החלל נקרא "אמפרסנד". שזה הסימן הזה שאנחנו מכירים כ"אנד" - &.

זהו פחות או יותר. יש פה גם תמונות מהמקום קצת בשביל האוירה. אני פה לכל שאלה. או באישי למי שבעניין להתעניין ולהיות חבר אצלינו.

הפוסט כמובן באישור חיים דיקמן - אחד המענטשים הכי מדהימים שאני מכיר.

תודה שנשארתם עד כה

אלי אלימלך
IMG-20180422-WA0060.jpg
IMG-20180422-WA0062.jpg
IMG-20180422-WA0059.jpg
IMG-20180422-WA0058.jpg

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
פצצה
באמת בירושלים זה ביזמקס
בואו נראה כמה יכנס כאן.

מדובר בחלל עבודה אחד או שיש משרד אישי?

YG&K

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ואוו נראה ממש מגרה
אפשר יותר פרטים?

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עושה חשק לעבוד!

יש אפשרות לשלוחה בערים אחרות?
או לחילופין, לפחות להשתתף בסדנאות וכו', מבחוץ?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
וואו, עושה חשק עצום להיות חלק מהמקום הזה!

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תמיד אמרו לנו שהדבר הטוב היחיד בבני ברק זה קו 402 לירושלים...
עכשיו הדבר הטוב בירושלים זה קו 402 לב"ב..
אבל יותר פרטים הרב וינגוט היקר
כולם שואלים על משרדים פרטיים

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על המחמאות :)
יש חדרים עצמאיים (העלות בהם גבוהה משמעות פר מקום - וגם הרכישה היא של חדר שלם (על מקומותיו).

רוב המקום הוא אופן ספייס

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נראה מגרה לגמרי!
מקווה שאין הרבה *כוכביות, כמו במקומות אחרים בבני ברק.

אהרן סופר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
סוףסוף יש משהו טוב בבני ברק. שאפו!
לא להגזים:D
אם כל האהבה למקצוע, וטוב שיש.
למיטב ידיעתי יש כבר מזמן הרבה דברים טובים ב'בני ברק'...
רמז; קשור לשורש; ת. ו. ר. ה.

בכל מקרה; מאחל הרבה הצלחה
לכל מיזם טוב מעשי יהודי.
בברכה שישרה ברכה במעשי ידיהם וידנו בנחת ובניקל.

YG&K

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הי אפשר יותר פרטים?
כמו מחירים? גודל של חדר פרטי ועוד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה