חרבות ברזל פוליטיקה בעת מלחמה

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
ל' בשבט תשפ"ד 9.02.24, 6:56
סקר "מעריב" המתפרסם הבוקר מצא כי מפלגת המחנה הממלכתי ממשיכה לאבד גובה ויורדת ב־2 מנדטים נוספים. לעומת זאת, עוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר ממשיכה להתחזק ומגיעה לשיא מאז הבחירות לכנסת.
חלוקת המנדטים בסקר: המחנה הממלכתי - 36, הליכוד - 17, יש עתיד - 12, ישראל ביתנו - 10, עוצמה יהודית - 10, ש"ס - 9, יהדות התורה - 7, חד"ש-תע"ל - 5, רע"מ - 5, הציונות הדתית - 5, מרצ - 4. בל"ד והעבודה לא עוברות את אחוז החסימה.
בסך הכל מתחזקת הקואליציה, גם השבוע, בעוד 2 מנדטים, לכדי 48, והאופוזיציה יורדת במקביל ל־62 מנדטים, לעומת 64 בשבוע שעבר.
 

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
יש לנו שיא חדש👏👏👏
הלפיד והיפוכו במשפט אחד!!
"במקום כל הפוליטיקה בוא נשב ונסגור תאריך לבחירות"🤣🤣🤣🤣
גאון
(ינון מגל)
 

קבצים מצורפים

  • WhatsApp Video 2024-02-08 at 20.21.53.mp4
    KB 385.6
  • WhatsApp Video 2024-02-08 at 20.21.53.zip
    KB 379.8 · צפיות: 37

אחג

משתמש מקצוען
אנה ברסקי: ‏בימים האחרונים בהזמנה של אחד מבכירי הליכוד בוצע סקר פנימי נרחב בקרב מתפקדי המפלגה. מנתוני הסקר עולה כי שר הביטחון יואב גלנט הפך לאחד האנשים החזקים בליכוד. בקרב המתפקדים גלנט מוביל לצד שר הכלכלה ניר ברקת.
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
דרישה מהיועמ״ש עו״ד גלי בהרב מיארה לפתיחת חקירה על העברת כספים לארגוני המשויכים לחמאס • סמוטריץ': החיבור של מפלגת רע״מ, התנועה האיסלאמית והחמאס הוא דבר שאנחנו מזהירים מפניו במשך שנים.
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לפיד מסית: "כל מי שנקרא לדגל בא חוץ מהציבור החרדי"
ראש האופוזיציה יאיר לפיד מסית נגד הציבור החרדי וקרא לחברי הממשלה להתנגד לחוק הגיוס שצה"ל מבקש לחוקק. "כל מי שנקרא לדגל בא. חוץ מציבור אחד. חוץ מהחרדים"
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
׳כאן 11׳ חושף: לשכת רה״מ נתניהו מבקשת להעמיד לדין פלילי כתבים שיפרסמו ציטוטים מישיבות הקבינט. לשכת רה״מ דורשת לאסור על כתבים לפרסם כל פרט מהדיונים. גם פרטים שאינם ביטחוניים בהגדרה.
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הרמטכ"ל קורא לגיוס חרדים לצה"ל
הרמטכ"ל בהצהרתו הערב בחר להתייחס לסוגיית גיוס החרדים על רקע חוק הגיוס המקודם בימים אלו בכנסת, ואמר: "בימים מאתגרים אלה, יש דבר אחד ברור מאד – כולם צריכים להתגייס להגנה על הבית. זוהי תקופה אחרת, מה שהיה לפניה, נכון שייבחן שנית. אנחנו מקדימים עכשיו פתרונות גיוס מידיים, בכדי להשלים את שורותינו, נוכח המשך הלחימה. נידרש לעוד מכך בהמשך". "צה"ל תמיד שאף להביא לשורותיו מכל חלקי החברה הישראלית. המלחמה הזו ממחישה את הצורך לשנות. להצטרף לשירות, להגן על הבית. יש לנו הזדמנות היסטורית להרחיב את מקורות הגיוס לצה"ל בשעה בה הנחיצות היא גבוהה מאוד. אנחנו נדע לייצר את הפתרונות והתנאים הנכונים לכל אוכלוסייה שתצטרף למשימה הנעלה הזו. צה"ל כצבא העם נכון למשימה".
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
טלי גוטליב נגד הרמטכ"ל: "אתה לא נבחר ציבור"
בחשבון ה-X שלה כתבה ח"כ גוטליב: "הרמטכל. ספויילר.זו ביקורת עליך. אתה לא נבחר ציבור! מה שאומר שאתה לא מנצל את תפקידך להעברת מסר פוליטי בקשר לחוק הגיוס. אני אגב מתנגדת בפה מלא לחוק הגיוס אבל אני נבחרת ציבור יחי ההבדל. ועוד דבר קטן לא יזיק להזכיר את תמיכתו והסכמתו של רוה״מ למבצע ההירואי למרות הסיכון האדיר שכרוך בו".
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
'כאן': היועצת המשפטית לממשלה, גלי בהרב מיארה, צפויה להתנגד להצעה של לשכת נתניהו בנוגע להדלפות מהקבינט - בטענה שהעמדה לדין של עיתונאים, שמפרסמים הדלפות מישיבת הקבינט, אינה הפיתרון המשפטי ההולם, ויש לטפל משפטית במדליפים ולא במפרסמי ההדלפה. נקבעה ישיבה על העניין לימים הקרובים.
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אוחנה ליועמשי"ת: לפתוח בחקירה פלילית נגד הח"כ
יו"ר הכנסת אמיר אוחנה דורש מהיועמ"שית לפתוח בחקירה נגד ח"כ גלעד קריב לאחר שהדליף פרוטוקולים חסויים מועדת חוץ וביטחון. קריב: "בכוונתי לפנות ליועמ"שית בבקשה לפתוח בבדיקה מיידית של ההדלפות מקבינט המלחמה"
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
סקר דיירקט פולס: הליכוד 28 המחנה הממלכתי 26 יש עתיד 12 ש''ס עוצמה יהודית וישראל ביתנו 9 כל אחת יהדו''ת 8 הציונות הדתית 5| הקואליציה על 59
הסקר המלא

על פי סקר חדשות 14 ומכון 'דיירקט פולס' שמתפרסם הערב (שלישי) בחדשות 14, אילו הבחירות היו מתקיימות היום – מפלגת הליכוד הייתה המפלגה הגדולה ביותר.

על פי הסקר, הליכוד בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו הייתה מקבלת 28 מנדטים, ומיד אחריה מפלגת המחנה הממלכתי עם 26 מנדטים.

יש עתיד בראשות ראש האופוזיציה, יאיר לפיד, זוכה ל-12 מנדטים בלבד. מיד אחריה עוצמה יהודית, ש"ס וישראל ביתנו כל אחת מהן על 9 מנדטים. מפלגת יהדות התורה עומדת על 8 מנדטים.

מפלגת רע"מ בראשות ח"כ מנסור עבאס מקבלת 6 מנדטים. הציונות הדתית בראשות שר האוצר, בצלאל סמוטריץ, עומדת על 5 מנדטים. מרץ וחד"ש כל אחת מהן על ארבעה מנדטים.

על פי הסקר, שתי מפלגות מגוש השמאל – ערבים לא עוברות את אחוז החסימה: מפלגת העבודה זוכה ל-2.3% בלבד ובל"ד שמקבלת 2.2%.

בחלוקה לגושים, מפלגות הקואליציה ממשיכות לצמצם את הפער שעומד על פי הסקר על שני מנדטים בלבד – 61 מנדטים למפלגות האופוזיציה לעומת 59 מנדטים לקואליציה.
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוטי קסטל: המאמצים של סער לחזור לליכוד והמינויים המסקרנים בלשכות השרים. בהמשך לפרסום שלנו אודות המאמצים שעושה גדעון סער להחיות את מוקדי אחיזתו בליכוד, פגישות, שיחות והודעות אישיות לפעילים – כדאי לשים לב לתופעה מעניינת נוספת. לאחרונה מתברגים מקורביו של גדעון סער חזק בליכוד. בשבוע שעבר מינתה מירי רגב את נתנאל איזק שהיה ראש המטה של גדעון סער ומקורב אליו – למשנה למנכ"ל משרד התחבורה, במה שהגדירו גורמים בליכוד "מינוי פוליטי מעניין מאד". איזק כיהן קודם לכן כמנכ"ל משרד המורשת תחת השר אליהו וקודם לכן אצל אלקין.
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ח"כ גלית דיסטל בועדת החינוך: "גדלים פה אנשים שחושבים שהזהות שלהם זה לאכול פיצה"
האזינו
במהלך ועדת החינוך שהתקיימה אתמול (שני) ודנה בנושא חוסן תלמידים בזמן המלחמה, דיברה ח"כ גלית דיסטל אטבריאן על נושא לימוד התלמוד והיהדות ואמרה: "ועדת החינוך גזלה ממני את הזהות שלי... מדובר פה באוצר של ידע גלום, ביהלום, אנחנו יושבים על יהלום וקוברים אותו... גדלים פה אנשים שחושבים שהזהות שלהם זה לאכול פיצה"
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
׳גל״צ׳: ביש עתיד פועלים לאחרונה כדי לשכנע ח״כים במחנה הממלכתי שלא יצביעו על הדחת עופר כסיף. הסיבה: במפלגה לא רוצים שנפילת ההצבעה תירשם על שמם, אז מצד אחד ההצבעה לא תעבור ומהצד השני הם לא יהיו האשמים היחידים. לפי חלק מהמקורות - במפלגה ניסו לשכנע גם כמה ח״כים בליכוד.
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ח"כ מתן כהנא ב103 על ההחלטה למדר את גנץ ואיזנקוט מהחלטות הקבינט: "אנחנו לא בעניין של לחפש מערכות יחסים או לחפש שמישהו יעשה לנו נעים בגב. בכנות אני לא מצליח לפרש למה הוא מתנהג כך, זה נראה כאילו הוא מיצה את ממשלת אחדות".
 

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
רשת ב׳: על רקע החשד שעלה כי ח״כ גלעד קריב הדליף מידע לתקשורת מדיון סודי של ועדת חוץ וביטחון - חברי כנסת מהקואליציה הגישו הצעת חוק שתחייב את כל חברי ועדת חוץ וביטחון לעבור בדיקת פוליגרף פעמיים בשנה.
 
💡 קורס פיתוח אוטומציות ובוטים כעת עם מלגות גבוהות. תחום רווחי במיוחד! מהרו להרשם!
לקבלת פרטים נוספים ✉

אולי מעניין אותך גם...

לוח מודעות

למעלה