שיתוף ~~~פוטושופ טיפוגרפיה ושנה טובה~~~

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
וואו! וואו! וואו!

1. אהבתי את הטקסטורה ב״סליחות״ וב״סלחתי״. מצד אחד אש מצד שני כחול שמשדר את הרעיון. ב״סליחות״ מדהים שלא חסכתם את התאורה הכחולה בצד השופר.
ה״סלחתי״ כל כך עוצמתי! האור שקורן מתוך המילה ממש נותן הרגשה של טהרה ואור שמיימי! (ושוב, ה״אש״ בטקסטורה:eek:...)

2. אם יתן איש - עבודת צביעה יוצאת מן הכלל! ממש נראה ציור אומנותי. הכל עם כזה טשטוש וחיספוס...
לגבי הטיפו׳ ב״אם יתן איש״: #המילה ״אם״ קצת מפריעה כי רק היא אנכית. אז אולי כדאי לשים אותה ישר... # ה״עשן״ או מה שזה לא יהיה, בצד ימין, קצת לא קשור כי גם התמונה וגם האותיות הן בשפה מיוחדת של כתמי צבע. מהעשן קצת לא קשור...

3. ״לשמוע קול שופר״ - צביעה יפיפיה! וגם כאן זה לא נראה סתם הדבקה... רואים את ההשקעה ואת ההתאמה לכיווני האור והצל. מדהים!

4. כרטיסי ברכה- וואו! וואו! הטיפו הקשתית באמת יפייפיה! אהבתי במיוחד את הרעיון שיש ממש קוים מעל ומתחת לקשת, וגם בטיפו׳ מאחורה וגם בכרטיס. כאילו מישהו ישב ושרטט בעיפרון אחד אחד... וכל העיטורים שנראים עיפרון, זה גם אפקט בפוטושופ?
ועוד משהו, גם ההטקסטורה הכחולה מאחורה שלכם ,נכון?:rolleyes:

5. אני לדודי- מי שהיה כאן שמע את הווואו (איזה משעממת אני....) אני מנסה למצוא מילה ולא מצליחה... ״מעורר השראה״ יספיק? נראה לי שלא... כי זה פשוט מדהיייים! לדעתי הראשון באמת הכי יפה! לא יודעת למה הכחול שם משרה תמימות, טוהר, פשטות. כאילו, כל אחד יכול להתחבר...

נראה לי אם אחת היצירות הולכת לאיבוד ברחוב, מיד יודעים לאן היא שייכת. כולן זועקות meiiiiiir rosh....

שבוע טוב והמון הצלחה!

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
כל פעם שאני רואה את היצירות שלך אני חושבת שהפעם הגעת לשיא
אבל אחרי תקופה קצרה אתה מפתיע במשהו עוד יותר...
אז שאפו על הצביעה המדויקת והמקצועית (בתמונת בעל התוקע בפרט)
ועל הרגש הרב שאתה מכניס בעבודות שלך!!!

meir rosh

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואו! וואו! וואו!

1. אהבתי את הטקסטורה ב״סליחות״ וב״סלחתי״. מצד אחד אש מצד שני כחול שמשדר את הרעיון. ב״סליחות״ מדהים שלא חסכתם את התאורה הכחולה בצד השופר.
ה״סלחתי״ כל כך עוצמתי! האור שקורן מתוך המילה ממש נותן הרגשה של טהרה ואור שמיימי! (ושוב, ה״אש״ בטקסטורה:eek:...)

2. אם יתן איש - עבודת צביעה יוצאת מן הכלל! ממש נראה ציור אומנותי. הכל עם כזה טשטוש וחיספוס...
לגבי הטיפו׳ ב״אם יתן איש״: #המילה ״אם״ קצת מפריעה כי רק היא אנכית. אז אולי כדאי לשים אותה ישר... # ה״עשן״ או מה שזה לא יהיה, בצד ימין, קצת לא קשור כי גם התמונה וגם האותיות הן בשפה מיוחדת של כתמי צבע. מהעשן קצת לא קשור...

3. ״לשמוע קול שופר״ - צביעה יפיפיה! וגם כאן זה לא נראה סתם הדבקה... רואים את ההשקעה ואת ההתאמה לכיווני האור והצל. מדהים!

4. כרטיסי ברכה- וואו! וואו! הטיפו הקשתית באמת יפייפיה! אהבתי במיוחד את הרעיון שיש ממש קוים מעל ומתחת לקשת, וגם בטיפו׳ מאחורה וגם בכרטיס. כאילו מישהו ישב ושרטט בעיפרון אחד אחד... וכל העיטורים שנראים עיפרון, זה גם אפקט בפוטושופ?
ועוד משהו, גם ההטקסטורה הכחולה מאחורה שלכם ,נכון?:rolleyes:

5. אני לדודי- מי שהיה כאן שמע את הווואו (איזה משעממת אני....) אני מנסה למצוא מילה ולא מצליחה... ״מעורר השראה״ יספיק? נראה לי שלא... כי זה פשוט מדהיייים! לדעתי הראשון באמת הכי יפה! לא יודעת למה הכחול שם משרה תמימות, טוהר, פשטות. כאילו, כל אחד יכול להתחבר...

נראה לי אם אחת היצירות הולכת לאיבוד ברחוב, מיד יודעים לאן היא שייכת. כולן זועקות meiiiiiir rosh....

שבוע טוב והמון הצלחה!

וואו, איזה ניתוח מפורט
תודה! תודה! תודה!

אנסה להגיב על כמה נקודות שהעלתם,
1. לא תכננתי שהטקסטורה תראה כמו אש, סתם ניסיתי לעשות טקסטו' מעניינת. עכשיו שם לב שזה באמת מזכיר סגנון של אש.

2. לפעמים עושים טשטוש שהתמונה לא איכותית ופותרים עם זה את הבעיה..
לגבי המילה "אם", הסתפקתי לגביה שיצרתי שם את הטיפו', מצד אחד זו המילה הבודדת שמיושרת אנכית, אבל מצד שני היא המילה הראשונה ובאיזה מקום כאילו היא יוצאת/יורדת מהתמונה לכיוון הבלוק של הטיפוגרפיה. יכול להיות מאוד שאם הייתי מיישר את "בוז יבוזו לו" (או חלק מזה) גם כן אנכית, זה היה נראה יותר טוב.
לגבי העשן אכן הוא קצת לא קשור.. (בעבודה הזו משולב כתמים של צבעי מים עם שרטוט של קווי עפרון, יכול להיות שהייתי צריך לעשות את העשן בסגנון של "שרטוט" כזה).

3. תודה ענקית!!

4. כל הקווים שנראים כמו שרטוט בעפרון זה בפוטושופ, בעצם הפכתי עיטורים למסלול (-path) בפוטושופ, והולכתי על המסלול (בחלון המסלולים של פוטושופ) מברשת שמדמה שרטוט עפרון (עבודה של דקה בערך..).
הטקסטורה הכחולה במוקאפ של השנה טובה היא בעצם תמונה של קלף שעשיתי לו היפוך צבעים (-invert. מקש קיצור ctrl+i) בפוטושופ.

שוב תודה ענקית על הפרגון ועל הפירוט!
תבורכו!

meir rosh

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כל פעם שאני רואה את היצירות שלך אני חושבת שהפעם הגעת לשיא
אבל אחרי תקופה קצרה אתה מפתיע במשהו עוד יותר...
אז שאפו על הצביעה המדויקת והמקצועית (בתמונת בעל התוקע בפרט)
ועל הרגש הרב שאתה מכניס בעבודות שלך!!!

ממש תודה! אין מילים!
נכון הצביעה בתמונת בעל התוקע יותר מדוייקת, בתמונה של הלומד עשיתי צביעה יותר חופשית.
הרגש.. נראה לי קשור למוזיקה שאני שומע קבוע תוך כדי עבודה (גם בעבודות ללקוחות, לי זה ממש עוזר)

meir rosh

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מה הפונט של של "סלחתי"
משום מה זה נראה כמה פונטים ביחד
אני צודק?

המילה "סלחתי" זה ונציה ארטקסט של איתמר נתן
האותיות ברקע הם מתוך מחזור סליחות ישן שמצאתי באתר היברו-בוקס

גולדי שטינמץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עבודה יפיפיה, אומנותית, ועוצרת נשימה.

נעתקו לי המילים...
כל עבודה מיוחדת בפני עצמה, ואפשר להתבונן בה שעות...
איכות נדירה.

נראה לי קשור למוזיקה שאני שומע קבוע תוך כדי עבודה
ממש מרגישים את זה!!!
הצלילים מתנגנים בלב, רק מההתבוננות...
ממש 'רואים את הקולות'....

תודה רבה על השיתוף המיוחד והמקסים הזה,
שהכניס לי את אלול הישר לתוך הסטודיו.

מלינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה רבה!!
כתבתי באשכולות שפירסמתי בעבר (תוכל למצוא בחיפוש) קצת תהליכים של העבודה (גם לגבי צביעת תמונת ש"ל), הם די דומים למה שביצעתי כאן.

לא מוצאת את האשכול...:(

meir rosh

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מטורף!!
פשוט מדהים...

תודה רבה!

עבודה יפיפיה, אומנותית, ועוצרת נשימה.

נעתקו לי המילים...
כל עבודה מיוחדת בפני עצמה, ואפשר להתבונן בה שעות...
איכות נדירה.

ממש מרגישים את זה!!!
הצלילים מתנגנים בלב, רק מההתבוננות...
ממש 'רואים את הקולות'....

תודה רבה על השיתוף המיוחד והמקסים הזה,
שהכניס לי את אלול הישר לתוך הסטודיו.

תודה ענקית על הפרגון!!
שמח ממש שהתחברתם!

מהמם!
במיוחד אהבתי את העריכה של האיש עם השופר!! חזק ביותר!!
הצביעה של "הלומד" יצירת אומנות של ממש!!!

אריה האלוף, תודה רבה!!

לא מוצאת את האשכול...:(

אפשר לראות כאן וכאן

מושלם!!! כמו תמיד...
כל פעם מחדש אני מתפעלת מהאומנותיות שלך, אין דברים כאלה.

ממש תודה רבה!

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אומן ברמה מטורפת!
הלואי עלי אחוז מהכישרון הזה...

GRAFI

משתמש מקצוען
עבודות עם נשמה !
ממש מעבירות את האווירה של הימים הנוראים
הבעל תוקע - צבוע ומושתל בצורה מושלמת!

נקטרינה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יוו.
תענוג וכייף וחוויה ותסכול להסתכל על כל האומנות הזו....
מקור השראה הכי מושלם!!

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
אמנות גרפית!!
סגנון שאני כל כך מתחברת אליו
משהו יהודי כל כך
נוגע

אין לי מילים.

R.S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מדהים!!!
איזו אומנות!!

אשמח לשמוע באיזה פונטים השתמשת

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תענוג לעיניים! אלוף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה