התייעצות פגישה אחרונה איפה אתם ממליצים?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@Natan Galant מה הייתה המטרה?
להסיט את נושא האשכול?

זה ניראה שהצלחת...
חס וחלילה.
הסיטו לי בחיי די והותר אשכולות כדי שלא ארצה לעשות דבר כזה לאיש. (אני נזכר באשכול מושקע שפתחתי, ביקורת על ספר הנורמלי האחרון, והוא התפתח לשיחה הזויה בין 3 ניקים שפטפטו בו כמו משוגעים על כל נושא שבעולם, ושכחו לחלוטין מנושא האשכול, ואני מקבל ומקבל התראות על תגובות באשכול ולא מבין למה הם מתעלקים עליי. בשעתו היה אפשר לערוך את ההודעה הפותחת, אז ערכתי אותה ושיניתי אותה, ואנשי השיח אפילו לא שמו לב.
בהמשך הוספתי עוד ועוד שורות, והם עדיין לא שמו לב, ופטפטו באושר על: פאות, הלכות קידושין, השקפה, סמינר, מורות, ועוד...)

ולנושא האשכול - אין לי רעיונות. מהמעט שיצא לי לראות, הטיילת בנתניה אכן יפה ושקטה בלילה.

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@Natan Galant 2 דברים שקשורים לכל אשכול ולכל אדם
א. לא לכל דבר צריך להתיחס לטוב ולמוטב . גם אם משהו כתב תשובה טיפשית או מקפיצה לא חייבים להגיב למרות שזה עומד על קצה הלשון כי להקשיב רב הסיכויים שהוא לא יקשיב זה רק יגרור דיון וכל אחד יצרח את דעתו ויהיה בטוח שהוא הצודק ומה שיגרור להסטת האשכול וכו'
ב. ולגבי שיוך מיגזר וכו' לא חושבת שצריך לשייך מבינים לבד ומי שמתאים לו שיקח ומי שלא לא.
וכל אחד שיהיה לו אשראיו ואשרי חלקו

ותודה לכל הממליצים על נתניה בסוף הלכנו על ירושלים
אז מחפשת מקום יפה להיות/ללכת בו וכן מקום בכשרות טובה לאכול שם
הבו רעיונות
תודה מראש : )

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם יש לכם איך להתנייד אז קפה תמרה בגן הטכנולוגי מומלץ (רבנות מהדרין ירושלים נדמה לי).
יש ליד גינה רחבה להסתובב בה, רק שממצים אותה די מהר...

זושא כץ

משתמש מקצוען
הבו רעיונות
נראה לי ימין משה מקום מדהים אפשר לקנח לסיום בתפילה בכותל וליד הכותל העיר העתיקה יש מסעדות בכשרות מהודרת אולי יש פה בזה יותר אנשים שמתמצאים בזה.

שיהיה במזל טוב ובנין עדי עד

נראה לי שמגיע בסוף לחברי הפורום גם הזמנה לחתונה;)

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פארק טדי- נכון להיום, ריק ושקט.
מסעדה- יותר באזור ממילא.
מזל טוב!!

מילה של...

משתמש רשום
התנכ"י מומלץ ביותר!! אבל אוכל אין שם (אפשר להזמין מהאזור), יש גם בחוץ -מעבר לפסי הרכבת (צריך לחצות את הגשר בסוף החנייה) טיילת שמגיעה עד אחרי מלחה
יש את הגן הבוטני שבכניסה אליו יש את מסעדת כפית אין לי מושג מה ההכשר שם היום (פעם היה מהדרין).

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@Natan Galant 2 דברים שקשורים לכל אשכול ולכל אדם
א. לא לכל דבר צריך להתיחס לטוב ולמוטב . גם אם משהו כתב תשובה טיפשית או מקפיצה לא חייבים להגיב למרות שזה עומד על קצה הלשון כי להקשיב רב הסיכויים שהוא לא יקשיב זה רק יגרור דיון וכל אחד יצרח את דעתו ויהיה בטוח שהוא הצודק ומה שיגרור להסטת האשכול וכו'
ב. ולגבי שיוך מיגזר וכו' לא חושבת שצריך לשייך מבינים לבד ומי שמתאים לו שיקח ומי שלא לא.
וכל אחד שיהיה לו אשראיו ואשרי חלקו

הבו רעיונות
זה נכון לחיי היומיום, מאוד. 99% מהמריבות ברחוב מתחילות ונגמרות באנשים שלא יודעים להתאפק.
יש מריבות שגם נגמרו רח"ל בפציעות ובהרוגים בגלל מילה לא במקום.
בפורום מטבע הדברים האצבעות רצות על המקלדת... :rolleyes:
האם זה טוב? רע? אין לדעת. זהו המדיום.

ואם כבר דיברנו על התאפקות, סיפור ששמעתי מכלי שני.
מכיר אישית יהודי נכבד שליבו רחב ונשמתו צלולה. האיש עובד כבלן במקווה, ובימי שישי כצפוי הוא עמל יותר משאר השבוע.
חלק מהציבור מנסה להשתחל למקווה עד דקה לפני השקיעה, ומתעלם לחלוטין מכל שגם הוא בנאדם ורוצה ללכת ולהתפלל מנחה. ככה שבכל ערב שבת יש לו מאבקים ווכיחוחים - בעל כורחו! - על כל מיני מאחרים למיניהם.
על כל פנים, שבת אחת ארע שפלוני ניסה להכנס למקווה, ונעלב קשות מכך שהבלן נעל את המקום, בפניו. מה עשה אותו האיש? ניגש אליו למחרת, בשחרית, והכה אותו בסטירת לחי מצלצלת בנוכחות חבריו.

ידידינו נשך שפתיים, בכל כוחו, ורק מלמל בשקט (ויש עדים לדבר):
הריני מוחל בלב שלם. רבונו של עולם, רחמני. יש בביתי ארבעה בנים ובנות הזקוקים לישועה, לשידוך.

עוד באותה השנה התארסו כולם.

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
על כל פנים, שבת אחת ארע שפלוני ניסה להכנס למקווה, ונעלב קשות מכך שהבלן נעל את המקום, בפניו. מה עשה אותו האיש? ניגש אליו למחרת, בשחרית, והכה אותו בסטירת לחי מצלצלת בנוכחות חבריו.

ידידינו נשך שפתיים, בכל כוחו, ורק מלמל בשקט (ויש עדים לדבר):
הריני מוחל בלב שלם. רבונו של עולם, רחמני. יש בביתי ארבעה בנים ובנות הזקוקים לישועה, לשידוך.

עוד באותה השנה התארסו כולם.
נתת פה רעיון לא רע לסגולה... (צריך להכניס לאשכול השידוכים הנעול)

Tzofi

משתמש צעיר
ללכת לאזור ימין משה,טחנת הרוח וגן הפעמון
ולאכול במלון ענבל (קצת יקר יחסית)
או לחלופין להמשיך לכיוון הכותל לאכול באחת המסעדות של הרובע
לסיים בתפילה בכותל.........

מזל טוב

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה על הרעיונות
יש שם באחת המסעדות
גם חלבית וגם בכשרות יותר מהודרת מאשר הרבנות וכו'
יש חיה כזו בבד"צ/רובין/לנדא /שארית וכו'?

crg

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מסעדת נויה. ברחוב שלומציון המלכה. בשרית בהכשר קהילות - ריקה ושקטה יחסית. מומלץ
רודריגז. בהר חוצבים. בשרית בהכשר רובין
ריקוטה בהר חוצבים חלבית בהכשר קהילות
וופל בר ברמת אשכול חלבי רובין
מזל טוב!

cherry c

משתמש סופר מקצוען
כנראה שרק חשבתי שאני צעירה, אז ממרומי גילי, לא נשמע לי כדאי ללכת למסעדה בפגישה אחרונה.
אפשר לארגן אחלה אוכל מוכן ולא לבזבז את הזמן על מסעדה, עד שנכנסים, עד שמתיישבים עד שמביאים לכם תפריטים, עד שבוחרים, עד שמגיע האוכל... הנשמה יוצאת.

חבל, את כל הזמן הזה אתם יכולים למלא בדיבורים מלאי תוכן ביניכם.
גם אם אתם חושבים שאין לכם מה לדבר, עדין, דוקא כל המסיחים והאנשים הזרים מונעים ממכם להתרכז ולמצוא את המוד המתאים לשיחה.
נ.ב.
1. מגזר ליטאי.
2. עשיתי פגישה אחרונה 12 שעות ועדין היה חבל אם היינו מבזבזים אותם על מסעדות ומלצריות.

ובנוגע למקום, אנחנו אי אז עשינו בטילת בקיסריה, מקום שקט מאוד שאפשר למצוא פה פינה שקטה בקלות.

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תודה על הרעיונות
יש שם באחת המסעדות
גם חלבית וגם בכשרות יותר מהודרת מאשר הרבנות וכו'
יש חיה כזו בבד"צ/רובין/לנדא /שארית וכו'?
מסעדה בכשרות טוב בירושלים יש בודדות והם מפוצצות
ממליצה לך למצואפארק שקט ולהזמין לשם אוכל. יצא יותר זול ויותר אישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה