דרוש מידע פארק שבע הטחנות

אני אני

משתמש פעיל
לתועלת כל הצלמים ושאר המתעניינים, אתר שבע התחנות (גני יהושע) סגור עקב הצפה, הייתי שם אתמול בערב ובמוצ"ש, והשערים נעולים. השביל להולכי רגל נהפך למפל עם זרימה אדירה, נשמע ונראה כמו בנחלי הצפון. מדהים!!! מומלץ לבוא ולהנות מבעד לשערים, אך לא לצילומים.

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לוקח לזה הרבה זמן להתייבש?
מחר יש מצב שיהיה פתוח?

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מתוך ניסיון של שנים -
לוקח לא מעט זמן עד שההצפה נגמרת, ופותחים את השערים

אמנם עשו שם שיפוץ מקיף לפני כ3 שנים, והגביהו את השביל, אבל עדין זה זמן רב עד שנפתח מחדש

המיקום הכי יפה לבוא ולראות, זה מצד האגם, להמשיך על השביל בין שבע טחנות לשרותים, ואז יש ירידה לכיוון הנחל, ומשם יש תצפית מדהימה על המפל הענק.
IMG_0056.JPG

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מתוך ניסיון של שנים -
לוקח לא מעט זמן עד שההצפה נגמרת, ופותחים את השערים

אמנם עשו שם שיפוץ מקיף לפני כ3 שנים, והגביהו את השביל, אבל עדין זה זמן רב עד שנפתח מחדש

המיקום הכי יפה לבוא ולראות, זה מצד האגם, להמשיך על השביל בין שבע טחנות לשרותים, ואז יש ירידה לכיוון הנחל, ומשם יש תצפית מדהימה על המפל הענק. צפה בקובץ המצורף 841450
תודה!
חבל, רציתי לצלם שם... פחות לראות הצפות...

Yahalom

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הייתי שם אתמול (יום שני) אמנם היו מקומות סגורים, אבל המבנה היה פתוח והיה מספיק מקומות יפים
מה שכן, לא כדאי בשעות הבוקר המאוחרות קשה להסתדר עם התאורה. (פחות מקומות מוצלים)

Beautiful

משתמש חדש
סליחה על ההקפצה
מישהו היה שם בשבוע האחרון ויודע מה המצב?
ואשמח להמלצות למקומות שם...
ואיך להגיע בתח''צ?
תודה

צרן

משתמש צעיר
איפה עדיף לצלם ילדים פארק הלאומי או שבע טחנות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה