דרוש מידע פארק ירכא

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מתאים לגילאי שנתיים? שווה להגיע מהמרכז בשביל זה או שיש תחליף קרוב יותר?

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יותר קצר להגיע לירכא מעכו או מכרמיאל?
מישה וכתב פה לפני שבוע אולי שאפשר לקחת מונית של 10 מקומות ב0 130 ש"ח. מאיפה? אפשר מס' טל'?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

דונג

משתמש צעיר
אנחנו היינו שם שבוע שעבר ביום רביעי היו פתוחים כל המתקנים,

שמיט

משתמש מקצוען
יותר קצר להגיע לירכא מעכו או מכרמיאל?
מישה וכתב פה לפני שבוע אולי שאפשר לקחת מונית של 10 מקומות ב0 130 ש"ח. מאיפה? אפשר מס' טל'?
אני לקחתי כזו מונית מתחנת רכבת עכו. עומדים שם נהגים וממתינים לנסיעות.

לי זה יצא יותר זול ממחירים שנתנו לי בטלפון.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אנחנו חווינו חוויה חד פעמית מדהימה.

עלינו לגלגל הענק, וכשהיינו למעלה גבוה (יחסית) נהייתה הפסקת חשמל!
אז ב"ה לא היינו הסטריים, אבל כשההפסקה הסתיימה הבחור הנחמד הלך לקרוא למישהו שיסדר את המכונה שמכניסה אנשים..
שיהיה בריא, במקום לדאוג קודם להוריד אותנו זה מה שהיה לו דחוף.

אז כשאתם עולים, תתנו איתו שאם יש הפסקת חשמל הוא לא הולך לשום מקום עד שאתם יוצאים!!
תהנו :)

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למי שמעוניין להגיע מחר לירכא,
נודע לי עכשיו שיש קבוצה של כ-70 בחורים מישיבת בית הזמנים כל שהיא, שמגיעים מחר למקום באזור השעות 6-10 בערב.

אין לי מגעים או מניעים בקשר לקבוצה הנ"ל. דיווח נטו

זושא כץ

משתמש מקצוען
היינו שם השבוע הגענו ב9:45 בבוקר היה יחסית לא הרבה כמעט בלי תורות נהננו מכל רגע לקראת 1 בצהריים היה פיצוץ לא נסבל של אנשים ויצאנו
היה שווה!!!!!!!!!!!!!

חיהלהR

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אתמול נסענו כל המשפחה לצפון, ואחרי טיול אתגרי בג'ילבון ואחריו סנפלינג ביער ביריה הפלגנו לירכה. נשפכנו לשם יחד עם כל תושבי בני ברק, מודיעין עילית - ועוד כמה מהפרובינציה.......
החברמנים שלנו נהנו והתמרפקו עם שם עם כולם.
אני נטשתי את המהומה שבקניון בייבי ירכה, והלכתי לי לקניון BIG אאוטלט.
קניתי שם מציאות אמתיות - מותגים במחירים ממש מצחיקים.
אז היה שווה!!!!!

AtaraM

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היינו שבוע שעבר (גם בשני וגם ברביעי) נסענו מצפת בקו 361 לצומת יאסיף ומשם בקו 464 עד ללונה פארק הייתה נסיעה ממש חוייתית אוטובוס 70%-90% חרדי
כשהגענו גילינו מקום מדהים ונהנהו (לכן הגענו עם משפחה אחרת ביום רביעי) ביום רביעי הייתה מוזיקה חרדית!- אברהם פריד וכדו'
כשהתקרב לשעות הערב אזור 6/7 התורים למתקנים של המבוגרים עד כדי שהבלק במבה עלה עם 2 אנשים והסוכריה עם אדם אחד לבד

שמעתי על משפחה שעשו נופש משפחתי והוציאו לשם 3 אוטובוסים (וכמובן בסיכום מראש) וקיבלו הנחה של 50% כל אחד כך שנגיד הבחורות קנו כל אחת לעצמה כרטיס ב20 ש"ח ונטען להן 40 ש"ח

(ואגב כשעמדנו בתור לרכבת הרים הכריזו שהאוטובוסים שלהם בחוץ 3/4 תור התפנה:p)

ישראל העם

משתמש פעיל
מה הדרך הקלה ביותר להגיע מחיפה מרכזית המפרץ
ב. האם יש מקום ישיבה למבוגרים שלא נהנים ממתקנים

רחשי הלב

משתמש מקצוען
בשנה שעברה היינו שם, התורים היו ממש נסבלים.
היום היה קטסטרופה!
חוץ מזה שעליתי לראשונה על המתקן הזה שהפך אותי עם הראש למטה, נדרתי שאני לא חוזר על השטות הזו שוב. והבן שלי אומר לי 'אבא, זה לא מפחיד, הנה, תחזיק לי את היד....'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה