פאה עד 6000 ש"ח

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גיסתי קנתה פאה מטריפה. גוון בלונד כהה. אורך אחיד של הפאנית אילה שאבו מבני ברק
עלתה לה 6500 . יותר יפה משלי ולי עלתה הפאה 11000 וזה של פאנית עם השם הכי גדול היום!!! ושלי דפוקה ומתנפחת ונהיית שומנית ברגע ובקיצור...כמה שנלחמתי עליה קיבלתי שירות נוראי כלומר לא קיבלתי כלום ונשארתי עם פאתי הדפוקה!¡
כל אלה שאומרת יש הבדל... אז ממש אין הבדל... וגם פאה זולה יכולה להיות מושלמת!
מה שכן שמתי לב שיש פיאות זולות עם שיער ממש עבה שפשוט לא נע ולא זע...
אז צריך לשים לב שיהיה תנועתי ודק.
גם תרזה רוגול (ירושלים) הורידה מחירים -שווה לבדוק הבנתי מכמה שממש מרוצות מהאיכות שלה

שימו פס-טה

משתמש פעיל

צפיפות 130 זה הרגיל את יכולות להוסיף אם תרצו,
לגבי גוונים - אני קונה בלי שום גוון ואז צובעת או מוסיפה טרסים בהירים כי הצביעה שלהם די גרועה,
בכללי צריך לכתוב לו מאד ברור ולהדגיש שהשיער יהיה איכותי מאד (צירפתי לך התכתבות)

זה מאוד מסובך לקנות לבד יש לי מישהי שיודעת להסתדר עם המוכר והכל, אם תרצו אוכל להשיג לכם אותה
בהצלחה.

I want to move forward with the wig order but before that I will recap everything so it will be clear and you will send me a picture of the wig and then I will pay,
I want kosher European natural hair, the best and highest quality hair you have, the size of the mesh is a medium,
Hair color: is
Like the picture I will send you in the last email, wig density thickness:
170 percent hair
The wig length is 16 inches, I want all the hair one length and not rated at all, the hair type: wavy that the comb will last for a long time but not very curly, what you sent in the film was too smooth for me, I do not want transparent lace, I want a regular long opening, Thanks a lot, waiting for the picture.

malo

משתמש מקצוען
חחחח,
@שימו פס-טה חשבתי שתשלחי לה את הקישור במייל....
המוכרת היא לא לרנר מאנגליה יכול להיות שהיא גם קונה דרכו ,
הבנתי שזה תופעה באנגליה לאחרונה, אולי זה ג'ק אולי אליזבטה זה לא באמת משנה מי מתכתב איתך
בקישור הזה התנסיתי יש להם שיער איכותי מאד וטבעי .
בכל מקרה שיער טבעי אמיתי יש רק בגוונים הכהים ( הסינים כהים להזכירנו...)
גם לכהות אני ממליצה לקנות גוון בסיס בלי גוונים בהירים (המספר שלך כאן בארץ הוא לא המספרים שיש שם, כלומר אם את 4 בבסיס את יכולה לקבל צבע שחור לחלוטין, זה עובד אחרת שם)
ואחר כך להוסיף בארץ כמה טרסים עם גוונים בהירים ובייבי הייר בהיר.
כך יוצא שפאה עולה לך 500 דולר בערך ,פלוס בייבי הייר שזה 200 שקל וטרסים תלוי בכמות (700)
יוצא פאה מושלמתתתתתתתת בפחות מ- 3000.
אנחנו קבוצת חברות שלא קנתה בזול פאות לפני זה בכלל, קנינו אצל השמות הגדולים בירושלים ובחו"ל
ואחר כך ניסינו בעליאקספרס
כך שכשאני כותבת מושלמת אני מתכוונת לזה.

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני מחפשת גם כן
אשמח לשמוע ממי שמכירה
יש חיה כזו! יש נשים שמביאות מרוסיה או אוקראינה פאות באזור ה- 4 אלף ומשקיעות עוד 1000/2000 בהתאמה עבורן ושיפוץ.. אחותי קנתה עשתה את זה, פאה ממש מוצלחת.. אבל אין לי פרטים איך עושים את זה בפועל

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

צפיפות 130 זה הרגיל את יכולות להוסיף אם תרצו,
לגבי גוונים - אני קונה בלי שום גוון ואז צובעת או מוסיפה טרסים בהירים כי הצביעה שלהם די גרועה,
בכללי צריך לכתוב לו מאד ברור ולהדגיש שהשיער יהיה איכותי מאד (צירפתי לך התכתבות)

זה מאוד מסובך לקנות לבד יש לי מישהי שיודעת להסתדר עם המוכר והכל, אם תרצו אוכל להשיג לכם אותה
בהצלחה.

I want to move forward with the wig order but before that I will recap everything so it will be clear and you will send me a picture of the wig and then I will pay,
I want kosher European natural hair, the best and highest quality hair you have, the size of the mesh is a medium,
Hair color: is
Like the picture I will send you in the last email, wig density thickness:
170 percent hair
The wig length is 16 inches, I want all the hair one length and not rated at all, the hair type: wavy that the comb will last for a long time but not very curly, what you sent in the film was too smooth for me, I do not want transparent lace, I want a regular long opening, Thanks a lot, waiting for the picture.
תודה.
לא עובד לי הקישור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה