דרוש מידע עשיתם מטבח מוצלח בשנים האחרונות? כמה שאלות קצרות

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קלאפות זה רק יופי לדעתי, יש לזה חיסרון גדול כי כשאת פותחת כל הארון נפתח לך...

הפרזול של בלום שווה ממש!! אבל-
למגירות קטנות זה מיותר ממש וחבל על הכסף לדוג' בתחתית הבילדאין מתחת לתנורים עשיתי מגירה קטנה גובה 15 ס"מ וממש מיותר לשלם עליה טריקה שקטה
כנל מעל מגירת בקבוקים עשיתי מגירה קטנה עם מסילה רגילה ולא רואה הבדל
הפירזול של בלום ,טריקה שקטה מצוין למגירות גדולות שסוחבות הרבה,
אגב לא הייתי עושה מגירה מידי גדולה, יש לי מגירה רוחב 95 ס"מ ואם אני ממלאה אותה היא לא סוחבת....
וגם קשה לשמור על סדר בכזה גודל.
זה ממש לא נכון לגבי המגירות הגדולות לי יש מגירות של מטר, אחת עם כל הסירים ואחת עם מכישיר חשמל , מיקסר קנווד וכו, הן רצות על המגירה , פשוט בלי להרגיש שיש שם בכלל משהו
תלוי איזה מסילה שמו אצלך
יש מסילות שסוחבות עד 70 ק"ג, שלי הם כאלו
את יכוהל לראות על המסילה זה רשום.

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
במטבח- לא הייתי מוותרת
1. אינדוקציה 70 ולא 60 (אל תתפתו)
2. מדיח כלים!!!
3. מזווה , ואם יש מקום אז כמה שיותר רחב, אנחנו עשינו 50 כי זה מה שהיה, עדיין מכיל המוןןן.
4. מגירות גדולות!!!

שעושים מגירה בתוך מגירה, עדיף שמגירה של הסכום העליון תהיה חיצוני, כי השימוש בהם תדיר יותר (קצת מרגיז לפתוח כל פעם 2 מגירות )
ואלו המגירה התחתונה יכולה להיות פנימית, נגיד במגירה הגדולה שמתי סיירם ובפנימית מכסים

אני אהבתי עיצוב נקי בלי מידי חיתוכים של מגירות וידיות ,אז אכן הלכתי על הכיון הזה
20191017_213605.jpg4.jpg

הפעלות בכיף

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
@אילת ח מטבח מתוכנן ויפה בטירוף
מי תכנן אותו?
מי בנה?

(ואשמח אם יש לך תמונה של מה זה מגירה בתוך מגירה, כי עוד לא קלטתי, ומה המיוחד בה ולא לעשות 2 מגירות נפרדות)

cherry c

משתמש סופר מקצוען
על מה לא לוותר?

1. אינדוקציה.
2. מדיח, אני מצטערת מאוד שלא עשיתי 2. ממליצה מאוד לחשוב על מקום למדיח צר/קומפקטי לחלבי. ועוד יש לי מדיח צר לבשרי.
3. 2 מיקרוגלים.( יש לי מטבח ממש קטן יחסית, הכנסנו את זה באותה עמודה של התנורים, בתרגיל מסוים, 2 תנורים ומעליהם 2 מיקרו שהם במדפים עם דלת רגילה, כי קלפת מיקרו לוקחת רק על צירים מינימום 45 ס"מ וזה מיותר, מיקרו פשוט לא צריך את הגובה הזה. )
4. הכל מגירות.
5. קרוסלה לסירים
6. ארון למטאטא. (אצלי ליד המקרר, אם בעתיד נקנה מקרר 750 ליטר, נצטרך לוותר עליו)
7. מגירות גדולות למזווה מתחת לכיור (המטבח קטן אז לא יכולתי לוותר על המקום מתחת לכיורים שכולם מוותרים עליו, מגירות שימושיות מאוד)
8. ארון לפח על הרצפה (אבל לעשות רחב מספיק שמטאטא יוכל להכנס, מינימום רוחב 45 ס"מ)
9. מגירה לבקבוקים ותבלינים, 20 ס"מ בלבד, וזה מספיק לי מעולה ולא צריך יותר, חבל על המקום, וגם אם היא רחבה הרבה פעמים היא מתקלקלת מהר, אין בזה פרזול של בלום)
10. בגלל שהכיורים שלי צמודים עשיתי משטח יבוש כלים אחד של 1.2 מטר, אין בזה בעיה הלכתית, וזה כיף גדול. תמיד יש מקום. (במיוחד שיש מדיח לבשרי...)
11. יש לי אי, וזה מאוד נוח, אבל זה לא בעיני פרט שאסור לוותר, זה יותר נחוץ לפי המטבח, לי אישית בגלל שחסר משטחי עבודה, זה חובה.
12. (איך מספר 12? זה מספר 4!!!) צמוד לאי יש ארון מכשירים ענק, וזה חובה, עם מדף קטן בתוכו שמכיל את כל האביזרים של המכשירים.
13. לפחות תנור אחד פירוליטי. בפסח אני עם תנור בוש ואינדוקציה. חיים אחרים!!!
14. מטבח קטן, אז עשיתי ארונות פסח מעל הארונות הרגילים בעומק אחר וצבע אחר, עם פס לד שקוע, מה שגורם לכולם לחשוב שזו תוספת רק ליופי, ואני הרווחתי מקום אכסון לפסח.

נזכרת בעוד משהו קריטי: שקעים להטענת פלפונים במיקום נכון (בדר"כ מעל השלחן, לא קרוב למים)

עורכת מדי פעם כשנזכרת בעוד, התמונות לא בתאורה משהו, ואין סוקל בתמונה.

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
התכנון שלי ושל הנגר
עשה אותו יוחאי וייכמן

לא יודעת אם זה נח יותר, רק היות ועשיתי מטבח עם מסגרות , ופחדתי על עודף מסגרות ובלגן בעיניים עשיתי את הרעיון עם המיגרות הפנמיות
אולי כדאי לבדוק את גובה המיגרות במגירות חיצוניות שוות לאופציה של מגירות פנימיות אז זה לא משנה, אם אופציה מגירות פנמיות גובה יותר, אז זה כדאי לסירים וכו

משהי יודעת פה מהגובה מגירה רגילה לא של סכום?

@cherry c

2מקרוגלים זה נחמד אבk אם כמובן יש מקום במטבח...לא ע"ח אחסון נדרש

מגירה לבקבוקים 20 ס"מ זה ממש קצת, אולי טוב לשמן ולחומץ, אבל שתיה לשבת ?? לי יש 50 וזה ממש ברווח ויפהה (אנחנו עושים קניה חודשית ואז אין לי מקום כ"כ , דוחפת לארון שמתחת לכיורים)

והקרוסלה- בטח התכוונת לפינות, מכל המעצבות והנגרים ששאלתי, דוקא ממש לא ממליצים תכלס זה לא חוסך מקום, המגירות ליד חשבות יותר,
אם יש מגירה גדולה של 90-100 זה מעולה לסירים ומחבתות , אני פותחת מגירה אחת והכל לפני (מהנסיון שלי כמובן :))

cherry c

משתמש סופר מקצוען
2מקרוגלים זה נחמד אבk אם כמובן יש מקום במטבח...לא ע"ח אחסון נדרש

מגירה לבקבוקים 20 ס"מ זה ממש קצת, אולי טוב לשמן ולחומץ, אבל שתיה לשבת ?? לי יש 50 וזה ממש ברווח ויפהה (אנחנו עושים קניה חודשית ואז אין לי מקום כ"כ , דוחפת לארון שמתחת לכיורים)

והקרוסלה- בטח התכוונת לפינות, מכל המעצבות והנגרים ששאלתי, דוקא ממש לא ממליצים תכלס זה לא חוסך מקום, המגירות ליד חשבות יותר,
אם יש מגירה גדולה של 90-100 זה מעולה לסירים ומחבתות , אני פותחת מגירה אחת והכל לפני (מהנסיון שלי כמובן :))
יש לי מטבח ממש קטן יחסית, הכנסנו את זה באותה עמודה של התנורים, בתרגיל מסוים, 2 תנורים ומעליהם 2 מיקרו שהם במדפים עם דלת רגילה, כי קלפת מיקרו לוקחת רק על צירים מינימום 45 ס"מ וזה מיותר, מיקרו פשוט לא צריך את הגובה הזה.

מגירה לבקבוקים זה נטו לבקבוקים פתוחים. היא תהרס לך מאוד מהר אם את מכניסה שם כזה כובד.
בקבוקי שתיה מוגזים עומדים לי בצידי הקרוסלה, ולא מוגזים שוכבים במקום אחר בבית (אני קונה סטוקים, לא חולמת להכניס במטבח.

קרוסלה כתבתי, דוקא כי אני יודעת שזה לא פופולרי אצל מעצבות.
עשיתי את זה, אחרי שחויתי מה זה סירים במגירות (ממש לא כיף, ובקושי מכיל ומצריך הרבה סידור בכל הוצאה והכנסה)
ואחרי שאחותי וגיסתי שחיו שנים עם קרוסלה ועברו למגירות אמרו לי, שקרוסלה אחת הכילה להם מה שלא מכילות 3 מגירות רחבות, אז לדעתי לא שווה.
שוב, אם יש מקום מיותר במטבח, אז תוותרו על הפינות, אבל אם אין...

מאמושקה

משתמש פעיל
איילת ח המטבח שלכם מקסים!
ב"ה אנחנו בתכנון מטבח חדש
1.שמתי לב שהאי שלך מוסתר בקיר - חשבתי להוריד קריר מה היתרון שהשארת אותו ?
2.איך לתחזק שיש בהיר ?
4. התאורה מעל האי משנה את צבע הארונות או שיש שם צבע שונה?
3. למעלה עשית רק ארונות ? ולמטה מגירות ?
יש מצב שתשלחי לי לאישי תכנון של המטבח הוא נראה לי בדיוק מתאים למה שאני מתכננת .
M9791501שטרודל גימייל
תודה ענקית

הפעלות בכיף

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
שימי לב שאני עורכת ועורכת את הודעתי הראשונה.
וואו
מטבח נראה קטן יחסית
אבל עם המון ארונות והמון שטח עבודה
(ואהבתי גם את השילוב של 2 הצבעים- למטה פרקטי ולמעלה לבן ומאיר)
של מי התכנון? נראה מתוכנן עד הסוף!
מי ביצע?

(ואגב עוד לא הבנתי מה זה סוקל)
אשמח להסבר
תודה על התמונות וכל הטיפים המפורטים והמוצלחים
וזה גם ההזדמנות להודות לכל מי שהעלתה טיפים
באמת שאין מילים
כ"כ הרבה אני מקבלת מהאשכול הזה, זה בלתי נתפס

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איילת ח המטבח שלכם מקסים!
ב"ה אנחנו בתכנון מטבח חדש
1.שמתי לב שהאי שלך מוסתר בקיר - חשבתי להוריד קריר מה היתרון שהשארת אותו ?
2.איך לתחזק שיש בהיר ?
4. התאורה מעל האי משנה את צבע הארונות או שיש שם צבע שונה?
3. למעלה עשית רק ארונות ? ולמטה מגירות ?
יש מצב שתשלחי לי לאישי תכנון של המטבח הוא נראה לי בדיוק מתאים למה שאני מתכננת .
M9791501שטרודל גימייל
תודה ענקית
מה ז"א מוסתר? הקיר שמאחורי הכסאות?
זה הקיר שמבדיל בין המטבח לסלון, לא רציתי מידי פתוח
כל המטבח אותו צבע, בתמונה זה אולי נראה אחרת , ואכן ליד תאורה צהובה זה נראה צבע חם חותר, הייתי מאד רוצה שהקיר של הגבוהים יהיה מואר ככה, קצת אנמי שם
שיש בהיר עם מלא נימים, אין צורך לתחזק , אין כתמים נקיון רגיל
למעלה יש רק ארונות, אם את שמה לב העיצוב קלאסי יותר עם ארונות צרים וגבוהים, לא מתאים קלפות, רק במקרוגל עשינו קלאפה.

יש לי את התכנון רשום מהקבלן , בכתב יד משורטט , אם מענין אותך אשלח לך, לא מוצאת את ההדמיה .

מאמושקה

משתמש פעיל
קודם כל תודה על התשובה המפורטת , כל הנושא הזה חדש חדש לי
אשמח לקבל את השרטוט למייל M9791501שטרודל גימייל
ושוב מודה לך על הסבלנות ולכל מי שפעילה פה

פרג

משתמש מקצוען
אם את שמה תמי 4 או ריבר או כל מתקן שתיה אחר ממליצה על מה שהמעצבת שלי עשתה ארון פס צר וקטן שלא גנב כמעט מקום מעל המתקן לשתיה בגודל של כוסות ח"פ מדהים הרעיון, החלק הזה של הארון לא סגור למטה ואז את שולפת בכל פעם כוס.
עוד ממליצה אם את שמה בתוך ארון את פח האשפה מומלץ לא להניח בתוך ארון בעצמו אלא במקום הזה הבסיס נשאר הרצפה הפח בעצם עומד על הרצפה עצמה ואז ניתן לנקות בכל פעם, ניקוי רצפה ולא ניקוי של ארון

אפשר לעלות תמונה בבקשה של הארון לתמי4?
זה נשמע מעניין, ולא ככ ברור לי איך,

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה