דרוש מידע עשיתם אזרחות אמריקאית לילדים לאחרונה?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הבנתי שבגלל שעברתי בגיל 13 אני לא יכולה לעשות
צריך להיות שם בין גילי 13-17 משהו כזה לכמה שנים
ידוע לך על משהו אחרר? מכירה משהי שעשתה בכל מקרה בארץ???
אשמח לשמוע
לא שמעתי על כזה דבר.
מה שאני יודעת, אם ההורה היה גר שם אפילו תקופה של שנה, הוא יכול להעביר אזרחות.
הרבה קרובי משפחה שלי עלו לפני גיל 13 והעבירו אזרחות.
אולי יש הבדל אם בעלך ללא אזרחות אמריקאית, זה הסיבה היחידה שהייתי חושבת.

איזה שעות הוא עובד?
עד מאוחר. לדעתי אפשר להתקשר עכשיו.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הבנתי שבגלל שעברתי בגיל 13 אני לא יכולה לעשות
צריך להיות שם בין גילי 13-17 משהו כזה לכמה שנים
ידוע לך על משהו אחרר? מכירה משהי שעשתה בכל מקרה בארץ???
אשמח לשמוע
ממה שאני יודע אם גרת שם 5 שנים לפני גיל 14, את יכולה לעשות להם אזרחות בארץ בלי שום בעיה.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
וכולם התחתנו עם אמריקאים?
כן.

בדקתי עכשיו, ובאמת אם רק אחד ההורים אזרח, הוא היה צריך לגור שם לפחות שנתיים אחרי גיל 14, וסה"כ 5 שנים
מהאתר שלהם:
A child born outside of the United States to one U.S. citizen parent and one non-U.S. citizen parent may be entitled to citizenship provided the U.S. citizen parent had been physically present in the United States or one of its outlying possessions for five years, at least two years of which were after s/he reached the age of fourteen.

רק אושר!

משתמש מקצוען
שאלה
אם סבתא שלי אזרחית, אני יכולה לעשות אזרחות?
סורי על הבורות...

יום אביב

משתמש מקצוען
דיברתי עם השגרירות

סליחה על ההקפצה.

@אמאשל2, איך אפשר ליצור קשר טלפוני עם השגרירות במחלקה לשירותים לאזרחים אמריקניים? ניסיתי דרך כמה וכמה שלוחות ואני רק מקבלת מענה אוטומטי של 'אם מדובר במקרי חירום כמו מוות או כליאה של אזרח אמריקני הקישו...'. לא מדובר אצלי במקרה חירום אלא בצורך חשוב: חידשתי דרכון דרך הדואר, ואני זקוקה לו בהקדם. רציתי לבקש שיזרזו את הנפקתו.

אמאשל2

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה.

@אמאשל2, איך אפשר ליצור קשר טלפוני עם השגרירות במחלקה לשירותים לאזרחים אמריקניים? ניסיתי דרך כמה וכמה שלוחות ואני רק מקבלת מענה אוטומטי של 'אם מדובר במקרי חירום כמו מוות או כליאה של אזרח אמריקני הקישו...'. לא מדובר אצלי במקרה חירום אלא בצורך חשוב: חידשתי דרכון דרך הדואר, ואני זקוקה לו בהקדם. רציתי לבקש שיזרזו את הנפקתו.
לא חושבת שהמחלקה שאני דיברתי איתם קשורה לדרכונים.
אני דיברתי עם מחלקת הויזות והקשתי את הקוד שקיבלתי בהשלמת הטפסים בקשה

א ש

משתמש חדש
צריך לפחות שנתיים אחרי גיל 14 כדי לעשות מהארץ
בשלב זה גם המאכערים שולחים למדינות רחוקות יותר בארה"ב כי יש שם עומס גדול בגלל המענקים

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך לפחות שנתיים אחרי גיל 14 כדי לעשות מהארץ
רק אם בן הזוג לא אמריקאי.
אם שניהם אזרחים (גם אם רק אחד היה גר שם) מספיק תקופת מגורים שם, לא משנה באיזה גיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה